Polski Związek Skata
Opole

XX Mistrzostwa Gminy Zawadzkie - Żędowice

XX Otwarte Mistrzostwa Gminy Zawadzkie - Żędowice

  • Organizator i data: Gmina Zawadzkie/22.07.2018
  • Kierownik turnieju: Świtała Franciszek
  • Sekretariat: Świtała Franciszek
  • Sędzia: Kiszka Paweł

M-e Nazwisko i Imię sekcja razem I seria II seria
1 Mucha Andrzej MOK GUIDO Zabrze 3032 1519 1513
2 Koziorowski Marian KS Skat - Lub Kochcice 2918 1796 1122
3 Bilgoń Jan KS Kobiór 2684 1305 1379
4 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 2556 1352 1204
5 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle 2529 1260 1269
6 Łapa Krystian KS Kobiór 2528 1204 1324
7 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 2527 1521 1006
8 Deptała Leon SKAT Kolonowskie 2511 1424 1087
9 Kuszerszki Jerzy Olesno 2459 1693 766
10 Warner Piotr LZS Leśnica 2420 1580 840
11 Gorzelak Ryszard MDK Kalety 2377 894 1483
12 Kukuła Witold KS ŁABĘDY Gliwice 2358 1601 757
13 Zmuda Hubert SWORNICA Czarnowąsy - Opole 2330 1264 1066
14 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 2243 1395 848
15 Więcek Jan MDK Kalety 2226 1027 1199
16 Skutnik Krzysztof SAKOP 4 ASY Bytom 2171 1199 972
17 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie 2160 1127 1033
18 Koźlik Jan DK STRZELEC Strzelce Opolskie 2143 881 1262
19 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 2090 672 1418
20 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 2073 1212 861
21 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie 2019 1113 906
22 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 1997 1392 605
23 Malek Alfred SWORNICA Czarnowąsy - Opole 1989 951 1038
24 Madera Joachim SWORNICA Czarnowąsy - Opole 1985 1179 806
25 Tuczykont Bernard KS ŁABĘDY Gliwice 1971 699 1272
26 Grzyb Sebastian Amicus Katowice 1954 889 1065
27 Łapa Henryk KS Kobiór 1944 367 1577
28 Pudełek Józef SKAT Kolonowskie 1897 1060 837
29 Cichoń Mariusz LZS Leśnica 1875 903 972
30 Pilarski Marcin MDK Kalety 1858 620 1238
31 Czernikarz Andrzej SAKOP 4 ASY Bytom 1853 1349 504
32 Szewczyk Franciszek Krupski Młyn 1852 704 1148
33 Miazio Czesław MDK Kalety 1850 1210 640
34 Rybka Edward NITRON Krupski Młyn 1836 710 1126
35 Lamich Krzysztof Barut 1821 1251 570
36 Dziedzic Klemens Silesia Tarnowskie Góry 1771 968 803
37 Respondek Jan KSS Pawonków 1760 567 1193
38 Kwaśniok Jan KS ŁABĘDY Gliwice 1741 650 1091
39 Rudol Brunon LZS Leśnica 1740 612 1128
40 Sojczyński Zdzisław SAKOP 4 ASY Bytom 1739 791 948
41 Jończyk Franciszek KOMAX Borki - Opole 1728 312 1416
42 Myśliwczyk Piotr Ciarka 1705 1086 619
43 Dubiel Zbigniew NITRON Krupski Młyn 1701 663 1038
44 Jarosz Joachim Klub Skata Karolinka Kamień Śląski 1647 695 952
45 Brysch Rainhold GOSiT Zawadzkie 1637 1078 559
46 Pilarski Ryszard Koty 1628 992 636
47 Polednia Alfred KOMAX Borki - Opole 1614 947 667
48 Imach Marek NITRON Krupski Młyn 1592 484 1108
49 Żminkowski Mikołaj DK STRZELEC Strzelce Opolskie 1588 1015 573
50 Gigiel Wacław LZS Ligota Dolna 1576 711 865
51 Sikora Henryk SAKOP 4 ASY Bytom 1574 988 586
52 Wojtala Alfred LZS Leśnica 1547 580 967
53 Palica Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 1495 760 735
54 Respondek Krzysztof SKAT Kolonowskie 1485 364 1121
55 Pikos Antoni Silesia Tarnowskie Góry 1404 357 1047
56 Skubała Roman KS Skat - Lub Kochcice 1375 1096 279
57 Siendzielorz Paweł RAMSCH Chrzowice 1357 591 766
58 Mańczyk Piotr KSS Pawonków 1340 750 590
59 Waloszek Józef GOSiT Zawadzkie 1338 541 797
60 Szymura Piotr ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 1328 681 647
61 Dlugosz Arur Kotórz mały 977 405 572
62 Harupa Marek KS Kobiór 882 975 -93
63 Kukowka Henryk KSS Pawonków 857 466 391
64 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 749 175 574
65 Pilarski Bernard Koty 639 347 292
66 Konstanty Bolesław KS ŁABĘDY Gliwice 444 408 36

KLASYFIKACJA PO 2 TURNIEJACH

M-e Nazwisko i Imię sekcja il. tur. pkt aw/sp
1 Mucha Andrzej MOK GUIDO Zabrze 2 5647 aw.4
2 Bilgoń Jan KS Kobiór 2 5215 aw.4
3 Zmuda Hubert SWORNICA Czarnowąsy - Opole 2 4967 aw.1
4 Sikora Henryk SAKOP 4 ASY Bytom 2 4949 sp.3
5 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 2 4663 aw.14
6 Koziorowski Marian KS Skat - Lub Kochcice 2 4526 aw.37
7 Warner Piotr LZS Leśnica 2 4413 aw.19
8 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 2 4373 aw.9
9 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 2 4304 aw.25
10 Łapa Henryk KS Kobiór 2 4275 -
11 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie 2 4203 aw.11
12 Pudełek Józef SKAT Kolonowskie 2 4180 aw.1
13 Respondek Jan KSS Pawonków 2 4123 sp.4
14 Rybka Edward NITRON Krupski Młyn 2 4080 -
15 Łapa Krystian KS Kobiór 2 4055 aw.30
16 Kwaśniok Jan KS ŁABĘDY Gliwice 2 4033 sp.5
17 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 2 4029 aw.6
18 Deptała Leon SKAT Kolonowskie 2 4015 aw.28
19 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie 2 4000 aw.8
20 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle 2 3973 aw.28
21 Miazio Czesław MDK Kalety 2 3954 sp.1
22 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 2 3890 aw.11
23 Cichoń Mariusz LZS Leśnica 2 3887 aw.1
24 Gigiel Wacław LZS Ligota Dolna 2 3817 sp.9
25 Koźlik Jan DK STRZELEC Strzelce Opolskie 2 3815 aw.14
26 Harupa Marek KS Kobiór 2 3746 sp.24
27 Rudol Brunon LZS Leśnica 2 3706 aw.1
28 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 2 3670 aw.16
29 Sojczyński Zdzisław SAKOP 4 ASY Bytom 2 3633 aw.1
30 Pikos Antoni Silesia Tarnowskie Góry 2 3493 sp.9
31 Gorzelak Ryszard MDK Kalety 2 3477 aw.29
32 Brysch Rainhold GOSiT Zawadzkie 2 3465 -
33 Wojtala Alfred LZS Leśnica 2 3451 sp.4
34 Jarosz Joachim Klub Skata Karolinka Kamień Śląski 2 3340 aw.4
35 Skutnik Krzysztof SAKOP 4 ASY Bytom 2 3317 aw.24
36 Pilarski Marcin MDK Kalety 2 3311 aw.11
37 Kukuła Witold KS ŁABĘDY Gliwice 2 3281 aw.26
38 Kukowka Henryk KSS Pawonków 2 3274 sp.30
39 Konstanty Bolesław KS ŁABĘDY Gliwice 2 3204 sp.36
40 Lamich Krzysztof Barut 2 3160 aw.13
41 Respondek Krzysztof SKAT Kolonowskie 2 3123 -
42 Dubiel Zbigniew NITRON Krupski Młyn 2 3091 aw.9
43 Skubała Roman KS Skat - Lub Kochcice 2 3079 sp.6
44 Palica Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 2 2877 aw.8
45 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 2 2857 sp.27
46 Imach Marek NITRON Krupski Młyn 2 2787 aw.12
47 Pilarski Ryszard Koty 2 2690 aw.14
48 Szymura Piotr ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 2 2597 aw.8
49 Koziorowski Piotr KS Skat - Lub Kochcice 1 2491 sp.42
50 Kuszerszki Jerzy Olesno 1 2459 aw.17
51 Mańczyk Piotr KSS Pawonków 2 2360 aw.11
52 Szmajnta Witold KS ŁABĘDY Gliwice 1 2291 sp.40
53 Pilarski Bernard Koty 2 2285 sp.13
54 Szewczyk Franciszek Krupski Młyn 2 2282 aw.11
55 Więcek Jan MDK Kalety 1 2226 aw.12
56 Wikarek Damian SAKOP 4 ASY Bytom 1 2191 sp.40
57 Szimber Andrzej KS Skat - Lub Kochcice 1 1997 sp.32
58 Malek Alfred SWORNICA Czarnowąsy - Opole 1 1989 aw.9
59 Madera Joachim SWORNICA Czarnowąsy - Opole 1 1985 aw.12
60 Tuczykont Bernard KS ŁABĘDY Gliwice 1 1971 aw.7
61 Grzyb Sebastian Amicus Katowice 1 1954 aw.6
62 Czernikarz Andrzej SAKOP 4 ASY Bytom 1 1853 aw.5
63 Macioszek Manfred Świbie 1 1829 sp.32
64 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn 1 1776 sp.29
65 Dziedzic Klemens Silesia Tarnowskie Góry 1 1771 aw.2 
66 Jończyk Franciszek KOMAX Borki - Opole 1 1728 aw.1
67 Morawiec Jacek Klub Skata Karolinka Kamień Śląski 1 1711 sp.31
68 Myśliwczyk Piotr Ciarka 1 1705 sp.1
69 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 1 1622 sp.27
70 Polednia Alfred KOMAX Borki - Opole 1 1614 sp.3
71 Żminkowski Mikołaj DK STRZELEC Strzelce Opolskie 1 1588 sp.4
72 Gorzel Norbert LZS Leśnica 1 1419 sp.23
73 Gruszka Alfons SWORNICA Czarnowąsy - Opole 1 1397 sp.23
74 Siendzielorz Paweł RAMSCH Chrzowice 1 1357 sp.7
75 Waloszek Józef GOSiT Zawadzkie 1 1338 sp.8
76 Stachowski Jerzy LZS Ligota Dolna 1 1317 sp.22
77 Szumski Zbigniew SAKOP 4 ASY Bytom 1 1307 sp.22
78 Solloch Ewald Holandia 1 1233 sp.21
79 Dlugosz Arur Kotórz mały 1 977 sp.12
80 Michalski Roman KS ŁABĘDY Gliwice 1 801 sp.16
81 Pisula Norbert KS ŁABĘDY Gliwice 1 390 sp.15