Polski Związek Skata
Opole

III Noworoczny Turniej Skata - KOMAX Borki

III Noworoczny Turniej Skata o Puchar Sekcji Skata KOMAX Borki

  •  Organizator i data: KOMAX Borki/06.01.2018
  • Kierownik turnieju: Kodura Ireneusz
  • Sekretariat: Kiszka Paweł
  • Sędzia: Kiszka Paweł
Mce Nazwisko,  imię Klub S U M A 1  Seria 2  Seria 3  Seria
 Z gry w  Z gry w  Z gry w  Z gry w
1 Grzywa Teofil LZS Kujawy 3498 29 1389 12 1103 9 1006 8
2 Siedlecki Bronisław SWORNICA Czarnowąsy 2874 28 980 9 1224 11 670 8
3 Sklorz Roman KOMAX Borki - Opole 2737 27 932 10 842 7 963 10
4 Morawiec Jacek KS Karolinka Kamień Śląski 2668 21 1000 7 890 7 778 7
5 Pawelczyk Robert Obrowiec 2591 26 864 10 819 9 908 7
6 Gładki Jan SWORNICA Czarnowąsy 2504 20 1078 10 690 5 736 5
7 Siendzielorz Paweł RAMSCH Chrzowice 2494 31 1109 14 866 10 519 7
8 Gruszka Alfons SWORNICA Czarnowąsy 2417 23 874 7 703 7 840 9
9 Malek Alfred SWORNICA Czarnowąsy 2381 21 1013 8 327 4 1041 9
10 Wieja Piotr KS Karolinka Kamień Śląski 2337 22 548 6 787 7 1002 9
11 Loga Krystian RAMSCH Chrzowice 2267 21 997 8 585 7 685 6
12 Mateja Józef KS Karolinka Kamień Śląski 2256 23 882 10 894 10 480 3
13 Zmuda Hubert SWORNICA Czarnowąsy 2254 30 655 11 753 11 846 8
14 Dras Gothard-Ludwig KOMAX Borki - Opole 2233 16 578 4 466 4 1189 8
15 Szymura Piotr LECH Kędzierzyn-Koźle 2220 29 269 8 1023 11 928 10
16 Pisula Eugeniusz TRANZYT-MAŁAPANEW Ozimek 2207 21 920 7 832 6 455 8
17 Jarosz Joachim KS Karolinka Kamień Śląski 2128 24 711 6 320 6 1097 12
18 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice 2123 24 501 7 1124 10 498 7
19 Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice 2028 25 301 6 843 12 884 7
20 Wiesbach Joachim KS Szczedrzyk 2001 19 414 7 1000 7 587 5
21 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie 1988 24 843 9 243 6 902 9
22 Żurad Mariusz Dębska Kuźnia 1971 22 699 6 990 10 282 6
23 Wieczorek Marcin KOMAX Borki -Opole 1915 22 974 10 438 7 503 5
24 Jura Bogdan Ruda Śląska 1910 23 663 8 713 8 534 7
25 Michna Janusz KS Szczedrzyk 1877 14 458 5 677 4 742 5
26 Bartyla Józef SWORNICA Czarnowąsy 1857 17 294 3 736 6 827 8
27 Pluta Stanisław TRANZYT Małapanew Ozimek 1837 18 709 6 436 5 692 7
28 Sojka Zbigniew KS Karolinka Kamień Śląski 1812 19 423 7 432 5 957 7
29 Wanat Edward KS Karolinka Kamień Śląski 1770 21 -20 1 848 10 942 10
30 Hadamek Józef Gogolin 1765 13 801 6 530 5 434 2
31 Kosubek Janusz LECH Kędzierzyn-Koźle 1749 31 412 10 1375 14 -38 7
32 Kowolik Herbert TRANZYT Małapanew Ozimek 1701 19 758 7 537 7 406 5
33 Świtała Antoni GOSiT Zawadzkie 1641 26 851 10 369 7 421 9
34 Długosz Piotr KOMAX Borki - Opole 1513 20 1071 9 301 7 141 4
35 Skrzipczyk Paweł SWORNICA Czarnowąsy 1469 15 274 5 442 3 753 7
36 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 1463 18 331 5 930 8 202 5
37 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle 1411 19 487 6 484 8 440 5
38 Kodura Ireneusz KOMAX Borki-Opole 1284 21 658 7 427 5 199 9
39 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie 1283 24 142 9 586 5 555 10
40 Pluta Zbigniew TRANZYT Małapanew Ozimek 1217 16 933 8 -174 2 458 6
41 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 1142 12 946 8 196 4 0 0
42 Farana Andrzej KS Karolinka Kamień Śląski 872 9 18 1 200 3 654 5
43 Wotzka Leonhard RAMSCH Chrzowice 845 11 407 3 74 3 364 5