Polski Związek Skata
Opole

III Turniej Grand Prix

III Turniej Grand Prix Okręgu

  • Organizator i data: VICTORIA TRANZYT Chróścice/18.03.2018
  • Kierownik turnieju: Nowak Jan
  • Sekretariat: Świtała Franciszek
  • Sędzia: Kiszka Paweł

Mce Nazwisko,  imię Klub GP S U M A 1  Seria 2  Seria 3  Seria
 Z gry w  Z gry w  Z gry w  Z gry w
1 Poremba Henryk KSS Pawonków 140 3278 24 1358 10 888 7 1032 7
2 Loga Krystian RAMSCH Chrzowice 134 3220 28 1299 10 757 8 1164 10
3 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 122 3029 24 863 9 1127 7 1039 8
4 Ludwig Józef GOSiT Zawadzkie 117 2973 26 1030 10 931 8 1012 8
5 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 114 2970 27 821 8 902 7 1247 12
6 Zmuda Hubert SWORNICA Czarnowąsy - Opole 111 2964 27 1033 11 1261 11 670 5
7 Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice 104 2889 27 1194 11 712 8 983 8
8 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice 102 2873 30 848 10 864 10 1161 10
9 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 96 2795 26 906 9 793 7 1096 10
10 Krawczyk Ryszard KS Skat - Lub Kochcice 92 2736 25 594 6 1058 10 1084 9
11 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn 88 2676 22 559 5 1087 9 1030 8
12 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice 86 2652 26 766 9 989 7 897 10
13 Kandzia Lidia niestowarzyszona   2651 26 685 6 1120 10 846 10
14 Koziorowski Marian KS Skat - Lub Kochcice 80 2635 27 1702 14 225 6 708 7
15 Piechota Henryk LZS Otmice 78 2620 24 598 7 1083 10 939 7
16 Dubiel Zbigniew NITRON Krupski Młyn 76 2604 22 848 7 544 5 1212 10
17 Sklorz Roman KOMAX Borki - Opole 72 2599 24 777 8 852 7 970 9
18 Deptała Leon SKAT Kolonowskie 70 2591 24 881 8 1065 10 645 6
19 Kowalczyk Rajmund LZS Otmice 69 2585 29 872 11 662 7 1051 11
20 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn 68 2583 24 562 6 1131 10 890 8
21 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice 67 2556 33 1031 11 895 13 630 9
22 Czakaj Franciszek LZS Leśnica 64 2507 21 553 4 633 6 1321 11
23 Siendzielorz Paweł RAMSCH Chrzowice 61 2470 21 813 8 850 7 807 6
24 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie 60 2469 30 453 9 726 9 1290 12
25 Biernacki Zdzisław LECH Kędzierzyn-Koźle 57 2435 21 710 5 815 8 910 8
26 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie 56 2433 21 859 5 1022 9 552 7
27 Wołowczyk Ryszard KS Skat - Lub Kochcice 56 2426 26 634 7 825 9 967 10
28 Witkowski Tadeusz Klub Skata Karolinka Kamień Śląski 54 2394 23 520 7 825 5 1049 11
29 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie 54 2393 26 518 8 869 9 1006 9
30 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 54 2386 25 1070 11 585 7 731 7
31 Kwaśniok Jan KS ŁABĘDY Gliwice   2342 27 1073 11 738 9 531 7
32 Skrzipczyk Paweł SWORNICA Czarnowąsy - Opole 52 2340 22 548 7 724 7 1068 8
33 Malek Alfred SWORNICA Czarnowąsy - Opole 52 2306 26 925 9 489 9 892 8
34 Kowolik Herbert TRANZYT Małapanew Ozimek 50 2298 26 920 10 689 8 689 8
35 Skubała Roman KS Skat - Lub Kochcice 50 2260 25 330 4 1646 17 284 4
36 Warner Piotr LZS Leśnica 50 2253 21 841 9 1152 9 260 3
37 Szimber Andrzej KS Skat - Lub Kochcice 48 2233 25 627 8 726 7 880 10
38 Pluta Stanisław TRANZYT Małapanew Ozimek 48 2206 24 798 9 730 7 678 8
39 Cichoń Mariusz LZS Leśnica 46 2184 20 576 6 760 8 848 6
40 Piątek Marek ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 46 2179 23 592 6 775 8 812 9
41 Rożeński Ryszard LZS Kujawy 46 2170 24 819 7 352 6 999 11
42 Pluta Zbigniew TRANZYT Małapanew Ozimek 44 2115 18 478 4 590 5 1047 9
43 Piątek Marcin ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 42 2094 19 426 5 904 8 764 6
44 Koziorowski Piotr KS Skat - Lub Kochcice 42 2087 23 710 7 508 6 869 10
45 Lakota Jerzy SWORNICA Czarnowąsy - Opole 42 2078 25 540 6 1351 14 187 5
46 Gaida Leon LECH Kędzierzyn-Koźle 42 2076 19 736 7 508 4 832 8
47 Siedlecki Bronisław SWORNICA Czarnowąsy - Opole 42 2051 24 396 7 716 8 939 9
48 Kodura Ireneusz KOMAX Borki - Opole 40 2018 25 591 7 527 8 900 10
49 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle 40 2005 17 336 3 585 5 1084 9
50 Jarosz Joachim Klub Skata Karolinka Kamień Śląski 38 1963 19 577 5 790 7 596 7
51 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 36 1918 21 852 9 434 6 632 6
52 Skrzypczyk Franciszek DK STRZELEC Strzelce Opolskie 36 1913 17 670 7 524 4 719 6
53 Kukowka Henryk KSS Pawonków 34 1882 15 659 5 582 4 641 6
54 Loch Hubert KS Szczedrzyk 34 1863 29 -50 7 1509 15 404 7
55 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 34 1860 18 688 7 372 4 800 7
56 Gruszka Alfons SWORNICA Czarnowąsy - Opole 32 1842 20 324 4 802 7 716 9
57 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 32 1838 22 373 7 644 6 821 9
58 Kuźniak Przemysław KS Skat - Lub Kochcice 30 1754 24 579 7 757 8 418 9
59 Brand Roman LZS Ligota Dolna 28 1729 22 828 8 531 9 370 5
60 Pilawa Joachim LZS Ligota Dolna 26 1683 17 638 6 512 6 533 5
61 Sojka Zbigniew RAMSCH Chrzowice 26 1682 19 295 5 983 8 404 6
62 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 26 1679 22 621 7 1087 10 -29 5
63 Grzywa Teofil LZS Kujawy 24 1623 16 832 9 112 0 679 7
64 Hallek Joachim KS ŁABĘDY Gliwice   1612 19 757 8 113 3 742 8
65 Szymura Piotr ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 24 1602 18 794 8 438 7 370 3
66 Żminkowski Mikołaj DK STRZELEC Strzelce Opolskie 22 1597 29 967 11 328 9 302 9
67 Paluch Kazimierz DK STRZELEC Strzelce Opolskie 22 1583 15 553 6 400 3 630 6
68 Wotka Karol LZS Otmice 22 1566 17 441 6 670 7 455 4
69 Michalak Zenon LZS Ligota Dolna 20 1522 20 789 9 649 7 84 4
70 Pisula Eugeniusz TRANZYT Małapanew Ozimek 18 1488 16 894 10 554 4 40 2
71 Bunar Kazimierz KSS Pawonków 16 1431 21 797 10 202 5 432 6
72 Hadamek Józef niestowarzyszony   1413 18 298 3 1144 10 -29 5
73 Mateja Józef Klub Skata Karolinka Kamień Śląski 16 1410 17 745 7 143 4 522 6
74 Kędzia Stanisław KS Skat - Lub Kochcice 14 1377 24 664 7 800 12 -87 5
75 Bryła Artur KS Skat - Lub Kochcice 12 1344 20 932 8 24 4 388 8
76 Lasota Edward DK STRZELEC Strzelce Opolskie 8 1237 16 930 10 387 4 -80 2
77 Brynza Krystian LZS Kujawy 8 1235 14 648 5 372 5 215 4
78 Morawiec Jacek Klub Skata Karolinka Kamień Śląski 8 1213 15 480 5 178 2 555 8
79 Chyłek Marek LECH Kędzierzyn-Koźle 8 1208 17 516 6 445 6 247 5
80 Wanat Edward Klub Skata Karolinka Kamień Śląski 6 1198 21 563 7 -440 2 1075 12
81 Pawelczyk Robert RAMSCH Chrzowice 6 1188 19 87 7 684 6 417 6
82 Pawelczyk Krystian niestowarzyszony   1113 11 298 5 417 3 398 3
83 Gruszka Monika SWORNICA Czarnowąsy - Opole 3 1093 15 314 3 152 6 627 6
84 Byczek Stanisław LZS Kujawy 2 1037 14 576 8 140 4 321 2
85 Wybraniec Jerzy LZS Kujawy 1 958 10 404 3 12 2 542 5

TRZY ROWERY

L.p. Nazwisko,  imię Klub GP Z gry   7-01-2018   18-03-2018
GP z gry GP z gry
1 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn 224 5829 136 3153 88 2676
2 Koziorowski Marian KS SKAT-LUB Kochcice 190 5509 110 2874 80 2635
3 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie 173 5362 113 2893 60 2469
4 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 172 5291 50 2262 122 3029
5 Cichoń Mariusz LZS Leśnica 168 5200 122 3016 46 2184
6 Kowalczyk Rajmund LZS Otmice 163 5326 94 2741 69 2585
7 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice 162 5274 76 2622 86 2652
8 Zmuda Hubert SWORNICA Czarnowąsy 157 5139 46 2175 111 2964
9 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 155 5262 59 2467 96 2795
10 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice 154 5179 52 2306 102 2873
11 Czakaj Franciszek LZS Leśnica 150 5187 86 2680 64 2507
12 Michalak Zenon LZS Ligota Dolna 150 4645 130 3123 20 1522
13 Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice 148 5009 44 2120 104 2889
14 Ludwig Józef GOSiT Zawadzkie 147 4752 30 1779 117 2973
15 Loga Krystian RAMSCH Chrzowice 142 4456 8 1236 134 3220
16 Poremba Henryk KSS Pawonków 140 3278     140 3278
17 Deptała Leon SKAT Kolonowskie 120 4860 50 2269 70 2591
18 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 120 4596 84 2678 36 1918
19 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn 118 4859 50 2276 68 2583
20 Mateja Józef KS KAROLINKA Kamień Śl. 118 4237 102 2823 16 1414
21 Kukowka Henryk KSS Pawonków 116 4558 82 2676 34 1882
22 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 114 2970     114 2970
23 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 110 4819 56 2433 54 2386
24 Piątek Marek ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 109 4662 63 2483 46 2179
25 Dubiel Zbigniew NITRON Krupski Młyn 108 4415 32 1811 76 2604
26 Biernacki Zdzisław LECH Kędzierzyn-Koźle 107 4722 50 2287 57 2435
27 Kozołup Antoni DK STRZELEC Strzelce Opolskie 105 2830 105 2830    
28 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie 104 4679 48 2246 56 2433
29 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice 103 4459 36 1903 67 2556
30 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 103 4416 69 2556 34 1860
31 Bryła Artur KS SKAT-LUB Kochcice 100 4036 88 2692 12 1344
32 Lasota Edward DK STRZELEC Strzelce Opolskie 100 3944 92 2707 8 1237
33 Bonk Walter SKAT Kolonowskie 100 2815 100 2815    
34 Koziorowski Piotr KS SKAT-LUB Kochcice 98 4528 56 2441 42 2087
35 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle 96 4445 56 2440 40 2005
36 Warner Piotr LZS Leśnica 96 4429 46 2176 50 2253
37 Pluta Zbigniew TRANZYT Małapanew Ozimek 94 4409 50 2294 44 2115
38 Kowolik Herbert TRANZYT Małapanew Ozimek 92 4374 42 2076 50 2298
39 Krawczyk Ryszard KS SKAT-LUB Kochcice 92 2736     92 2736
40 Bunar Kazimierz KSS Pawonków 90 4045 74 2614 16 1431
41 Siedlecki Bronisław SWORNICA Czarnowąsy 88 4207 46 2156 42 2051
42 Kuźniak Przemysław KS SKAT-LUB Kochcice 86 4202 56 2448 30 1754
43 Kędzia Stanisław KS SKAT-LUB Kochcice 84 3935 70 2558 14 1377
44 Jarosz Joachim KS KAROLINKA Kamień Śl. 82 4103 44 2140 38 1963
45 Pluta Stanisław TRANZYT Małapanew Ozimek 82 4059 34 1853 48 2206
46 Wybraniec Jerzy LZS Kujawy 81 3614 80 2656 1 958
47 Pilawa Joachim LZS Ligota Dolna 80 4070 54 2387 26 1683
48 Piechota Henryk RAMSCH Chrzowice 78 2620     78 2620
49 Piątek Marcin ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 76 3970 34 1876 42 2094
50 Skrzypczyk Franciszek DK STRZELEC Strzelce Opolskie 76 3930 40 2017 36 1913
51 Wanat Edward KS KAROLINKA Kamień Śl. 72 3732 66 2534 6 1198
52 Sklorz Roman Komax Borki 72 2599     72 2599
53 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 68 3787 36 1949 32 1838
54 Brand Roman LZS Ligota Dolna 66 3721 38 1992 28 1729
55 Brynza Krystian LZS Kujawy 62 3606 54 2371 8 1235
56 Siendzielorz Paweł RAMSCH Chrzowice 62 3428 1 958 61 2470
57 Rożeński Ryszard LZS Kujawy 60 3528 14 1358 46 2170
58 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie 60 0 60      
59 Malek Alfred SWORNICA Czarnowąsy 58 3467 6 1159 52 2308
60 Byczek Stanisław LZS Kujawy 58 3447 56 2410 2 1037
61 Wołowczyk Ryszard KS SKAT-LUB Kochcice 56 2426     56 2426
62 Skubała Roman KS SKAT-LUB Kochcice 54 3372 4 1112 50 2260
63 Witkowski Tadeusz KS KAROLINKA Kamień Śl. 54 2394     54 2394
64 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie 54 2393     54 2393
65 Skrzipczyk Paweł SWORNICA Czarnowąsy 53 2839 1 499 52 2340
66 Żminkowski Mikołaj DK STRZELEC Strzelce Opolskie 52 3356 30 1759 22 1597
67 Wojtala Alfred LZS Leśnica 50 2263 50 2263    
68 Chyłek Marek LECH Kędzierzyn-Koźle 48 3236 40 2028 8 1208
69 Szimber Andrzej KS SKAT-LUB Kochcice 48 2233     48 2233
70 Wieja Piotr KS KAROLINKA Kamień Śl. 46 2195 46 2195    
71 Wieszołek Norbert KS KAROLINKA Kamień Śl. 46 2190 46 2190    
72 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 44 3155 18 1476 26 1679
73 Morawiec Jacek KS KAROLINKA Kamień Śl. 42 3071 34 1858 8 1213
74 Lakota Jerzy SWORNICA Czarnowąsy 42 2078     42 2078
75 Gaida Leon LECH Kędzierzyn-Koźle 42 2076     42 2076
76 Szymura Piotr LECH Kędzierzyn-Koźle 40 3012 16 1410 24 1602
77 Świtała Antoni GOSiT Zawadzkie 40 2041 40 2041    
78 Kodura Ireneusz Komax Borki 40 2018     40 2018
79 Loch Hhubert KS Szczedrzyk 34 1863     34 1863
80 Gruszka Alfons SWORNICA Czarnowąsy 32 1842     32 1842
81 Dropała Grzegorz SKAT Kolonowskie 32 1809 32 1809    
82 Pisula Eugeniusz TRANZYT Małapanew Ozimek 30 2829 12 1341 18 1488
83 Wotka Karol LZS Otmice 30 2766 8 1200 22 1566
84 Sojka Zbigniew RAMSCH Chrzowice 26 1682     26 1682
85 Cieślik Gerard ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 24 1644 24 1644    
86 Grzywa Teofil LZS Kujawy 24 1623     24 1623
87 Paluch Kazimierz DK STRZELEC Strzelce Opolskie 23 2563 1 980 22 1583
88 Pawelczyk Robert RAMSCH Chrzowice 16 2454 10 1266 6 1188
89 Farana Andrzej KS KAROLINKA Kamień Śl. 16 1419 16 1419    
90 Kasperski Mieczysław KSS Pawonków 8 1225 8 1225    
91 Machoń Jarosław KS SKAT-LUB Kochcice 8 1214 8 1214    
92 Koźlik Jan DK STRZELEC Strzelce Opolskie 4 1109 4 1109    
93 Gruszka Monika SWORNICA Czarnowąsy 3 1093     3 1093