Polski Związek Skata
Opole

IV Turniej Grand Prix

IV Turniej Grand Prix Okręgu - Memoriał Urszuli i Jerzego Mitków

  • Organizator i data: LZS Ligota Dolna/15.04.2018
  • Kierownik turnieju: Pijanka Andrzej
  • Sekretariat: Świtała Franciszek
  • Sędzia: Kiszka Paweł

Mce Nazwisko,  imię Klub GP S U M A 1  Seria 2  Seria 3  Seria
 Z gry w  Z gry w  Z gry w  Z gry w
1 Koziorowski Marian KS Skat - Lub Kochcice 152 3599 30 1570 13 996 9 1033 8
2 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 146 3527 34 1055 11 1191 11 1281 12
3 Skubała Roman KS Skat - Lub Kochcice 132 3267 26 1254 10 1338 10 675 6
4 Szimber Andrzej KS Skat - Lub Kochcice 129 3256 32 935 10 1155 10 1166 12
5 Cieślik Gerard ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 120 3100 29 1166 12 990 9 944 8
6 Biernacki Zdzisław LECH Kędzierzyn-Koźle 113 3020 26 952 10 971 6 1097 10
7 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie 104 2895 29 918 10 915 8 1062 11
8 Piątek Marcin ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 96 2725 22 850 8 877 7 998 7
9 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 90 2609 23 403 4 1051 9 1155 10
10 Szymura Piotr ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 86 2597 25 682 7 950 9 965 9
11 Zmuda Hubert SWORNICA Czarnowąsy - Opole 84 2572 14 375 5 875 6 1322 3
12 Poremba Henryk KSS Pawonków 82 2560 23 351 4 1046 11 1163 8
13 Breguła Zygmunt KS ŁABĘDY Gliwice   2533 25 766 8 829 8 938 9
14 Jaworek Józef NITRON Krupski Młyn 76 2530 21 1244 9 820 7 466 5
15 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 72 2487 25 1134 12 455 6 898 7
16 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn 68 2440 23 934 9 964 8 542 6
17 Siendzielorz Paweł RAMSCH Chrzowice 66 2440 25 848 8 850 8 742 9
18 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 64 2400 21 778 9 542 4 1080 8
19 Wanat Edward Klub Skata Karolinka Kamień Śląski 61 2384 20 964 7 911 7 509 6
20 Morawiec Jacek Klub Skata Karolinka Kamień Śląski 60 2384 23 607 7 1105 9 672 7
21 Nowak Bernard LZS Kujawy 57 2309 20 938 8 892 7 479 5
22 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 54 2272 20 645 6 1064 8 563 6
23 Rożeński Ryszard LZS Kujawy 53 2272 23 967 7 397 8 908 8
24 Malek Alfred SWORNICA Czarnowąsy - Opole 48 2198 21 496 6 534 5 1168 10
25 Byczek Stanisław LZS Kujawy 47 2195 18 1013 7 316 5 866 6
26 Siedlecki Bronisław SWORNICA Czarnowąsy - Opole 46 2159 27 959 13 156 4 1044 10
27 Michalak Zenon LZS Ligota Dolna 44 2106 25 847 9 1125 8 134 8
28 Koziorowski Piotr KS Skat - Lub Kochcice 44 2106 21 817 8 518 5 771 8
29 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle 44 2102 25 835 8 588 9 679 8
30 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 42 2098 28 1181 14 526 8 391 6
31 Goncerzewicz Roman LECH Kędzierzyn-Koźle 42 2053 21 369 5 1020 9 664 7
32 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 40 2036 22 714 8 765 7 557 7
33 Czakaj Franciszek LZS Leśnica 38 1961 23 269 5 883 9 809 9
34 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice 36 1933 18 551 6 463 6 919 6
35 Wotzka Leonhard RAMSCH Chrzowice 36 1909 18 86 3 1094 8 729 7
36 Brynza Krystian LZS Kujawy 34 1872 19 675 9 827 6 370 4
37 Witkowski Tadeusz Klub Skata Karolinka Kamień Śląski 32 1811 16 516 3 457 5 838 8
38 Loga Krystian RAMSCH Chrzowice 30 1788 20 687 8 343 6 758 6
39 Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice 30 1781 18 388 4 587 7 806 7
40 Brand Roman LZS Ligota Dolna 30 1780 16 805 6 671 6 304 4
41 Kędzia Stanisław KS Skat - Lub Kochcice 28 1732 16 471 3 660 5 601 8
42 Piątek Marek ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 28 1717 24 631 7 183 6 903 11
43 Kowalczyk Rajmund LZS Otmice 26 1667 23 617 8 621 10 429 5
44 Jarosz Joachim Klub Skata Karolinka Kamień Śląski 24 1639 20 388 5 357 6 894 9
45 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie 24 1631 20 711 8 153 4 767 8
46 Dubiel Zbigniew NITRON Krupski Młyn 22 1599 17 577 7 480 5 542 5
47 Kukowka Henryk KSS Pawonków 22 1583 18 295 4 1109 10 179 4
48 Kandzia Lidia KOMAX Borki – Opole 22 1550 24 195 5 166 6 1189 13
49 Lasota Edward DK STRZELEC Strzelce Opolskie 20 1548 19 524 6 454 7 570 6
50 Mateja Józef Klub Skata Karolinka Kamień Śląski 20 1510 21 511 6 -78 6 1077 9
51 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice 14 1369 23 452 9 530 8 387 6
52 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice 14 1359 19 10 4 1173 10 176 5
53 Kowolik Herbert TRANZYT Małapanew Ozimek 12 1346 18 615 7 288 6 443 5
54 Żminkowski Mikołaj DK STRZELEC Strzelce Opolskie 12 1316 21 74 4 429 9 813 8
55 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn 8 1238 15 405 3 495 6 338 6
56 Pawelczyk Robert RAMSCH Chrzowice 6 1153 15 219 3 394 5 540 7
57 Pisula Eugeniusz TRANZYT Małapanew Ozimek 4 1138 11 149 2 195 2 794 7
58 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 2 1043 13 703 5 154 4 186 4
59 Hadamek Józef niezrzeszony   829 16 441 6 -63 4 451 6