Polski Związek Skata
Opole

XX Mistrzostwa Gminy Zawadzkie - Kielcza

XX Otwarte Mistrzostwa Gminy Zawadzkie - Kielcza

  • Organizator i data: Gmina Zawadzkie/08.07.2018
  • Kierownik turnieju: Świtała Franciszek
  • Sekretariat: Świtała Franciszek
  • Sędzia: Kiszka Paweł
M-e Nazwisko i Imię sekcja razem I seria II seria
1 Sikora Henryk SAKOP 4 ASY Bytom 3375 1468 1907
2 Harupa Marek KS Kobiór 2864 1548 1316
3 Konstanty Bolesław KS ŁABĘDY Gliwice 2760 866 1894
4 Zmuda Hubert SWORNICA Czarnowąsy 2637 1189 1448
5 Mucha Andrzej MOK GUIDO Zabrze 2615 1522 1093
6 Bilgoń Jan KS Kobiór 2531 1370 1161
7 Koziorowski Piotr KS Skat - Lub Kochcice 2491 1576 915
8 Kukowka Henryk KSS Pawonków 2417 1184 1233
9 Respondek Jan KSS Pawonków 2363 1134 1229
10 Łapa Henryk KS Kobiór 2331 801 1530
11 Kwaśniok Jan KS ŁABĘDY Gliwice 2292 1018 1274
12 Szmajnta Witold KS ŁABĘDY Gliwice 2291 1273 1018
13 Pudełek Józef SKAT Kolonowskie 2283 1295 988
14 Rybka Edward NITRON Krupski Młyn 2244 1356 888
15 Gigiel Wacław LZS Ligota Dolna 2241 1417 824
16 Wikarek Damian SAKOP 4 ASY Bytom 2191 1226 965
17 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 2130 1090 1040
18 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 2108 1217 891
19 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 2107 1004 1103
20 Mazio Czesław MDK Kalety 2104 1218 886
21 Pikos Antoni Silesia Tarnowskie Góry 2089 910 1179
22 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie 2043 1126 917
23 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Op. 2032 1239 793
24 Cichoń Mariusz LZS Leśnica 2012 740 1272
25 Szimber Andrzej KS Skat - Lub Kochcice 1997 1077 920
26 Warner Piotr LZS Leśnica 1993 1378 615
27 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie 1981 1236 745
28 Rudol Brunon LZS Leśnica 1966 1190 776
29 Wojtala Alfred LZS Leśnica 1904 586 1318
30 Sojczyński Zdzisław SAKOP 4 ASY Bytom 1894 1570 324
31 Macioszek Manfred Świbie 1829 267 1562
32 Brysch Rainhold GOSiT Zawadzkie 1828 1126 702
33 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 1817 712 1105
34 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 1777 452 1325
35 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn 1776 668 1108
36 Morawiec Jacek KS Karolinka Kamień Śląski 1711 996 715
37 Skubała Roman KS Skat - Lub Kochcice 1704 93 1611
38 Jarosz Joachim KS Karolinka Kamień Śląski 1693 521 1172
39 Koźlik Jan DK STRZELEC Strzelce Op. 1672 793 879
40 Pilarski Bernard Koty 1646 836 810
41 Respondek Krzysztof SKAT Kolonowskie 1638 682 956
42 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 1622 836 786
43 Koziorowski Marian KS Skat - Lub Kochcice 1608 673 935
44 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 1580 1105 475
45 Łapa Krystian KS Kobiór 1527 941 586
46 Deptała Leon SKAT Kolonowskie 1504 903 601
47 Pilarski Marcin MDK Kalety 1453 947 506
48 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle 1444 570 874
49 Gorzel Norbert LZS Leśnica 1419 588 831
50 Gruszka Alfons SWORNICA Czarnowąsy  1397 700 697
51 Dubiel Zbigniew NITRON Krupski Młyn 1390 425 965
52 Palica Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 1382 734 648
53 Lamich Krzysztof Barut 1339 317 1022
54 Stachowski Jerzy LZS Ligota Dolna 1317 763 554
55 Szumski Zbigniew SAKOP 4 ASY Bytom 1307 805 502
56 Szymura Piotr ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 1269 630 639
57 Solloch Ewald Holandia 1233 431 802
58 Imach Marek NITRON Krupski Młyn 1195 1123 72
59 Skutnik Krzysztof SAKOP 4 ASY Bytom 1146 748 398
60 Gorzelak Ryszard MDK Kalety 1100 723 377
61 Pilarski Ryszard Koty 1062 507 555
62 Mańczyk Piotr KSS Pawonków 1020 606 414
63 Kukuła Witold KS ŁABĘDY Gliwice 923 301 622
64 Michalski Roman KS ŁABĘDY Gliwice 801 258 543
65 Szewczyk Franciszek Krupski Młyn 430 290 140
66 Pisula Norbert KS ŁABĘDY Gliwice 390 424 -34