Polski Związek Skata
Opole

II Turniej Grand Prix

II Turniej Grand Prix Okręgu

  • Organizator i data: VICTORIA TRANZYT Chróścice/04.02.2018
  • Kierownik turnieju: Glied Joachim
  • Sekretariat: Glied Krzysztof
  • Sędzia: Kiszka Paweł

Mce Nazwisko,  imię Klub GP S U M A 1  Seria 2  Seria 3  Seria
 Z gry w  Z gry w  Z gry w  Z gry w
1 Kowalczyk Rajmund LZS Otmice 150 3502 32 1127 12 1527 13 848 7
2 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 132 3171 30 682 6 1211 13 1278 11
3 Morawiec Jacek KS Karolinka - Kamień Śląski 126 3128 32 1031 11 1076 9 1021 12
4 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn 123 3120 26 1275 11 933 8 912 7
5 Pluta Stanisław TRANZYT Małapanew Ozimek 118 3063 29 1249 11 883 9 931 9
6 Bryła Artur KS SKAT-LUB Kochcice 109 2929 28 616 7 963 9 1350 12
7 Koziorowski Piotr KS SKAT-LUB Kochcice 106 2927 28 894 7 941 11 1092 10
8 Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice 104 2925 30 1268 12 927 10 730 8
9 Poremba Henryk KSS Pawonków 100 2852 28 1027 10 859 9 966 9
10 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle 96 2824 25 1125 9 1019 7 680 9
11 Zmuda Hubert LZS Swornica Czarnowąsy 94 2807 30 963 11 1296 11 548 8
12 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 86 2680 22 986 8 656 6 1038 8
13 Lasota Edward DK STRZELEC Strzelce Opolskie 84 2658 29 1075 10 607 9 976 10
14 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice 80 2648 31 1411 13 607 8 630 10
15 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 78 2601 26 951 11 372 5 1278 10
16 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 74 2591 29 912 11 920 9 759 9
17 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie 72 2570 27 898 9 747 8 925 10
18 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 70 2565 33 1360 13 489 7 716 13
19 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie 69 2554 29 1220 13 638 7 696 9
20 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 64 2489 28 432 7 1223 12 834 9
21 Rożeński Ryszard LZS Kujawy 63 2489 24 898 8 792 7 799 9
22 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn 62 2477 21 470 4 1039 9 968 8
23 PISULA Eugeniusz TRANZYT Małapanew Ozimek 61 2471 21 1379 11 736 5 356 5
24 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 58 2416 17 815 7 960 6 641 4
25 Ludwig Józef GOSiT Zawadzkie 55 2381 23 835 9 750 6 796 8
26 Kowolik Herbert TRANZYT Małapanew Ozimek 53 2341 25 1037 10 1127 12 177 3
27 Machoń Jarosław KS SKAT-LUB Kochcice 52 2328 20 618 4 679 5 1031 11
28 Mateja Józef KS Karolinka - Kamień Śląski 52 2307 23 536 6 700 9 1071 8
29 Loga Krystian RAMSCH Chrzowice 50 2275 18 1086 8 697 6 492 4
30 Koziorowski Marian KS SKAT-LUB Kochcice 48 2222 22 663 7 628 6 931 9
31 Skrzypczyk Roman LZS Swornica Czarnowąsy 48 2212 20 768 7 879 7 565 6
32 Piątek Matek ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 46 2185 22 810 9 935 8 440 5
33 Żminkowski Mikołaj DK STRZELEC Strzelce Opolskie 46 2182 24 521 7 868 8 793 9
34 Piątek Marcin ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 46 2150 20 459 5 836 8 855 7
35 Jarosz Joachim KS Karolinka - Kamień Śląski 44 2136 23 828 8 629 7 679 8
36 Wybraniec Jerzy LZS Kujawy 44 2129 15 527 4 504 5 1098 6
37 Malek Alfred LZS Swornica Czarnowąsy 44 2119 21 456 8 1042 8 621 5
38 Siedlecki Bronisław LZS Swornica Czarnowąsy 40 2004 25 610 7 282 9 1112 9
39 Kukowka Henryk KSS Pawonków 38 1951 17 761 8 522 5 668 4
40 Grzywa Teofil LZS Kujawy 36 1947 19 422 5 1049 8 476 6
41 Siendzielorz Paweł RAMSCH Chrzowice 36 1943 19 603 7 671 5 669 7
42 Wotzka Leonhard RAMSCH Chrzowice 36 1939 19 591 6 494 6 854 7
43 Cichoń Mariusz LZS Leśnica 34 1895 19 559 6 898 9 438 4
44 Kuźniak Przemysław KS SKAT-LUB Kochcice 34 1889 27 810 9 318 8 761 10
45 Kubiczek Piotr RAMSCH Chrzowice 34 1888 22 333 5 449 7 1106 10
46 Kędzia Stanisław KS SKAT-LUB Kochcice 34 1871 23 834 7 576 9 461 7
47 Byczek Stanisław LZS Kujawy 34 1862 16 1112 7 -32 2 782 7
48 Deptała Leon SKAT Kolonowskie 34 1859 20 263 4 834 9 762 7
49 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice 34 1855 20 508 7 732 8 615 5
50 Pluta Zbigniew TRANZYT Małapanew Ozimek 32 1849 19 705 8 676 6 468 5
51 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie 32 1833 25 595 7 632 7 606 11
52 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 32 1820 15 779 6 377 4 664 5
53 Pudełek Józef SKAT Kolonowskie 30 1771 18 447 8 457 3 867 7
54 Biernacki Zdzisław LECH Kędzierzyn-Koźle 30 1758 23 356 5 1247 12 155 6
55 Dubiel Zbigniew NITRON Krupski Młyn 28 1747 16 104 3 889 8 754 5
56 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice 26 1692 18 332 8 660 6 700 4
57 Brand Roman LZS Ligota Dolna 26 1675 18 737 7 442 6 496 5
58 Czakaj Franciszek LZS Leśnica 26 1666 22 726 10 692 8 248 4
59 Hadamek Józef Niezrzeszony   1664 20 596 6 667 7 401 7
60 Brynza Krystian LZS Kujawy 24 1643 17 210 5 403 6 1030 6
61 Kozołup Antoni DK STRZELEC Strzelce Opolskie 24 1623 15 613 3 620 6 390 6
62 Witkowski Tadeusz KS Karolinka - Kamień Śląski 20 1548 20 364 5 353 6 831 9
63 Szimber Andrzej KS SKAT-LUB Kochcice 20 1527 14 798 6 348 5 381 3
64 Dropała Grzegorz SKAT Kolonowskie 16 1436 13 422 5 780 6 234 2
65 Skrzypczyk Franciszek DK STRZELEC Strzelce Opolskie 14 1397 18 234 3 406 7 757 8
66 Szymura Piotr LECH Kędzierzyn-Koźle 14 1388 16 631 6 233 4 524 6
67 Gruszka Alfons LZS Swornica Czarnowąsy 14 1369 14 571 7 309 4 489 3
68 Nowak Bernard LZS Kujawy 14 1367 11 382 3 -7 1 992 7
69 Skubała Roman KS SKAT-LUB Kochcice 10 1299 18 319 6 783 8 197 4
70 Doleżych Zygmunt KS SKAT-LUB Kochcice 10 1286 14 642 5 354 7 290 2
71 Pilawa Joachim   LZS Ligota Dolna 1 625 16 476 7 294 5 -145 4
72 Michalak Zenon LZS Ligota Dolna 1 315 17 73 3 -26 4 268 10
73 Lakota Jerzy LZS Swornica Czarnowąsy 1 123 14 362 5 -70 6 -169 3