Polski Związek Skata
Opole

XX Mistrzostwa Gminy Zawadzkie - Zawadzkie

XX Otwarte Mistrzostwa Gminy Zawadzkie - Zawadzkie

  • Organizator i data: Gmina Zawadzkie/05.08.2018
  • Kierownik turnieju: Świtała Franciszek
  • Sekretariat: Świtała Franciszek
  • Sędzia: Kiszka Paweł

M-e Nazwisko i Imię sekcja razem I seria II seria
1 Pilawa Joachim LZS Ligota Dolna 3033 1274 1759
2 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 2749 1586 1163
3 Rudol Brunon LZS Leśnica 2661 1360 1301
4 Konstanty Bolesław KS ŁABĘDY Gliwice 2589 1208 1381
5 Koziorowski Marian KS Skat - Lub Kochcice 2571 1163 1408
6 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 2517 1246 1271
7 Wojtala Alfred LZS Leśnica 2450 1134 1316
8 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 2350 1137 1213
9 Jarosz Joachim Klub Skata Karolinka Kamień Śląski 2297 1054 1243
10 Koziorowski Piotr KS Skat - Lub Kochcice 2250 1141 1109
11 Pikos Antoni Silesia Tarnowskie Góry 2187 1059 1128
12 Kukuła Witold KS ŁABĘDY Gliwice 2158 825 1333
13 Czernikarz Andrzej SAKOP 4 ASY Bytom 2101 1418 683
14 Łapa Henryk KS Kobiór 2092 1132 960
15 Zmuda Hubert SWORNICA Czarnowąsy - Opole 2088 854 1234
16 Mucha Andrzej MOK GUIDO Zabrze 2076 1073 1003
17 Pudełek Józef SKAT Kolonowskie 2063 1146 917
18 Skutnik Krzysztof SAKOP 4 ASY Bytom 2063 983 1080
19 Łapa Krystian KS Kobiór 2018 1126 892
20 Bilgoń Jan KS Kobiór 2004 1194 810
21 Myśliwczyk Piotr Ciarka 1942 1262 680
22 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 1875 766 1109
23 Sojczyński Zdzisław SAKOP 4 ASY Bytom 1855 926 929
24 Sikora Henryk SAKOP 4 ASY Bytom 1851 708 1143
25 Szymura Piotr ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 1843 570 1273
26 Respondek Krzysztof SKAT Kolonowskie 1839 980 859
27 Cichoń Mariusz LZS Leśnica 1806 796 1010
28 Dubiel Zbigniew NITRON Krupski Młyn 1786 765 1021
29 Pilarski Marcin MDK Kalety 1774 859 915
30 Respondek Jan KSS Pawonków 1745 722 1023
31 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 1744 937 807
32 Lamich Krzysztof Barut 1652 744 908
33 Koźlik Jan DK STRZELEC Strzelce Opolskie 1648 658 990
34 Rybka Edward NITRON Krupski Młyn 1642 768 874
35 Brysch Rainhold GOSiT Zawadzkie 1621 965 656
36 Kuszerszki Jerzy Olesno 1608 359 1249
37 Skubała Roman KS Skat - Lub Kochcice 1588 1480 108
38 Kukowka Henryk KSS Pawonków 1541 732 809
39 Szimber Andrzej KS Skat - Lub Kochcice 1508 612 896
40 Szewczyk Franciszek Krupski Młyn 1488 938 550
41 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 1376 474 902
42 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie 1354 716 638
43 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle 1276 637 639
44 Gigiel Wacław LZS Ligota Dolna 1272 50 1222
45 Miazio Czesław MDK Kalety 1250 958 292
46 Gorzelak Ryszard MDK Kalety 1208 611 597
47 Palica Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 1172 463 709
48 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 1088 590 498
49 Deptała Leon SKAT Kolonowskie 1036 1090 -54
50 Malek Alfred SWORNICA Czarnowąsy - Opole 885 302 583
51 Żminkowski Mikołaj DK STRZELEC Strzelce Opolskie 643 260 383

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

M-e Nazwisko i Imię sekcja il. tur. pkt aw/sp
1 Mucha Andrzej MOK GUIDO Zabrze 3 7723 -
2 Bilgoń Jan KS Kobiór 3 7219 -
3 Koziorowski Marian KS Skat - Lub Kochcice 3 7097 aw.3
4 Zmuda Hubert SWORNICA Czarnowąsy - Opole 3 7055 sp.1
5 Sikora Henryk SAKOP 4 ASY Bytom 3 6800 sp.1
6 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 3 6723 aw.2
7 Rudol Brunon LZS Leśnica 3 6367 aw.20
8 Łapa Henryk KS Kobiór 3 6367 aw.2
9 Pudełek Józef SKAT Kolonowskie 3 6243 aw.3
10 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 3 6187 aw.18
11 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 3 6179 sp.2
12 Łapa Krystian KS Kobiór 3 6073 aw.3
13 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 3 6039 sp.8
14 Wojtala Alfred LZS Leśnica 3 5901 aw.19
15 Respondek Jan KSS Pawonków 3 5868 sp.2
16 Konstanty Bolesław KS ŁABĘDY Gliwice 3 5793 aw.23
17 Rybka Edward NITRON Krupski Młyn 3 5722 sp.3
18 Cichoń Mariusz LZS Leśnica 3 5693 aw.5
19 Pikos Antoni Silesia Tarnowskie Góry 3 5680 aw.11
20 Jarosz Joachim Klub Skata Karolinka Kamień Śląski 3 5637 aw.14
21 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 3 5634 aw.11
22 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 3 5606 aw.23
23 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie 3 5557 sp.12
24 Sojczyński Zdzisław SAKOP 4 ASY Bytom 3 5488 aw.5
25 Koźlik Jan DK STRZELEC Strzelce Opolskie 3 5463 -
26 Kukuła Witold KS ŁABĘDY Gliwice 3 5439 aw.12
27 Skutnik Krzysztof SAKOP 4 ASY Bytom 3 5380 aw.8
28 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle 3 5249 sp.8
29 Miazio Czesław MDK Kalety 3 5204 sp.8
30 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 3 5117 sp.13
31 Gigiel Wacław LZS Ligota Dolna 3 5089 sp.7
32 Brysch Rainhold GOSiT Zawadzkie 3 5086 -
33 Pilarski Marcin MDK Kalety 3 5085 aw.3
34 Deptała Leon SKAT Kolonowskie 3 5051 sp.16
35 Respondek Krzysztof SKAT Kolonowskie 3 4962 aw.6
36 Dubiel Zbigniew NITRON Krupski Młyn 3 4877 aw.6
37 Kukowka Henryk KSS Pawonków 3 4815 aw.11
38 Lamich Krzysztof Barut 3 4812 aw.2
39 Koziorowski Piotr KS Skat - Lub Kochcice 2 4741 aw.10
40 Gorzelak Ryszard MDK Kalety 3 4685 sp.9
41 Skubała Roman KS Skat - Lub Kochcice 3 4667 aw.2
42 Szymura Piotr ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 3 4440 aw.6
43 Kuszerszki Jerzy Olesno 2 4067 aw.7
44 Palica Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 3 4049 -
45 Czernikarz Andrzej SAKOP 4 ASY Bytom 2 3954 aw.17
46 Szewczyk Franciszek Krupski Młyn 3 3770 aw.8
47 Myśliwczyk Piotr Ciarka 2 3647 aw.21
48 Szimber Andrzej KS Skat - Lub Kochcice 2 3505 aw.19
49 Pilawa Joachim LZS Ligota Dolna 1 3033 aw.33
50 Malek Alfred SWORNICA Czarnowąsy - Opole 2 2874 aw.8
51 Żminkowski Mikołaj DK STRZELEC Strzelce Opolskie 2 2231 aw.20
52 Warner Piotr LZS Leśnica 2 4413 sp.45
53 Kwaśniok Jan KS ŁABĘDY Gliwice 2 4033 sp.37
54 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie 2 4000 sp.35
55 Harupa Marek KS Kobiór 2 3746 sp.19
56 Imach Marek NITRON Krupski Młyn 2 2787 sp.10
57 Pilarski Ryszard Koty 2 2690 sp.10
58 Mańczyk Piotr KSS Pawonków 2 2360 sp.7
59 Szmajnta Witold KS ŁABĘDY Gliwice 1 2291 sp.7
60 Pilarski Bernard Koty 2 2285 sp.7
61 Więcek Jan MDK Kalety 1 2226 sp.6
62 Wikarek Damian SAKOP 4 ASY Bytom 1 2191 sp.6
63 Madera Joachim SWORNICA Czarnowąsy - Opole 1 1985 sp.4 
64 Tuczykont Bernard KS ŁABĘDY Gliwice 1 1971 sp.4 
65 Grzyb Sebastian Amicus Katowice 1 1954 sp.4 
66 Macioszek Manfred Świbie 1 1829 sp.3
67 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn 1 1776 sp.3
68 Dziedzic Klemens Silesia Tarnowskie Góry 1 1771 sp.3
69 Jończyk Franciszek KOMAX Borki - Opole 1 1728 sp.3
70 Morawiec Jacek Klub Skata Karolinka Kamień Śląski 1 1711 sp.3
71 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 1 1622 sp.2
72 Polednia Alfred KOMAX Borki - Opole 1 1614 sp.2
73 Gorzel Norbert LZS Leśnica 1 1419 sp.1
74 Gruszka Alfons SWORNICA Czarnowąsy - Opole 1 1397 sp.1
75 Siendzielorz Paweł RAMSCH Chrzowice 1 1357 sp.1
76 Waloszek Józef GOSiT Zawadzkie 1 1338 sp.1
77 Stachowski Jerzy LZS Ligota Dolna 1 1317 sp.1
78 Szumski Zbigniew SAKOP 4 ASY Bytom 1 1307 sp.1
79 Solloch Ewald Holandia 1 1233 sp.1
80 Dlugosz Arur Kotórz mały 1 977 sp.1
81 Michalski Roman KS ŁABĘDY Gliwice 1 801 sp.1
82 Pisula Norbert KS ŁABĘDY Gliwice 1 390 sp.1