Polski Związek Skata
Opole

I IPP OZSkat Opole - Gogolin

  • Organizator i data: OZSkat Opole/12.05.2018
  • Kierownik turnieju: Morawiec Jacek
  • Sekretariat: Świtała Franciszek
  • Sędzia: Kiszka Paweł

 

1 2 »

Mce Nazwisko,  imię Klub GP S U M A 1  Seria 2  Seria 3  Seria
 Z gry w  Z gry w  Z gry w  Z gry w
1 Czernikarz Andrzej SAKOP 4 ASY Bytom 140 3295 30 1071 10 1221 13 1003 7
2 Bogusławski Stanisław ASY Żory 130 3132 26 1058 10 724 4 1350 12
3 Skupień Eugeniusz WISUS Żory 122 3046 24 1065 8 1030 8 951 8
4 Czakaj Franciszek LZS Leśnica 117 2992 24 1165 8 1056 10 771 6
5 Palica Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 114 2954 24 1136 10 264 1 1554 13
6 Gorzel Norbert LZS Leśnica 109 2942 29 937 9 1244 13 761 7
7 Kukuła Witold KS ŁABĘDY Gliwice 104 2878 30 1135 10 696 9 1047 11
8 Pudełek Józef SKAT Kolonowskie 98 2780 25 954 9 778 6 1048 10
9 Tabak Henryk MOK GUIDO Zabrze 94 2749 21 880 5 844 8 1025 8
10 Cepko Zygmunt LZS Leśnica 92 2723 27 1172 12 945 10 606 5
11 Wikarek Damian SAKOP 4 ASY Bytom 90 2704 27 439 5 852 8 1413 14
12 Michalski Dawid niestowarzyszony 86 2696 24 483 4 1114 11 1099 9
13 Wieja Piotr Klub Skata Karolinka Kamień Śląski 84 2683 21 915 5 1334 11 434 5
14 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 80 2640 30 1114 13 709 9 817 8
15 Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice 76 2568 24 1151 10 295 4 1122 10
16 Loch Herbert KS Szczedrzyk 74 2551 33 465 10 1068 12 1018 11
17 Wanat Edward Klub Skata Karolinka Kamień Śląski 70 2536 21 946 8 713 5 877 8
18 Żogała Tadeusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 68 2520 23 737 8 1111 10 672 5
19 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 67 2514 27 428 8 1112 11 974 8
20 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 66 2514 24 1103 9 619 6 792 9
21 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 65 2507 31 265 7 1087 11 1155 13
22 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. 64 2501 27 1217 11 827 9 457 7
23 Cichoń Mariusz LZS Leśnica 63 2500 21 486 4 934 8 1080 9
24 Uszko Stanisław Skat Klub RSM Ruda Śl. 60 2479 23 633 7 826 8 1020 8
25 Cieślik Gerard ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 59 2464 19 1186 9 356 3 922 7
26 Szczecina Michał LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 56 2425 26 834 8 738 10 853 8
27 Zmuda Hubert SWORNICA Czarnowąsy - Opole 56 2420 27 544 7 819 9 1057 11
28 Łapa Henryk SKAT KLUB Kobiór 56 2406 26 862 10 660 7 884 9
29 Szimber Andrzej KS Skat - Lub Kochcice 56 2404 27 991 10 603 8 810 9
30 Bienia Marcin JORDAN Kończyce Zabrze 56 2403 24 404 5 1182 10 817 9
31 Gruszka Alfons SwoRNICA Czarnowąsy – Opole 52 2309 19 1006 8 987 8 316 3
32 Mucha Andrzej MOK GUIDO Zabrze 50 2290 28 488 8 903 9 899 11
33 Kowalczyk Rajmund LZS Otmice 50 2290 29 1068 12 435 7 787 10
34 Wojtala Alfred LZS Leśnica 50 2288 19 1470 11 664 6 154 2
35 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 50 2282 20 572 7 1004 6 706 7
36 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 50 2250 22 468 6 1177 12 605 4
37 Jakubczak Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. 48 2238 19 860 7 963 8 415 4
38 Mateja Józef KS Karolinnka Kamień Sł. 48 2215 25 994 8 230 6 991 11
39 Kania Andrzej GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice 46 2183 24 435 5 700 10 1048 9
40 Koziorowski Marian KS Skat - Lub Kochcice 46 2176 24 506 6 956 11 714 7
41 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle 46 2174 23 1007 10 764 6 403 7
42 Rudol Bruno LZS Leśnica 46 2170 22 400 7 606 6 1164 9
43 Kandzia Lidia KoMAX Borki – Opole 46 2158 22 236 4 808 8 1114 10
44 Kołodziejczyk Adam OSP Lędziny 44 2111 21 1304 11 464 5 343 5
45 Wotka Karol LZS Otmice 44 2100 19 413 5 1184 8 503 6
46 Morawiec Jacek Klub Skata Karolinka Kamień Śląski 42 2096 29 571 12 691 8 834 9
47 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 42 2078 17 818 7 479 5 781 5
48 Klama Krzysztof Górażdze 42 2072 20 658 7 728 7 686 6
49 Gawron Bogdan ASY Żory 42 2055 27 -112 5 1592 13 575 9
50 Skura Stanisław SAKOP 4 ASY Bytom 40 2045 23 561 9 586 6 898 8
51 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice 40 2044 28 461 9 657 8 926 11
52 Rożeński Ryszard LZS Kujawy 40 2005 25 742 7 313 8 950 10
53 Pietrzyk Józef LZS Leśnica 38 1996 21 259 3 1005 10 732 8
54 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice 38 1993 21 225 5 758 5 1010 11
55 Pikos Antoni SILESIA Tarnowskie Góry 36 1930 23 458 6 591 8 881 9
56 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie 36 1926 24 1482 13 -122 3 566 8
57 Wotzka Leonhard RAMSCH Chrzowice 36 1926 17 659 8 826 6 441 3
58 Pohl Bernard Przywory 36 1918 18 711 8 418 3 789 7
59 Harupa Marek SKAT KLUB Kobiór 34 1853 19 568 7 735 7 550 5
60 Kubiczek Piotr RAMSCH Chrzowice 32 1844 21 694 7 756 8 394 6
61 Szymura Piotr ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 32 1840 18 564 6 764 7 512 5
62 Lakota Jerzy SWORNICA Czarnowąsy - Opole 32 1804 24 981 10 411 6 412 8
63 Skrzypczyk Franciszek DK STRZELEC Strzelce Opolskie 30 1799 19 563 6 327 3 909 10
64 Hallek Joachim KS ŁABĘDY Gliwice 30 1795 18 673 6 906 8 216 4
65 Motyl Andrzej CHEMIK Siemianowice Śl. 30 1769 21 471 6 714 8 584 7
66 Jarosz Joachim Klub Skata Karolinka Kamień Śląski 30 1765 14 428 3 570 5 767 6
67 Piekarczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry 30 1758 28 730 8 -155 8 1183 12
68 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 30 1753 24 161 5 684 9 908 10
69 Brand Roman LZS Ligota Dolna 28 1747 15 608 4 497 4 642 7
70 Mrozek Roman MOK GUIDO Zabrze 28 1744 17 628 5 684 7 432 5
71 Poremba Henryk KSS Pawonków 28 1741 17 510 4 670 6 561 7
72 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 28 1738 19 613 8 429 5 696 6
73 Malek Alfred SWORNICA Czarnowąsy - Opole 26 1691 20 346 8 780 6 565 6
74 Kubiczek Bernard Górażdze 26 1690 17 633 8 604 6 453 3
75 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn 26 1678 14 940 6 602 5 136 3
76 Kukowka Henryk KSS Pawonków 22 1596 20 198 5 596 7 802 8
77 Skubała Roman KS Skat - Lub Kochcice 22 1587 17 775 7 629 6 183 4
78 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn 22 1569 19 692 8 527 8 350 3
79 Kwaśniok Jan KS ŁABĘDY Gliwice 20 1538 20 1129 11 344 3 65 6
80 Dąbrowski Marian MDK BOLKO Łaziska G. 20 1512 25 839 8 621 8 52 9
81 Loga Krystian RAMSCH Chrzowice 16 1444 14 773 6 512 4 159 4
82 Hadamek Józef Gogolin 16 1426 20 742 8 466 7 218 5
83 Goncerzewicz Roman LECH Kędzierzyn-Koźle 12 1314 17 959 9 228 4 127 4
84 Abramek Zdzisław MOK GUIDO Zabrze 12 1309 13 581 4 689 6 39 3
85 Skrzipczyk Paweł SWORNICA Czarnowąsy - Opole 12 1307 16 280 4 379 6 648 6
86 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice 8 1246 22 161 6 618 8 467 8
87 Siendzielorz Paweł RAMSCH Chrzowice 4 1139 11 704 5 142 4 293 2
88 Bonk Joachim Skat Klub RSM Ruda Śl. 4 1126 14 290 3 520 6 316 5
89 Kędzia Stanisław KS Skat - Lub Kochcice 4 1125 18 567 6 520 6 38 6
90 Szewczyk Mirosław LKS Lyski 1 860 12 486 5 -2 4 376 3
91 Gaida Leon LECH Kędzierzyn-Koźle 1 647 9 373 5 96 3 178 1
Kolejny III Turniej w ramach I Indywidualnego Pucharu Polski zostanie rozegrany
9 czerwca 2018 r.(sobota) o godz. 10.00 w Kujawach gmina Strzeleczki

PUNKTACJA I IPP OZSKAT PO 2 TURNIEJACH

L.p. Nazwisko,  imię Klub GP Z gry GP Zdziesz. GP Gogolin
z gry z gry
1 Czernikarz Andrzej SAKOP 4 ASY Bytom 312 7392 172 4097 140 3295
2 Loch Hubert KS Szczedrzyk 211 6025 137 3474 74 2551
3 Gorzel Norbert LZS Leśnica 203 5831 94 2889 109 2942
4 Piekarczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry 198 5813 168 4055 30 1758
5 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice 188 5703 148 3659 40 2044
6 Bogusławski Stanisław ASY Żory 186 5541 56 2409 130 3132
7 Tabak Henryk MOK GUIDO Zabrze 176 5525 82 2776 94 2749
8 Skupień Eugeniusz WISUS Żory 172 5341 50 2295 122 3046
9 Cepko Zygmunt LZS Leśnica 168 5463 76 2740 92 2723
10 Palica Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 168 5347 54 2393 114 2954
11 Gawron Bogdan ASY Żory 161 5217 119 3162 42 2055
12 Szczecina Michał LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 158 5280 92 2855 66 2425
13 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 156 5311 106 3029 50 2282
14 Motyl Andrzej CHEMIK Siemianowice Śl. 154 5003 124 3234 30 1769
15 Wikarek Damian SAKOP 4 ASY Bytom 150 5215 60 2511 90 2704
16 Czakaj Franciszek LZS Leśnica 149 4794 32 1802 117 2992
17 Kowalczyk Rajmund LZS Otmice 140 5142 90 2852 50 2290
18 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 138 5105 58 2465 80 2640
19 Dąbrowski Marian MDK BOLKO Łaziska G. 134 4659 114 3147 20 1512
20 Pikos Antoni SILESIA Tarnowskie Góry 132 4822 96 2892 36 1930
21 Poremba Henryk KSS Pawonków 130 4717 102 2976 28 1741
22 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 127 5049 60 2535 67 2514
23 Bienia Marcin JORDAN Kończyce Zabrze 121 5045 65 2642 56 2403
24 Wieja Piotr Klub Skata Karolinka Kamień Śląski 120 4625 36 1942 84 2683
25 Michalski Dawid Rudy 120 4591 34 1895 86 2696
26 Kania Andrzej GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice 115 4842 69 2659 46 2183
27 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 114 4891 64 2641 50 2250
28 Wanat Edward Klub Skata Karolinka Kamień Śląski 114 4639 44 2103 70 2536
29 Kędzia Stanisław KS Skat - Lub Kochcice 114 4200 110 3075 4 1125
30 Brand Roman LZS Ligota Dolna 108 4514 80 2767 28 1747
31 Cieślik Gerard ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 105 4650 46 2186 59 2464
32 Cichoń Mariusz LZS Leśnica 105 4560 42 2060 63 2500
33 Koziorowski Marian KS Skat - Lub Kochcice 104 4671 58 2495 46 2176
34 Kołodziejczyk Adam OSP Lędziny 104 4623 60 2512 44 2111
35 Gruszka Alfons SWORNICA Czarnowąsy - Opole 104 4615 52 2306 52 2309
36 Kukuła Witold KS ŁABĘDY Gliwice 104 2878     104 2878
37 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 102 4462 74 2724 28 1738
38 Hallek Joachim KS ŁABĘDY Gliwice 100 4460 70 2665 30 1795
39 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 100 4410 34 1896 66 2514
40 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 98 2780     98 2780
41 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice 96 4459 58 2466 38 1993
42 Szymura Piotr LECH Kędzierzyn-Koźle 96 4455 64 2615 32 1840
43 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 95 4294 30 1787 65 2507
44 Wojtala Alfred LZS Leśnica 92 4295 42 2057 50 2238
45 Łapa Henryk SKAT KLUB Kobiór 90 4279 34 1873 56 2406
46 Gierszendorf Bogdan MOK GUIDO Zabrze 86 2802 86 2802    
47 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie 84 4131 48 2205 36 1926
48 Jarosz Joachim Klub Skata Karolinka Kamień Śląski 84 4127 54 2362 30 1765
49 Zmuda Hubert SWORNICA Czarnowąsy - Opole 84 4126 28 1706 56 2420
50 Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice 81 3660 3 1092 78 2568
51 Rożeński Ryszard LZS Kujawy 80 4051 40 2046 40 2005
52 Mucha Andrzej MOK GUIDO Zabrze 76 3961 26 1671 50 2290
53 Wotzka Leonhard RAMSCH Chrzowice 76 3946 40 2020 36 1926
54 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 76 3920 46 2167 30 1753
55 Żurad Robert SWORNICA Czarnowąsy - Opole 75 2725 75 2725    
56 Kwaśniok Jan KS ŁABĘDY Gliwice 74 3893 54 2355 20 1538
57 Piela Henryk KS CHSM Chorzów 73 2722 73 2722    
58 Lakota Jerzy SWORNICA Czarnowąsy - Opole 72 3810 40 2006 32 1804
59 Żogała Tadeusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 71 3618 3 1098 68 2520
60 Morawiec Jacek Klub Skata Karolinka Kamień Śląski 70 3813 28 1717 42 2096
61 Harupa Marek SKAT KLUB Kobiór 68 3747 34 1894 34 1853
62 Szimber Andrzej KSS Pawonków 68 3746 12 1342 56 2404
63 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn 68 3731 42 2053 26 1678
64 Płoszaj Mirosław DK  Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ 68 2652 68 2652    
65 Siendzielorz Paweł RAMSCH Chrzowice 66 3715 62 2576 4 1139
66 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle 64 3641 18 1467 46 2174
67 Oślizlok Roman LKS FORTECA Świerklany 64 2601 64 2601    
68 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. 64 2501     64 2501
69 Młynek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice 62 2581 62 2581    
70 Orel Dariusz KSS Pawonków 62 2561 62 2561    
71 Krawczyk Ryszard KS Skat - Lub Kochcice 60 2547 60 2547    
72 Uszko Stanisław Skat Klub RSM Ruda Śl. 60 2479     60 2479
73 Skrzypczyk Franciszek DK STRZELEC Strzelce Opolskie 58 3531 28 1732 30 1799
74 Pluta Stanisław TRANZYT Małapanew Ozimek 58 2481 58 2481    
75 Skóra Stanisław SAKOP 4 ASY Bytom 58 2478 58 2478    
76 Kukowka Henryk KSS Pawonków 56 3460 34 1864 22 1596
77 Konowalski Arkadiusz AMICUS KWK STASZIC Katowice 56 2439 56 2439    
78 Skubała Roman KS Skat - Lub Kochcice 54 3401 32 1814 22 1587
79 Wilczek Rajumund KS ŁABĘDY Gliwice 54 2385 54 2385    
80 Pilawa Joachim LZS Ligota Dolna 54 2381 54 2381    
81 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 52 3364 10 1286 42 2078
82 Skrzipczyk Paweł SWORNICA Czarnowąsy - Opole 52 3344 40 2037 12 1307
83 Biernacki Zdzisław LECH Kędzierzyn-Koźle 52 2344 52 2344    
84 Koziorowski Piotr KS Skat - Lub Kochcice 52 2343 52 2343    
85 Grzywczak  Piotr niezrzeszony 52 2303 52 2303    
86 Siedlecki Bronisław SWORNICA Czarnowąsy - Opole 52 2302 52 2302    
87 Kubiczek Piotr RAMSCH Chrzowice 50 3322 18 1478 32 1844
88 Doleżych Marek niezrzeszony 50 2293 50 2293    
89 Grzyb Sebastian AMICUS KWK STASZIC Katowice 50 2255 50 2255    
90 Mateja Józef Klub Skata Karolinka Kamień Śląski 49 2985 1 770 48 2215
91 Goncerzewicz Roman LECH Kędzierzyn-Koźle 48 3225 36 1911 12 1314
92 Abramek Zdzisław MOK GUIDO Zabrze 48 3225 36 1916 12 1309
93 Grzywa Teofil LZS Kujawy 48 2240 48 2240    
94 Jakubczak Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. 48 2238     48 2238
95 Kowalski Konrad KS KRAJNA Złotów 48 2222 48 2222    
96 Kubiczek Bernard Górażdże 46 3209 20 1519 26 1690
97 Kierpal Roman niezrzeszony 46 2198 46 2198    
98 Kubas Janusz 06 KLEOFAS Katowice 46 2194 46 2194    
99 Woszko Mateusz niezrzeszony 46 2184 46 2184    
100 Szumski Zbigniew SAKOP 4 ASY Bytom 46 2178 46 2178    
101 Rudol Bruno LZS Leśnica 46 2170     46 2170
102 Kandzia Lidia KoMAX Borki – Opole 46 2158     46 2158
103 Jaworek Józef NITRON Krupski Młyn 44 2148 44 2148    
104 Kwaśniak Jerzy WISUS Żory 44 2122 44 2122    
105 Moch Ireneusz FALA Świekatowo 44 2120 44 2120    
106 Mencler Jan LZS Kujawy 44 2114 44 2114    
107 Kazmierowski Stanisław KS ŁABĘDY Gliwice 44 2101 44 2101    
108 Wotka Karol LZS Otmice 44 2100     44 2100
109 Wieczorek Marcin KOMAX Borki - Opole 42 2075 42 2075    
110 Klama Krzysztof Górażdże 42 2072     42 2072
111 Górka Rajmund LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 42 2072 42 2072    
112 Tadeusz Maciej KS KRAJNA Złotów 42 2064 42 2064    
113 Zwoliński Eugeniusz DK STRZELEC Strzelce Opolskie 42 2052 42 2052    
114 Szatkowski Leszek KS KRAJNA Złotów 40 2048 40 2048    
115 Skura Stanisław SAKOP 4 ASY Bytom 40 2045     40 2045
116 Pietrzyk Józef LZS Leśnica 38 1996     38 1996
117 Noga Krzysztof MDK BOLKO Łaziska G. 38 1991 38 1991    
118 Byczek Stanisław LZS Kujawy 38 1984 38 1984    
119 Świtek Władysław JORDAN Kończyce Zabrze 38 1971 38 1971    
120 Pohl Bernard Przywory 36 1918     36 1918
121 Sklorz Roman KOMAX Borki - Opole 36 1916 36 1916    
122 Rybka Edward NITRON Krupski Młyn 36 1912 36 1912    
123 Szymała Tomasz WISUS Żory 36 1906 36 1906    
124 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn 34 2874 12 1305 22 1569
125 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie 34 1887 34 1887    
126 Wybraniec Jerzy LZS Kujawy 34 1873 34 1873    
127 Nowak Bernard LZS Kujawy 34 1869 34 1869    
128 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 34 1860 34 1860    
129 Łękawski Wiesław LKS FORTECA Świerklany 34 1859 34 1859    
130 Golik Paweł LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 34 1858 34 1858    
131 Witkowski Tadeusz Klub Skata Karolinka Kamień Śląski 32 1844 32 1844    
132 Guzik Władysław LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 30 1782 30 1782    
133 Klima Piotr MOK GUIDO Zabrze 30 1760 30 1760    
134 Manczyk Piotr KSS Pawonków 30 1753 30 1753    
135 Respondek Jan KSS Pawonków 30 1753 30 1753    
136 Szewczyk Mirosław LKS Lyski 29 2577 28 1717 1 860
137 Mrozek Andrzej MOK GUIDO Zabrze 28 1744     28 1744
138 Malek Alfred SWORNICA Czarnowąsy - Opole 27 2359 1 668 26 1691
139 Profaska Krzysztof niezrzeszony 26 1695 26 1695    
140 Kasperki Mieczysław KSS Pawonków 26 1664 26 1664    
141 Hadamek Józef niezrzeszony 24 2653 8 1227 16 1426
142 Dzierżawa Josef- Paul SwORNICA Czarnowąsy – Opole 24 1633 24 1633    
143 Boryś Dariusz WISUS Żory 24 1610 24 1610    
144 Bianga Edward KS KRAJNA Złotów 22 1587 22 1587    
145 Magner Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 22 1574 22 1574    
146 Wojciechowski Zbigniew LKS FORTECA Świerklany 22 1561 22 1561    
147 Jędraszczyk Leszek niezrzeszony 22 1555 22 1555    
148 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie 20 1547 20 1547    
149 Brynza Krystian LZS Kujawy 20 1533 20 1533    
150 Wojaczek Łukasz LKS Lyski 20 1509 20 1509    
151 Pietrzyk Franciszek 06 KLEOFAS Katowice 18 1480 18 1480    
152 Loga Krtstian RAMSCH Chrzowice 16 1444     16 1444
153 Pawelczyk Robert RAMSCH Chrzowice 16 1427 16 1427    
154 Gaida Leon LECH Kędzierzyn-Koźle 15 2008 14 1361 1 647
155 Bryła Artur KS Skat - Lub Kochcice 14 1351 14 1351    
156 Balak Kazimierz niezrzeszony 12 1314 12 1314    
157 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice 8 1246     8 1246
158 Lasota Edward DK STRZELEC Strzelce Opolskie 4 1138 4 1138    
159 Bonk Joachim Skat Klub RSM Ruda Śl. 4 1126     4 1126
160 Wołowczyk Ryszard KS Skat - Lub Kochcice 2 1025 2 1025    
161 Sikora Henryk SAKOP 4 ASY Bytom 2 1023 2 1023    
162 Warecki Bernard SILESIA Tarnowskie Góry 2 1006 2 1006    
163 Pisula Eugeniusz TRANZYT Małapanew Ozimek 2 1003 2 1003    
164 Kosubek Janusz LECH Kędzierzyn-Koźle 1 718 1 718    
165 Matuszek Jerzy Klub Skata Karolinka Kamień Śląski 1 614 1 614