Polski Związek Skata
Opole

I Turniej Grand Prix

I Turniej Grand Prix Okręgu

  • Organizator i data: LZS Otmice/07.01.2018
  • Kierownik turnieju: Kowalczyk Rajmund
  • Sekretariat: Świtała Franciszek
  • Sędzia: Kiszka Paweł

Mce Nazwisko,  imię Klub GP S U M A 1  Seria 2  Seria 3  Seria
 Z gry w  Z gry w  Z gry w  Z gry w
1 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn 136 3153 25 942 8 1070 7 1141 10
2 Michalak Zenon LZS Ligota Dolna 130 3123 28 640 6 1534 13 949 9
3 Cichoń Mariusz LZS Leśnica 122 3016 27 1043 8 1188 11 785 8
4 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie 113 2893 32 509 8 955 11 1429 13
5 Koziorowski Marian KS SKAT-LUB Kochcice 110 2874 23 651 7 891 6 1332 10
6 Kozołup Antoni DK STRZELEC Strzelce Opolskie 105 2830 32 343 6 943 11 1544 15
7 Mateja Józef KS KAROLINKA Kamień Śl. 102 2823 29 640 6 853 10 1330 13
8 Bonk Walter SKAT Kolonowskie 100 2815 28 872 8 920 10 1023 10
9 Kowalczyk Rajmund LZS Otmice 94 2741 27 1478 13 663 6 600 8
10 Lasota Edward DK STRZELEC Strzelce Opolskie 92 2707 23 791 8 897 7 1019 8
11 Bryła Artur KS SKAT-LUB Kochcice 88 2692 26 672 8 868 7 1152 11
12 Czakaj Franciszek LZS Leśnica 86 2680 25 1067 9 1026 8 587 8
13 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 84 2678 28 747 7 734 10 1197 11
14 Kukowka Henryk SSS Pawonków 82 2676 25 969 9 1383 12 324 4
15 Wybraniec Jerzy LZS Kujawy 80 2656 26 959 9 665 7 1032 10
16 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice 76 2622 23 1545 14 619 4 458 5
17 Bunar Kazimierz SSS Pawonków 74 2614 24 1024 7 737 7 853 10
18 Kędzia Stanisław KS SKAT-LUB Kochcice 70 2558 25 700 7 1114 12 744 6
19 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 69 2556 24 648 8 675 7 1233 9
20 Wanat Edward KS KAROLINKA Kamień Śl. 66 2534 23 1109 10 734 8 691 5
21 Piątek Marek ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 63 2483 26 649 10 1102 10 732 6
22 Wyszka Piotr Zielina   2482 27 667 8 754 8 1061 11
23 Macioszek Manfred Świbie   2471 23 451 5 798 9 1222 9
24 Hallek Joachim KS ŁABĘDY Gliwice   2468 27 606 7 1127 10 735 10
25 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 59 2467 27 871 9 667 8 929 10
26 Kuźniak Przemysław KS SKAT-LUB Kochcice 57 2448 24 590 7 718 8 1140 9
27 Koziorowski Piotr KS SKAT-LUB Kochcice 56 2441 27 397 8 1384 11 660 8
28 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle 56 2440 27 878 7 817 10 745 10
29 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 56 2433 30 1335 14 537 7 561 9
30 Byczek Stanisław Przychód   2410 21 890 7 887 8 633 6
31 Pilawa Joachim LZS Ligota Dolna 54 2387 26 529 8 1034 11 824 7
32 Brynza Krystian LZS Kujawy 54 2371 26 1038 11 643 8 690 7
33 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice 52 2306 24 926 8 546 8 834 8
34 Pluta Zbigniew TRANZYT Małapanew Ozimek 50 2294 20 573 6 1197 8 524 6
35 Biernacki Zdzisław LECH Kędzierzyn-Koźle 50 2287 22 468 4 1229 9 590 9
36 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn 50 2276 22 1048 9 856 8 372 5
37 Deptała Leon SKAT Kolonowskie 50 2269 22 458 4 846 8 965 10
38 Hadamek Józef Gogolin   2265 21 562 4 596 5 1107 12
39 Wojtala Alfred LZS Leśnica 50 2263 21 456 6 651 5 1156 10
40 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 50 2262 23 521 4 277 6 1464 13
41 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie 48 2246 25 1067 10 669 9 510 6
42 Wieja Piotr KS KAROLINKA Kamień Śl. 46 2195 23 458 7 867 7 870 9
43 Wieszołek Norbert KS KAROLINKA Kamień Śl. 46 2190 15 844 6 758 4 588 5
44 Warner Piotr LZS Leśnica 46 2176 19 714 7 1114 8 348 4
45 Zmuda Hubert SWORNICA Czarnowąsy 46 2175 25 437 8 647 7 1091 10
46 Siedlecki Bronisław SWORNICA Czarnowąsy 46 2156 21 888 9 438 4 830 8
47 Jarosz Joachim KS KAROLINKA Kamień Śl. 44 2140 22 1171 10 481 7 488 5
48 Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice 44 2120 22 1248 12 630 7 242 3
49 Kowolik Herbert TRANZYT Małapanew Ozimek 42 2076 22 737 8 856 9 483 5
50 Świtała Antoni GOSiT Zawadzkie 40 2041 30 1012 12 458 9 571 9
51 Chyłek Marek LECH Kędzierzyn-Koźle 40 2028 21 931 9 536 7 561 5
52 Skrzypczyk Franciszek DK STRZELEC Strzelce Opolskie 40 2017 19 702 8 717 6 598 5
53 Wilczek Rajmund KS ŁABĘDY Gliwice 40 2014 17 844 7 526 4 644 6
54 Brand Roman LZS Ligota Dolna 38 1992 17 726 5 924 9 342 3
55 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 36 1949 18 1092 8 166 5 691 5
56 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice 36 1903 26 710 10 608 7 585 9
57 Piątek Marcin ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 34 1876 15 781 7 516 3 579 5
58 Morawiec Jacek KS KAROLINKA Kamień Śl. 34 1858 18 650 5 894 8 314 5
59 Pluta Stanisław TRANZYT Małapanew Ozimek 34 1853 21 372 5 915 10 566 6
60 Dubiel Zbigniew NITRON Krupski Młyn 32 1811 18 280 3 665 7 866 8
61 Dropała Grzegorz SKAT Kolonowskie 32 1809 16 612 5 831 8 366 3
62 Ludwig Józef GOSiT Zawadzkie 30 1779 16 797 7 666 6 316 3
63 Żminkowski Mikołaj DK STRZELEC Strzelce Opolskie 30 1759 22 521 8 817 7 421 7
64 Cieślik Gerard ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 24 1644 19 315 5 916 11 413 3
65 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 18 1476 21 1030 10 148 6 298 5
66 Farana Andrzej KS KAROLINKA Kamień Śl. 16 1419 14 154 5 849 6 416 3
67 Szymura Piotr LECH Kędzierzyn-Koźle 16 1410 21 322 5 567 7 521 9
68 Rożeński Ryszard LZS Kujawy 14 1358 16 731 7 -174 3 801 6
69 Pisula Eugeniusz TRANZYT Małapanew Ozimek 12 1341 19 573 7 306 6 462 6
70 Pawelczyk Robert Obrowiec   1266 17 382 6 520 8 364 3
71 Loga Krystian RAMSCH Chrzowice 8 1236 17 184 3 1183 10 -131 4
72 Pisula Norbert Pniów   1235 15 482 5 304 6 449 4
73 Kasperski Mieczysław SSS Pawonków 8 1225 17 662 8 432 4 131 5
74 Machoń Jarosław KS SKAT-LUB Kochcice 8 1214 17 398 3 398 3 418 11
75 Wotka Karol LZS Otmice 8 1200 18 405 6 74 4 721 8
76 Malek Alfred SWORNICA Czarnowąsy 6 1159 18 311 8 328 4 520 6
77 Skubała Roman KS SKAT-LUB Kochcice 4 1112 14 395 4 584 6 133 4
78 Koźlik Jan DK STRZELEC Strzelce Opolskie 4 1109 16 70 6 440 5 599 5
79 Peła Paweł Babienica   1063 10 166 2 507 5 390 3
80 Paluch Kazimierz DK STRZELEC Strzelce Opolskie 1 980 14 172 4 368 6 440 4
81 Siendzielorz Paweł RAMSCH Chrzowice 1 958 18 53 3 390 7 515 8
82 Kwaśniok Jan KS ŁABĘDY Gliwice   869 14 -242 3 612 5 499 6
83 Skrzipczyk Paweł SWORNICA Czarnowąsy 1 499 12 -31 3 148 6 382 3