Polski Związek Skata
Opole

Puchar Burmistrza Kolonowskiego 2018

Puchar Burmistrza Kolonowskiego 2018

  • Miejsce/data: Kolonowskie 16-07-2017
  • Kierownik turnieju: Dzierżawa Zygmunt
  • Sekretariat: Dzierżawa Rafał
  • Sędzia: Świtała Franciszek
Mce Nazwisko,  imię Klub S U M A 1  Seria 2  Seria
 Z gry w  Z gry w  Z gry w
1 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 3292 26 1882 16 1410 10
2 Dubiel Zbigniew NITRON Krupski Młyn 3116 27 1626 15 1490 12
3 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 2961 27 1813 17 1148 10
4 Kuczkowski Antoni KS ŁABĘDY Gliwice 2935 27 1342 12 1593 15
5 Palica Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 2754 26 1558 15 1196 11
6 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 2731 24 1135 11 1596 13
7 Dziedzic Klemens SILESIA Tarnowskie Góry 2649 22 1263 12 1386 10
8 Dropała Grzegorz Skat Kolonowskie 2635 27 1412 14 1223 13
9 Szymura Piotr ZAWISZA  TURYSTA Stara Kuźnia 2546 24 1016 11 1530 13
10 Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice 2537 28 1566 16 971 12
11 Loga Krystian RAMSCH Chrzowice 2520 21 1163 10 1357 11
12 Bryłka ernest GOSiT Zawadzkie 2452 24 1236 14 1216 10
13 Sojka Zbigniew RAMSCH Chrzowice 2343 23 1389 14 954 9
14 Jarosz Joachim Klub Skata Zajazd Krapkowice 2260 21 1024 10 1236 11
15 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 2234 21 1148 10 1086 11
16 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 2214 24 1261 11 953 13
17 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 2158 20 876 8 1282 12
18 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 2136 22 1206 12 930 10
19 Tabak Henryk MOK GUIDO Zabrze 2130 20 1146 9 984 11
20 Gruszka Alfons SWORNICA Czarnowąsy 2122 16 1174 8 948 8
21 Doleżych Zygmunt LZS Ligota Dolna 2100 19 1060 9 1040 10
22 Deptała Leon Skat Kolonowskie 2074 19 804 7 1270 12
23 Rybka Edward NITRON Krupski Młyn 2043 24 511 12 1532 12
24 Brysch Reinhold GOSiT Zawadzkie 1996 27 1181 16 815 11
25 Kokot Eugeniusz SK BARBARA Chorzów 1965 27 852 10 1113 17
26 Respondek Jan KSS Pawonków 1960 19 1081 9 879 10
27 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 1943 19 771 7 1172 12
28 Jaworek Józef NITRON Krupski Młyn 1865 17 991 9 874 8
29 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie 1796 21 1293 12 503 9
30 Szimber Andrzej KS Skat-Lub Kochcice 1726 18 431 7 1295 11
31 Gigiel Wacław LZS Ligota Dolna 1711 16 400 4 1311 12
32 Bilgoń Jan MULTI-FORM II 1696 20 1165 12 531 8
33 Kukowka Henryk KSS Pawonków 1692 15 941 8 751 7
34 Halek Joachim KS ŁABĘDY Gliwice 1680 16 734 7 946 9
35 Wotzka Leonhard RAMSCH Chrzowice 1618 17 880 9 738 8
36 Skrzypczyk Franciszek DK STRZELEC Strzelce Opolskie 1612 14 865 7 747 7
37 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn 1608 17 1194 11 414 6
38 Żminkowski Mikołaj DK STRZELEC Strzelce Opolskie 1599 19 799 8 800 11
39 Harupa Marek MULTI-FORM II 1519 11 1006 8 513 3
40 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie 1512 23 1354 15 158 8
41 Goncerzewicz Roman LECH Kędzierzyn-Koźle 1494 18 1193 10 301 8
42 Warner Piotr LECH Kędzierzyn-Koźle 1378 18 608 9 770 9
43 Mańczyk Piotr KSS Pawonków 1374 12 611 6 763 6
44 Koźlik Jan DK STRZELEC Strzelce Opolskie 1318 15 646 9 672 6
45 Kwaśniok Jan KS ŁABĘDY Gliwice 1269 20 4 9 1265 11
46 Kandzia Lidia SWORNICA Czarnowąsy 1146 14 148 4 998 10
47 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 1124 8 416 3 708 5
48 Stachowski Jerzy LZS Ligota Dolna 1036 16 767 11 269 5
49 Myśliwczyk Piotr Ciarka 1015 17 395 7 620 10
50 Skubała Roman KS Skat-Lub Kochcice 981 13 111 6 870 7
51 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 959 14 389 8 570 6
52 Zmuda Hubert SWORNICA Czarnowąsy 955 17 431 9 524 8
53 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 708 16 153 10 555 6
54 Szendzielorz Paweł SWORNICA Czarnowąsy 697 18 629 7 68 11
55 Skrzipczyk Paweł SWORNICA Czarnowąsy 651 17 415 10 236 7
56 Żogała Tadeusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 650 11 680 7 -30 4