Polski Związek Skata
Opole

Drużynowy Puchar Okręgu 2018

  • Organizator i data: SKAT Kolonowskie/11.02.2018
  • Kierownik turnieju: Dzierżawa Zygmunt
  • Sekretariat: Dzierżawa Rafał
  • Sędzia: Kiszka Paweł
Drużynowy Puchar Polski – Okręg Opole Kolonowskie 11.02.2018 r.
miejsce Drużyna pkt Nazwisko i imię Runda I Runda 2 Runda 3 Suma
1 LZS Leśnica 10585 Wojtala Alfred 416 1025 1116 2557
Pietrzyk Józef 1159 491 676 2326
Rudol Bruno 920 985 468 2373
Gorzel Norbert 886 1200 1243 3329
2 Victoria Tranzyt Chróści8ce 10061 Glied Joachim 924 637 961 2522
Nowak Jan 777 277 930 1984
Szymski Marcin 1134 634 1255 3023
Pijanka Andrzej 1243 537 752 2532
3 GOSiT Zawadzkie 9437 Wyszkowski Marek 1001 730 372 2103
Ludwig Józef 802 1280 596 2678
Dybowski Leopold 1021 636 1072 2729
Bryłka Ernest 643 409 875 1927
4 DK STRZELEC Strzelce Op. 9209 Stanulla Jerzy 820 1012 779 2611
Skrzypczyk Franciszek 991 376 988 2355
Lasota Edward 656 776 564 1996
Zwoliński Eugeniusz 731 924 592 2247
5 Skat Kolonowskie  8793 Deptała Leon 437 975 806 2218
Dropała Grzegorz 531 328 1123 1982
Pudełek Józef 1251 764 927 2942
Respondek Krzysztof 637 380 634 1651
6 KS SKAT_LUB Kochcice I 8766 Koziorowski Marian 608 596 377 1581
Kędzia Stanisław 230 1191 717 2138
Machoń Jarosław 939 1012 285 2236
Kużniak Przemysław 1139 1051 621 2811
7 KSS Pawonków 8673 Kukowka Henryk 1068 477 871 2416
Bunar Kazimierz 118 1363 869 2350
Mańczyk Piotr 497 937 134 1568
Poremba Henryk 601 868 870 2339
8 KS SKAT_LUB Kochcice II 8608 Szimber Andrzej 739 1032 1050 2821
Skubała Roman 1014 959 393 2366
Wołowczyk Ryszard 738 430 360 1528
Krawczyk Henryk 771 642 480 1893
9 LZS ZAWISZA Stara Kuźnia 8557 Cieślik Gerard 237 779 938 1954
Piątek Marek 1042 603 946 2591
Czerepak Bolesław 761 624 -81 1304
Piątek Marcin 803 864 1041 2708
10 Nitron Krupski Młyn 8426 Dubiel Zbigniew 760 448 851 2059
Kocot Andrzej 606 721 484 1811
Kaszuba Piotr 606 512 554 1672
Samol Krzysztof 844 1064 976 2884
11 Tranzyt Małapanew Ozimek 8398 Kowolik Herbert 699 870 773 2342
Pisula Eugeniusz 226 522 954 1702
Pluta Zbigniew 579 864 97 1540
Pluta Stanisław 704 806 1304 2814
12 LZS SWORNICA Czarnowąsy  7923 Kowolik Herbert 699 870 773 2342
Pisula Eugeniusz 226 522 954 1702
Pluta Zbigniew 579 864 97 1540
Pluta Stanisław 704 806 1304 2814
13 KS Szczedrzyk 7909 Gola Joachim 339 835 505 1679
Michna Janusz 430 1178 624 2232
Rudolf Werner 666 607 564 1837
Wiesbach Joachim 644 526 991 2161
14 Klub Skata
Karolinka Kamień Śl
7283 Morawiec Jacek 667 552 720 1939
Wanat Edward 523 564 908 1995
Wieja Piotr 370 726 818 1914
Jarosz Joachim 613 451 371 1435
15 LZS Kujawy   7201 Brynza Krystian 1190 561 563 2314
Nowak Bernard 496 389 276 1161
Byczek Stanisław 744 477 1042 2263
Rożeński Rajmund 626 438 399 1463
16 KOMAX Borki Opole 7185 Polednia Alfred -52 946 374 1268
Jończyk Franciszek 70 744 188 1002
Witkowski Tadeusz 866 828 618 2312
Mateja Józef 572 920 1111 2603
17 Lech Kędzierzyn Koźle 7139 Trzeciakowski Jerzy 1117 150 723 1990
Goncerzewicz Roman 140 179 546 865
Rączkowski Mieczysław 914 685 463 2062
Szymura Piotr 880 798 544 2222
18 LZS Ligota Dolna I 6978 Knopik Józef 221 711 354 1286
Kowalczyk Bogdan 430 504 637 1571
Bonk Norbert 1255 1310 353 2918
Michalak Zenon 468 580 155 1203
19 RAMSCH Chrzowice 6963 Sojka Zbigniew 461 794 878 2133
Kornek Franciszek 643 372 916 1931
Siendzielorz Paweł 686 100 496 1282
Loga Krystian 851 342 424 1617
20 LZS Ligota Dolna II 6460 Morawiec Bronisław 388 516 356 1260
Gigiel Wacław 517 639 817 1973
Brand Roman 384 644 693 1721
Michnik Józef 754 174 578 1506