Polski Związek Skata
Opole

I IPP OZSkat Opole - Kujawy

  • Organizator i data: OZSkat Opole/09.06.2018
  • Kierownik turnieju: Morawiec Jacek
  • Sekretariat: Świtała Franciszek
  • Sędzia: Kiszka Paweł

Mce Nazwisko,  imię Klub GP S U M A 1  Seria 2  Seria 3  Seria
 Z gry w  Z gry w  Z gry w  Z gry w
1 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice 140 3287 28 1006 9 1184 9 1097 10
2 Loga Krystian RAMSCH Chrzowice 128 3088 27 822 7 848 6 1418 14
3 Brand Roman LZS Ligota Dolna 120 2993 26 1185 13 910 6 898 7
4 Zmuda Hubert SWORNICA Czarnowąsy - Opole 113 2862 27 1098 12 1047 9 717 6
5 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn 108 2806 23 882 6 1169 10 755 7
6 Cichoń Mariusz LZS Leśnica 103 2777 24 551 5 1052 10 1174 9
7 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 100 2764 28 1132 11 939 9 693 8
8 Grzyb Sebastian AMICUS KWK STASZIC Katowice 98 2757 26 1372 11 553 7 832 8
9 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice 94 2703 23 1012 9 1173 11 518 3
10 Doleżych Marek Lubliniec 90 2669 24 1005 9 632 5 1032 10
11 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 88 2664 24 1239 10 1280 9 145 5
12 Jakubczak Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. 84 2619 26 1299 11 552 6 768 9
13 Wybraniec Jerzy LZS Kujawy 80 2566 18 636 5 676 4 1254 9
14 Morawiec Jacek Klub Skata Karolinka Kamień Śląski 76 2541 31 786 6 870 10 885 15
15 Rożeński Ryszard LZS Kujawy 74 2536 27 506 8 728 6 1302 13
16 Kowalczyk Rajmund LZS Otmice 70 2460 28 1203 9 273 5 984 14
17 Kwaśniok Jan KS ŁABĘDY Gliwice 66 2449 26 823 11 831 8 795 7
18 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie 64 2424 24 632 6 678 8 1114 10
19 Warner Piotr LZS Leśnica 63 2408 24 953 10 178 3 1277 11
20 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 60 2399 20 902 7 759 7 738 6
21 Żogała Tadeusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 59 2398 23 760 8 859 7 779 8
22 Szimber Andrzej KS Skat - Lub Kochcice 58 2385 25 168 6 1310 12 907 7
23 Deptała Leon SKAT Kolonowskie 57 2376 19 571 5 969 8 836 6
24 Biernacki Zdzisław LECH Kędzierzyn-Koźle 56 2361 26 733 7 581 8 1047 11
25 Palica Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 55 2350 24 1010 9 764 8 576 7
26 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 52 2333 21 653 7 752 7 928 7
27 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 52 2324 25 1109 8 275 7 940 10
28 Jarosz Joachim Klub Skata Karolinka Kamień Śląski 52 2309 21 364 3 971 8 974 10
29 Wojtala Alfred LZS Leśnica 52 2304 23 815 9 1104 10 385 4
30 Gruszka Alfons SWORNICA Czarnowąsy - Opole 50 2274 22 660 7 406 4 1208 11
31 Szymura Piotr ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 50 2270 19 444 3 962 9 864 7
32 Tadeusz Maciej KS KRAJNA Złotów 48 2246 20 785 8 917 9 544 3
33 Siendzielorz Paweł RAMSCH Chrzowice 48 2236 22 818 8 579 6 839 8
34 Motyl Andrzej CHEMIK Siemianowice Śl. 46 2185 23 922 8 787 9 476 6
35 Kędzia Stanisław KS Skat - Lub Kochcice 46 2178 21 1322 13 254 2 602 6
36 Łapa Henryk SKAT KLUB Kobiór 46 2156 20 992 9 743 5 421 6
37 Wieja Piotr Klub Skata Karolinka Kamień Śląski 44 2143 25 730 8 672 8 741 9
38 Wotzka Leonhard RAMSCH Chrzowice 44 2107 19 763 8 950 7 394 4
39 Bonk Joachim RSM Ruda Śląska 42 2089 16 743 5 758 5 588 6
40 Pudełek Józef SKAT Kolonowskie 42 2085 18 781 7 874 8 430 3
41 Gorzel Norbert LZS Leśnica 42 2083 19 746 7 692 7 645 5
42 Gibas Joachim Ligota Bialska 42 2080 18 867 7 607 4 606 7
43 Byczek Stanisław LZS Kujawy 42 2072 16 155 3 547 2 1370 11
44 Loch Hubert KS Szczedrzyk 42 2063 30 713 8 470 12 880 10
45 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. 40 2042 23 1029 10 239 5 774 8
46 Malek Alfred SWORNICA Czarnowąsy - Opole 40 2014 22 548 7 1048 9 418 6
47 Skubała Roman KS Skat - Lub Kochcice 38 1991 20 797 7 752 7 442 6
48 Czakaj Franciszek LZS Leśnica 38 1982 18 1073 8 402 5 507 5
49 Skrzypczyk Franciszek DK STRZELEC Strzelce Opolskie 38 1980 16 580 5 495 4 905 7
50 Pikos Antoni SILESIA Tarnowskie Góry 38 1965 19 1045 8 686 9 234 2
51 Lakota Jerzy SWORNICA Czarnowąsy - Opole 36 1946 22 291 8 1103 8 552 6
52 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 36 1936 24 886 8 446 9 604 7
53 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 36 1929 19 465 5 756 8 708 6
54 Grzywa Teofil LZS Kujawy 34 1884 15 588 4 860 8 436 3
55 Wanat Edward Klub Skata Karolinka Kamień Śląski 34 1866 19 531 5 665 6 670 8
56 Czernikarz Andrzej SAKOP 4 ASY Bytom 34 1865 18 618 5 667 8 580 5
57 Rudol Bruno LZS Leśnica 34 1860 18 737 7 832 7 291 4
58 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie 32 1840 26 567 7 610 8 663 11
59 Koziorowski Marian KS Skat - Lub Kochcice 30 1797 20 334 5 528 6 935 9
60 Wieczorek Marcin KOMAX Borki - Opole 30 1774 16 535 4 1111 9 128 3
61 Uszko Stanisław Skat Klub RSM Ruda Śl. 30 1760 17 361 5 950 7 449 5
62 Żurek Herbert  Strzeleczki 28 1705 20 769 7 585 9 351 4
63 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 26 1687 29 399 8 894 13 394 8
64 Piekarczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry 26 1684 28 362 9 648 9 674 10
65 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle 26 1677 27 771 6 426 11 480 10
66 Cepko Zygmunt LZS Leśnica 24 1642 20 710 8 212 4 720 8
67 Grzyb Piotr KS CHSM Chorzów 24 1618 26 416 8 737 10 465 8
68 Harupa Marek SKAT KLUB Kobiór 22 1587 18 350 6 762 7 475 5
69 Pietrzyk Józef LZS Leśnica 22 1564 17 995 8 -41 3 610 6
70 Barysz Marcin LZS Kujawy 18 1460 12 444 5 656 7 360 0
71 Skrzipczyk Paweł SWORNICA Czarnowąsy - Opole 16 1433 19 334 6 592 6 507 7
72 Poremba Henryk KSS Pawonków 16 1410 19 -399 2 771 8 1038 9
73 Cieślik Gerard ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 16 1403 14 635 5 320 5 448 4
74 Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice 16 1402 20 249 7 568 7 585 6
75 Skiba Bernard Poznań 14 1392 18 801 7 208 5 383 6
76 Dąbrowski Marian MDK BOLKO Łaziska G. 10 1272 25 631 6 530 12 111 7
77 Pawelczyk Robert RAMSCH Chrzowice 8 1248 17 -38 5 762 3 524 9
78 Brynza Krystian LZS Kujawy 4 1108 14 448 5 202 3 458 6
79 Chyłek Marek LECH Kędzierzyn-Koźle 1 890 16 -1 3 395 6 496 7
80 Dubiel Zbigniew NITRON Krupski Młyn 1 804 12 273 7 100 1 431 4
Kolejny IV Turniej w ramach I Indywidualnego Pucharu Polski zostanie rozegrany
1 września 2018 r.(sobota) o godz. 10.00 w Kosorowicach gmina Tarnów Op.

 KLASYFIKACJA PO 3 TURNIEJACH

L.p. Nazwisko,  imię Klub GP Z gry   Zdzieszowice   Gogolin   Kujawy
GP z gry GP z gry GP z gry
1 Czernikarz Andrzej SAKOP 4 ASY Bytom 346 9257 172 4097 140 3295 34 1865
2 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice 328 8990 148 3659 40 2044 140 3287
3 Loch Hubert KS Szczedrzyk 253 8088 137 3474 74 2551 42 2063
4 Gorzel Norbert LZS Leśnica 245 7914 94 2889 109 2942 42 2083
5 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 238 7869 58 2465 80 2640 100 2764
6 Brand Roman LZS Ligota Dolna 228 7507 80 2767 28 1747 120 2993
7 Piekarczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry 224 7497 168 4055 30 1758 26 1684
8 Palica Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 223 7697 54 2393 114 2954 55 2350
9 Kowalczyk Rajmund LZS Otmice 210 7602 90 2852 50 2290 70 2460
10 Cichoń Mariusz LZS Leśnica 208 7337 42 2060 63 2500 103 2777
11 Motyl Andrzej CHEMIK Siemianowice Śl. 200 7188 124 3234 30 1769 46 2185
12 Zmuda Hubert SWORNICA Czarnowąsy - Opole 197 6988 28 1706 56 2420 113 2862
13 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 192 7240 106 3029 50 2282 36 1929
14 Cepko Zygmunt LZS Leśnica 192 7105 76 2740 92 2723 24 1642
15 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice 190 7162 58 2466 38 1993 94 2703
16 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 188 7074 34 1896 66 2514 88 2664
17 Czakaj Franciszek LZS Leśnica 187 6776 32 1802 117 2992 38 1982
18 Bogusławski Stanisław ASY Żory 186 5541 56 2409 130 3132    
19 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 179 7382 60 2535 67 2514 52 2333
20 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn 176 6537 42 2053 26 1678 108 2806
21 Tabak Henryk MOK GUIDO Zabrze 176 5525 82 2776 94 2749    
22 Skupień Eugeniusz WISUS Żory 172 5341 50 2295 122 3046    
23 Pikos Antoni SILESIA Tarnowskie Góry 170 6787 96 2892 36 1930 38 1965
24 Wieja Piotr Klub Skata Karolinka Kamień Śląski 164 6768 36 1942 84 2683 44 2143
25 Gawron Bogdan ASY Żory 161 5217 119 3162 42 2055    
26 Kędzia Stanisław KS Skat - Lub Kochcice 160 6378 110 3075 4 1125 46 2178
27 Gruszka Alfons SWORNICA Czarnowąsy - Opole 154 6889 52 2306 52 2309 50 2274
28 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 154 6786 74 2724 28 1738 52 2324
29 Rożeński Ryszard LZS Kujawy 154 6587 40 2046 40 2005 74 2536
30 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 150 6827 64 2641 50 2250 36 1936
31 Wikarek Damian SAKOP 4 ASY Bytom 150 5215 60 2511 90 2704    
32 Wanat Edward Klub Skata Karolinka Kamień Śląski 148 6505 44 2103 70 2536 34 1866
33 Szczecina Michał LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 148 5280 92 2855 56 2425    
34 Grzyb Sebastian AMICUS KWK STASZIC Katowice 148 5012 50 2255     98 2757
35 Szymura Piotr LECH Kędzierzyn-Koźle 146 6725 64 2615 32 1840 50 2270
36 Morawiec Jacek Klub Skata Karolinka Kamień Śląski 146 6354 28 1717 42 2096 76 2541
37 Poremba Henryk KSS Pawonków 146 6127 102 2976 28 1741 16 1410
38 Wojtala Alfred LZS Leśnica 144 6649 42 2057 50 2288 52 2304
39 Dąbrowski Marian MDK BOLKO Łaziska G. 144 5931 114 3147 20 1512 10 1272
40 Loga Krtstian RAMSCH Chrzowice 144 4532     16 1444 128 3088
41 Kwaśniok Jan KS ŁABĘDY Gliwice 140 6342 54 2355 20 1538 66 2449
42 Doleżych Marek niezrzeszony 140 4962 50 2293     90 2669
43 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 140 4865     98 2780 42 2085
44 Jarosz Joachim Klub Skata Karolinka Kamień Śląski 136 6436 54 2362 30 1765 52 2309
45 Łapa Henryk SKAT KLUB Kobiór 136 6435 34 1873 56 2406 46 2156
46 Koziorowski Marian KS Skat - Lub Kochcice 134 6468 58 2495 46 2176 30 1797
47 Jakubczak Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. 132 4857     48 2238 84 2619
48 Żogała Tadeusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 130 6016 3 1098 68 2520 59 2398
49 Szimber Andrzej KSS Pawonków 126 6131 12 1342 56 2404 58 2385
50 Cieślik Gerard ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 121 6053 46 2186 59 2464 16 1403
51 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 121 5981 30 1787 65 2507 26 1687
52 Bienia Marcin JORDAN Kończyce Zabrze 121 5045 65 2642 56 2403    
53 Wotzka Leonhard RAMSCH Chrzowice 120 6053 40 2020 36 1926 44 2107
54 Michalski Dawid Rudy 120 4591 34 1895 86 2696    
55 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie 116 5971 48 2205 36 1926 32 1840
56 Kania Andrzej GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice 115 4842 69 2659 46 2183    
57 Siendzielorz Paweł RAMSCH Chrzowice 114 5951 62 2576 4 1139 48 2236
58 Wybraniec Jerzy LZS Kujawy 114 4439 34 1873     80 2566
59 Lakota Jerzy SWORNICA Czarnowąsy - Opole 108 5756 40 2006 32 1804 36 1946
60 Biernacki Zdzisław LECH Kędzierzyn-Koźle 108 4705 52 2344     56 2361
61 Kołodziejczyk Adam OSP Lędziny 104 4623 60 2512 44 2111    
62 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. 104 4543     64 2501 40 2042
63 Kukuła Witold KS ŁABĘDY Gliwice 104 2878     104 2878    
64 Hallek Joachim KS ŁABĘDY Gliwice 100 4460 70 2665 30 1795    
65 Skura Stanisław SAKOP 4 ASY Bytom 98 4523 58 2478 40 2045    
66 Skrzypczyk Franciszek DK STRZELEC Strzelce Opolskie 96 5511 28 1732 30 1799 38 1980
67 Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice 95 5062 3 1092 76 2568 16 1402
68 Skubała Roman KS Skat - Lub Kochcice 92 5392 32 1814 22 1587 38 1991
69 Harupa Marek SKAT KLUB Kobiór 90 5334 34 1894 34 1853 22 1587
70 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle 90 5318 18 1467 46 2174 26 1677
71 Tadeusz Maciej KS KRAJNA Złotów 90 4310 42 2064     48 2246
72 Uszko Stanisław Skat Klub RSM Ruda Śl. 90 4239     60 2479 30 1760
73 Gierszendorf Bogdan MOK GUIDO Zabrze 86 2802 86 2802        
74 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie 84 3971 20 1547     64 2424
75 Grzywa Teofil LZS Kujawy 82 4124 48 2240     34 1884
76 Byczek Stanisław LZS Kujawy 80 4056 38 1984     42 2072
77 Rudol Bruno LZS Leśnica 80 4030     46 2170 34 1860
78 Mucha Andrzej MOK GUIDO Zabrze 76 3961 26 1671 50 2290    
79 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 76 3920 46 2167 30 1753    
80 Żurad Robert SWORNICA Czarnowąsy - Opole 75 2725 75 2725        
81 Piela Henryk KS CHSM Chorzów 73 2722 73 2722        
82 Wieczorek Marcin KOMAX Borki - Opole 72 3849 42 2075     30 1774
83 Skrzipczyk Paweł SWORNICA Czarnowąsy - Opole 68 4777 40 2037 12 1307 16 1433
84 Płoszaj Mirosław DK  Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ 68 2652 68 2652        
85 Malek Alfred SWORNICA Czarnowąsy - Opole 67 4373 1 668 26 1691 40 2014
86 Oślizlok Roman LKS FORTECA Świerklany 64 2601 64 2601        
87 Warner Piotr LZS Leśnica 63 2408         63 2408
88 Młynek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice 62 2581 62 2581        
89 Orel Dariusz KSS Pawonków 62 2561 62 2561        
90 Pietrzyk Józef LZS Leśnica 60 3560     38 1996 22 1564
91 Krawczyk Ryszard KS Skat - Lub Kochcice 60 2547 60 2547        
92 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 60 2399         60 2399
93 Pluta Stanisław TRANZYT Małapanew Ozimek 58 2481 58 2481        
94 Deptała Leon Skat Kolonowskie 57 2376         57 2376
95 Kukowka Henryk KSS Pawonków 56 3460 34 1864 22 1596    
96 Konowalski Arkadiusz AMICUS KWK STASZIC Katowice 56 2439 56 2439        
97 Wilczek Rajumund KS ŁABĘDY Gliwice 54 2385 54 2385        
98 Pilawa Joachim LZS Ligota Dolna 54 2381 54 2381        
99 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 52 3364 10 1286 42 2078    
100 Koziorowski Piotr KS Skat - Lub Kochcice 52 2343 52 2343        
101 Grzywczak  Piotr niezrzeszony 52 2303 52 2303        
102 Siedlecki Bronisław SWORNICA Czarnowąsy - Opole 52 2302 52 2302        
103 Kubiczek Piotr RAMSCH Chrzowice 50 3322 18 1478 32 1844    
104 Mateja Józef Klub Skata Karolinka Kamień Śląski 49 2985 1 770 48 2215    
105 Abramek Zdzisław MOK GUIDO Zabrze 48 3225 36 1916 12 1309    
106 Goncerzewicz Roman LECH Kędzierzyn-Koźle 48 3225 36 1911 12 1314    
107 Kowalski Konrad KS KRAJNA Złotów 48 2222 48 2222        
108 Bonk Joachim Skat Klub RSM Ruda Śl. 46 3215     4 1126 42 2089
109 Kubiczek Bernard Górażdże 46 3209 20 1519 26 1690    
110 Kierpal Roman niezrzeszony 46 2198 46 2198        
111 Kubas Janusz 06 KLEOFAS Katowice 46 2194 46 2194        
112 Woszko Mateusz niezrzeszony 46 2184 46 2184        
113 Szumski Zbigniew SAKOP 4 ASY Bytom 46 2178 46 2178        
114 Kandzia Lidia KoMAX Borki – Opole 46 2158     46 2158    
115 Jaworek Józef NITRON Krupski Młyn 44 2148 44 2148        
116 Kwaśniak Jerzy WISUS Żory 44 2122 44 2122        
117 Moch Ireneusz FALA Świekatowo 44 2120 44 2120        
118 Mencler Jan LZS Kujawy 44 2114 44 2114        
119 Kazmierowski Stanisław KS ŁABĘDY Gliwice 44 2101 44 2101        
120 Wotka Karol LZS Otmice 44 2100     44 2100    
121 Gibas Joachim Ligota Bialska 42 2080         42 2080
122 Górka Rajmund LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 42 2072 42 2072        
123 Klama Krzysztof Górażdże 42 2072     42 2072    
124 Zwoliński Eugeniusz DK STRZELEC Strzelce Opolskie 42 2052 42 2052        
125 Szatkowski Leszek KS KRAJNA Złotów 40 2048 40 2048        
126 Noga Krzysztof MDK BOLKO Łaziska G. 38 1991 38 1991        
127 Świtek Władysław JORDAN Kończyce Zabrze 38 1971 38 1971        
128 Pohl Bernard Przywory 36 1918     36 1918    
129 Sklorz Roman KOMAX Borki - Opole 36 1916 36 1916        
130 Rybka Edward NITRON Krupski Młyn 36 1912 36 1912        
131 Szymała Tomasz WISUS Żory 36 1906 36 1906        
132 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn 34 2874 12 1305 22 1569    
133 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie 34 1887 34 1887        
134 Nowak Bernard LZS Kujawy 34 1869 34 1869        
135 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 34 1860 34 1860        
136 Łękawski Wiesław LKS FORTECA Świerklany 34 1859 34 1859        
137 Golik Paweł LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 34 1858 34 1858        
138 Witkowski Tadeusz Klub Skata Karolinka Kamień Śląski 32 1844 32 1844        
139 Guzik Władysław LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 30 1782 30 1782        
140 Klima Piotr MOK GUIDO Zabrze 30 1760 30 1760        
141 Manczyk Piotr KSS Pawonków 30 1753 30 1753        
142 Respondek Jan KSS Pawonków 30 1753 30 1753        
143 Szewczyk Mirosław LKS Lyski 29 2577 28 1717 1 860    
144 Mrozek Andrzej MOK GUIDO Zabrze 28 1744     28 1744    
145 Żurak Herbert Strzeleczki 28 1705         28 1705
146 Profaska Krzysztof niezrzeszony 26 1695 26 1695        
147 Kasperki Mieczysław KSS Pawonków 26 1664 26 1664        
148 Pawelczyk Robert RAMSCH Chrzowice 24 2675 16 1427     8 1248
149 Hadamek Józef niezrzeszony 24 2653 8 1227 16 1426    
150 Brynza Krystian LZS Kujawy 24 2641 20 1533     4 1108
151 Dzierżawa Josef- Paul SwORNICA Czarnowąsy – Opole 24 1633 24 1633        
152 Grzyb Piotr KS CHSM Chorzów 24 1618         24 1618
153 Boryś Dariusz WISUS Żory 24 1610 24 1610        
154 Bianga Edward KS KRAJNA Złotów 22 1587 22 1587        
155 Magner Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 22 1574 22 1574        
156 Wojciechowski Zbigniew LKS FORTECA Świerklany 22 1561 22 1561        
157 Jędraszczyk Leszek niezrzeszony 22 1555 22 1555        
158 Wojaczek Łukasz LKS Lyski 20 1509 20 1509        
159 Pietrzyk Franciszek 06 KLEOFAS Katowice 18 1480 18 1480        
160 Barysz Marcin LZS Kujawy 18 1460         18 1460
161 Gaida Leon LECH Kędzierzyn-Koźle 15 2008 14 1361 1 647    
162 Skiba Bernard Poznań 14 1392         14 1392
163 Bryła Artur KS Skat - Lub Kochcice 14 1351 14 1351        
164 Balak Kazimierz niezrzeszony 12 1314 12 1314        
165 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice 8 1246     8 1246    
166 Lasota Edward DK STRZELEC Strzelce Opolskie 4 1138 4 1138        
167 Wołowczyk Ryszard KS Skat - Lub Kochcice 2 1025 2 1025        
168 Sikora Henryk SAKOP 4 ASY Bytom 2 1023 2 1023        
169 Warecki Bernard SILESIA Tarnowskie Góry 2 1006 2 1006        
170 Pisula Eugeniusz TRANZYT Małapanew Ozimek 2 1003 2 1003        
171 Chyłek Marek LECH Kędzierzyn-Koźle 1 890         1 890
172 Dubiel Zbigniew NITRON Krupski Młyn 1 804         1 804
173 Kosubek Janusz LECH Kędzierzyn-Koźle 1 718 1 718        
174 Matuszek Jerzy Klub Skata Karolinka Kamień Śląski 1 614 1 614