Polski Związek Skata
Opole

I IPP OZSkat Opole - Kosorowice

  • Organizator i data: OZSkat Opole/01.09.2018
  • Kierownik turnieju: Morawiec Jacek
  • Sekretariat: Świtała Franciszek
  • Sędzia: Kiszka Paweł

Mce Nazwisko,  imię Klub GP S U M A 1  Seria 2  Seria 3  Seria
 Z gry w  Z gry w  Z gry w  Z gry w
1 Wotka Karol LZS Otmice 164 3889 34 1112 8 1193 10 1584 16
2 Jakubczak Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. 156 3753 32 1392 12 976 8 1385 12
3 Piekarczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry 126 3148 32 1073 9 704 9 1371 14
4 Sikora Henryk SAKOP 4 ASY Bytom 115 2902 30 773 9 1040 9 1089 12
5 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 110 2870 28 846 10 1010 9 1014 9
6 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice 105 2831 28 717 6 861 9 1253 13
7 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. 100 2789 24 836 7 1369 13 584 4
8 Szymura Piotr ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 98 2768 21 498 6 1002 6 1268 9
9 Siendzielorz Paweł RAMSCH Chrzowice 96 2762 26 648 6 1014 10 1100 10
10 Szimber Andrzej KS Skat - Lub Kochcice 92 2748 26 505 6 945 9 1298 11
11 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 90 2718 26 836 7 681 8 1201 11
12 Czernikarz Andrzej SAKOP 4 ASY Bytom 88 2709 26 1032 11 300 4 1377 11
13 Czakaj Franciszek LZS Leśnica 84 2690 26 1034 9 599 8 1057 9
14 Cichoń Mariusz LZS Leśnica 76 2533 22 964 6 1035 9 534 7
15 Jaworek Józef NITRON Krupski Młyn 74 2508 21 934 7 893 7 681 7
16 Dubiel Zbigniew NITRON Krupski Młyn 72 2503 24 1179 9 478 8 846 7
17 Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice 68 2492 29 675 10 768 7 1049 12
18 Bonk Joachim RSM Ruda Śląska 66 2491 23 772 7 1139 10 580 6
19 Zmuda Hubert SWORNICA Czarnowąsy - Opole 65 2487 24 704 9 769 6 1014 9
20 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 64 2484 22 630 6 1045 9 809 7
21 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice 63 2480 25 1065 11 1223 8 192 6
22 Skubała Roman KS Skat - Lub Kochcice 62 2469 21 932 8 865 8 672 5
23 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 59 2443 28 986 8 498 9 959 11
24 Jarosz Joachim Klub Skata Karolinka Kamień Śląski 58 2418 26 687 8 925 10 806 8
25 Rożeński Ryszard LZS Kujawy 57 2408 21 826 6 635 6 947 9
26 Cepko Zygmunt LZS Leśnica 52 2321 23 1005 9 828 8 488 6
27 Wieja Piotr Klub Skata Karolinka Kamień Śląski 50 2287 24 122 3 677 7 1488 14
28 Grzywa Teofil LZS Kujawy 50 2263 21 710 8 1264 9 289 4
29 Kukowka Henryk KSS Pawonków 48 2230 22 831 10 761 6 638 6
30 Byczek Stanisław LZS Kujawy 46 2176 19 782 7 974 9 420 3
31 Kędzia Stanisław KS Skat - Lub Kochcice 46 2170 23 384 5 959 8 827 10
32 Kazmierowski Stanisław KS KRAJNA Złotów 46 2154 19 543 5 453 6 1158 8
33 Motyl Andrzej CHEMIK Siemianowice Śl. 46 2153 24 509 7 933 7 711 10
34 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie 44 2113 29 942 10 1118 14 53 5
35 Wotzka Leonhard RAMSCH Chrzowice 44 2112 23 911 10 625 7 576 6
36 Koziorowski Piotr KS Skat - Lub Kochcice 44 2108 24 873 8 635 8 600 8
37 Brand Roman LZS Ligota Dolna 44 2105 20 306 3 930 7 869 10
38 Cieślik Gerard ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 44 2103 18 861 7 586 5 656 6
39 Mrozik Piotr Tarnów Opolski 42 2072 17 826 7 716 6 530 4
40 Gruszka Alfons SWORNICA Czarnowąsy - Opole 42 2056 21 766 7 818 8 472 6
41 Loga Krystian RAMSCH Chrzowice 40 2025 21 885 7 722 9 418 5
42 Rudol Bruno LZS Leśnica 40 2006 23 907 9 832 10 267 4
43 Morawiec Jacek Klub Skata Karolinka Kamień Śląski 38 1994 27 746 8 442 7 806 12
44 Uszko Stanisław Skat Klub RSM Ruda Śl. 38 1992 16 722 7 922 7 348 2
45 Poremba Henryk KSS Pawonków 36 1947 17 650 5 1079 9 218 3
46 Loch Hubert KS Szczedrzyk 36 1912 26 570 8 347 7 995 11
47 Wieczorek Marcin KOMAX Borki - Opole 36 1906 22 748 7 890 10 268 5
48 Pikos Antoni SILESIA Tarnowskie Góry 36 1904 23 441 7 548 6 915 10
49 Tadeusz Maciej KS KRAJNA Złotów 34 1879 19 322 5 1020 7 537 7
50 Kuboń Dieter Niemcy 34 1868 15 746 6 478 5 644 4
51 Gorzel Norbert LZS Leśnica 34 1866 21 855 11 454 6 557 4
52 Matuszek Jerzy Klub Skata Karolinka Kamień Śląski 32 1842 21 334 4 633 8 875 9
53 Szczecina Michał LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 32 1809 24 454 9 660 10 695 5
54 Palica Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 30 1783 20 448 6 605 6 730 8
55 Wybraniec Jerzy LZS Kujawy 30 1780 20 652 7 64 4 1064 9
56 Piechota Henryk LZS Otmice 30 1771 18 756 8 584 5 431 5
57 Wojtala Alfred LZS Leśnica 28 1701 23 287 5 639 8 775 10
58 Żogała Tadeusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 26 1678 23 411 6 170 7 1097 10
59 Mateja Józef Klub Skata Karolinka Kamień Śląski 24 1648 23 517 6 426 10 705 7
60 Szumski Zbigniew SAKOP 4 ASY Bytom 18 1451 17 405 7 676 8 370 2
61 Pohl Bernard Przywory 16 1435 14 689 8 406 3 340 3
62 Skrzypczyk Franciszek DK STRZELEC Strzelce Opolskie 16 1423 15 470 4 686 7 267 4
63 Doleżych Marek Lubliniec 14 1397 16 641 6 550 6 206 4
64 Skrzipczyk Paweł SWORNICA Czarnowąsy - Opole 14 1380 17 487 6 276 5 617 6
65 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle 8 1242 21 434 6 249 7 559 8
66 Kwaśniok Jan KS ŁABĘDY Gliwice 4 1128 12 659 7 469 5 0 0
67 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 3 1075 20 339 8 280 5 456 7
68 Gaida Leon LECH Kędzierzyn-Koźle 1 986 13 332 5 464 4 190 4
69 Madera Joachim SWORNICA Czarnowąsy - Opole 1 800 13 142 4 596 6 62 3
70 Żminkowski Mikołaj DK STRZELEC Strzelce Opolskie 1 771 18 617 7 -5 5 159 6
71 Czech Werner Raszowa 1 739 10 435 5 304 5 0 0
72 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 1 720 12 43 5 333 4 344 3
73 Tabak Henryk MOK GUIDO Zabrze 1 686 6 256 4 110 1 320 1
74 Malek Alfred SWORNICA Czarnowąsy - Opole 0 -100 14 34 5 -211 4 77 5
Finałowy Turniej w ramach I Indywidualnego Pucharu Polski zostanie rozegrany
6 października 2018 r.(sobota) o godz. 10.00 w Łubnianach 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

L.p. Nazwisko,  imię Klub GP Z gry   1 Turn.   2 Turn.   3 Turn   4 Turn.
GP z gry GP z gry GP z gry GP z gry
1 Czernikarz Andrzej SAKOP 4 ASY Bytom 434 11966 172 4097 140 3295 34 1865 88 2709
2 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice 391 11470 148 3659 40 2044 140 3287 63 2480
3 Piekarczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry 350 10645 168 4055 30 1758 26 1684 126 3148
4 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 348 10739 58 2465 80 2640 100 2764 110 2870
5 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice 295 9993 58 2466 38 1993 94 2703 105 2831
6 Loch Hubert KS Szczedrzyk 289 10000 137 3474 74 2551 42 2063 36 1912
7 Jakubczak Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. 288 8610     48 2238 84 2619 156 3753
8 Cichoń Mariusz LZS Leśnica 284 9870 42 2060 63 2500 103 2777 76 2533
9 Gorzel Norbert LZS Leśnica 279 9780 94 2889 109 2942 42 2083 34 1866
10 Brand Roman LZS Ligota Dolna 272 9612 80 2767 28 1747 120 2993 44 2105
11 Czakaj Franciszek LZS Leśnica 271 9466 32 1802 117 2992 38 1982 84 2690
12 Zmuda Hubert SWORNICA Czarnowąsy - Opole 262 9475 28 1706 56 2420 113 2862 65 2487
13 Palica Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 253 9480 54 2393 114 2954 55 2350 30 1783
14 Motyl Andrzej CHEMIK Siemianowice Śl. 246 9341 124 3234 30 1769 46 2185 46 2153
15 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 244 9504 74 2724 28 1738 52 2324 90 2718
16 Szymura Piotr LECH Kędzierzyn-Koźle 244 9493 64 2615 32 1840 50 2270 98 2768
17 Cepko Zygmunt LZS Leśnica 244 9426 76 2740 92 2723 24 1642 52 2321
18 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 243 9866 60 2535 67 2514 52 2333 64 2484
19 Szimber Andrzej KSS Pawonków 218 8879 12 1342 56 2404 58 2385 92 2748
20 Wieja Piotr Klub Skata Karolinka Kamień Śląski 214 9055 36 1942 84 2683 44 2143 50 2287
21 Rożeński Ryszard LZS Kujawy 211 8995 40 2046 40 2005 74 2536 57 2408
22 Siendzielorz Paweł RAMSCH Chrzowice 210 8713 62 2576 4 1139 48 2236 96 2762
23 Kowalczyk Rajmund LZS Otmice 210 7602 90 2852 50 2290 70 2460    
24 Wotka Karol LZS Otmice 208 5989     44 2100     164 3889
25 Pikos Antoni SILESIA Tarnowskie Góry 206 8691 96 2892 36 1930 38 1965 36 1904
26 Kędzia Stanisław KS Skat - Lub Kochcice 206 8548 110 3075 4 1125 46 2178 46 2170
27 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. 204 7332     64 2501 40 2042 100 2789
28 Gruszka Alfons SWORNICA Czarnowąsy - Opole 196 8945 52 2306 52 2309 50 2274 42 2056
29 Jarosz Joachim Klub Skata Karolinka Kamień Śląski 194 8854 54 2362 30 1765 52 2309 58 2418
30 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 192 7240 106 3029 50 2282 36 1929    
31 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 191 8149 34 1896 66 2514 88 2664 3 1075
32 Bogusławski Stanisław ASY Żory 186 5541 56 2409 130 3132        
33 Morawiec Jacek Klub Skata Karolinka Kamień Śląski 184 8348 28 1717 42 2096 76 2541 38 1994
34 Loga Krystian RAMSCH Chrzowice 184 6557     16 1444 128 3088 40 2025
35 Poremba Henryk KSS Pawonków 182 8074 102 2976 28 1741 16 1410 36 1947
36 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 180 8424 30 1787 65 2507 26 1687 59 2443
37 Szczecina Michał LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 180 7089 92 2855 56 2425     32 1809
38 Tabak Henryk MOK GUIDO Zabrze 177 6211 82 2776 94 2749     1 686
39 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn 176 6537 42 2053 26 1678 108 2806    
40 Wojtala Alfred LZS Leśnica 172 8350 42 2057 50 2288 52 2304 28 1701
41 Skupień Eugeniusz WISUS Żory 172 5341 50 2295 122 3046        
42 Cieślik Gerard ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 165 8156 46 2186 59 2464 16 1403 44 2103
43 Wotzka Leonhard RAMSCH Chrzowice 164 8165 40 2020 36 1926 44 2107 44 2112
44 Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice 163 7554 3 1092 76 2568 16 1402 68 2492
45 Gawron Bogdan ASY Żory 161 5217 119 3162 42 2055        
46 Żogała Tadeusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 156 7694 3 1098 68 2520 59 2398 26 1678
47 Skubała Roman KS Skat - Lub Kochcice 154 7861 32 1814 22 1587 38 1991 62 2469
48 Doleżych Marek niezrzeszony 154 6359 50 2293     90 2669 14 1397
49 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 150 6827 64 2641 50 2250 36 1936    
50 Wikarek Damian SAKOP 4 ASY Bytom 150 5215 60 2511 90 2704        
51 Wanat Edward Klub Skata Karolinka Kamień Śląski 148 6505 44 2103 70 2536 34 1866    
52 Grzyb Sebastian AMICUS KWK STASZIC Katowice 148 5012 50 2255     98 2757    
53 Kwaśniok Jan KS ŁABĘDY Gliwice 144 7470 54 2355 20 1538 66 2449 4 1128
54 Wybraniec Jerzy LZS Kujawy 144 6219 34 1873     80 2566 30 1780
55 Dąbrowski Marian MDK BOLKO Łaziska G. 144 5931 114 3147 20 1512 10 1272    
56 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 140 4865     98 2780 42 2085    
57 Łapa Henryk SKAT KLUB Kobiór 136 6435 34 1873 56 2406 46 2156    
58 Koziorowski Marian KS Skat - Lub Kochcice 134 6468 58 2495 46 2176 30 1797    
59 Grzywa Teofil LZS Kujawy 132 6387 48 2240     34 1884 50 2263
60 Uszko Stanisław Skat Klub RSM Ruda Śl. 128 6231     60 2479 30 1760 38 1992
61 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie 128 6084 20 1547     64 2424 44 2113
62 Byczek Stanisław LZS Kujawy 126 6232 38 1984     42 2072 46 2176
63 Tadeusz Maciej KS KRAJNA Złotów 124 6189 42 2064     48 2246 34 1879
64 Bienia Marcin JORDAN Kończyce Zabrze 121 5045 65 2642 56 2403        
65 Rudol Bruno LZS Leśnica 120 6036     46 2170 34 1860 40 2006
66 Michalski Dawid Rudy 120 4591 34 1895 86 2696        
67 Jaworek Józef NITRON Krupski Młyn 118 4656 44 2148         74 2508
68 Sikora Henryk SAKOP 4 ASY Bytom 117 3925 2 1023         115 2902
69 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie 116 5971 48 2205 36 1926 32 1840    
70 Kania Andrzej GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice 115 4842 69 2659 46 2183        
71 Skrzypczyk Franciszek DK STRZELEC Strzelce Opolskie 112 6934 28 1732 30 1799 38 1980 16 1423
72 Bonk Joachim Skat Klub RSM Ruda Śl. 112 5706     4 1126 42 2089 66 2491
73 Lakota Jerzy SWORNICA Czarnowąsy - Opole 108 5756 40 2006 32 1804 36 1946    
74 Wieczorek Marcin KOMAX Borki - Opole 108 5755 42 2075     30 1774 36 1906
75 Biernacki Zdzisław LECH Kędzierzyn-Koźle 108 4705 52 2344     56 2361    
76 Kukowka Henryk KSS Pawonków 104 5690 34 1864 22 1596     48 2230
77 Kołodziejczyk Adam OSP Lędziny 104 4623 60 2512 44 2111        
78 Kukuła Witold KS ŁABĘDY Gliwice 104 2878     104 2878        
79 Hallek Joachim KS ŁABĘDY Gliwice 100 4460 70 2665 30 1795        
80 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle 98 6560 18 1467 46 2174 26 1677 8 1242
81 Skura Stanisław SAKOP 4 ASY Bytom 98 4523 58 2478 40 2045        
82 Koziorowski Piotr KS Skat - Lub Kochcice 96 4451 52 2343         44 2108
83 Harupa Marek SKAT KLUB Kobiór 90 5334 34 1894 34 1853 22 1587    
84 Kazmierowski Stanisław KS ŁABĘDY Gliwice 90 4255 44 2101         46 2154
85 Gierszendorf Bogdan MOK GUIDO Zabrze 86 2802 86 2802            
86 Skrzipczyk Paweł SWORNICA Czarnowąsy - Opole 82 6157 40 2037 12 1307 16 1433 14 1380
87 Mucha Andrzej MOK GUIDO Zabrze 76 3961 26 1671 50 2290        
88 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 76 3920 46 2167 30 1753        
89 Żurad Robert SWORNICA Czarnowąsy - Opole 75 2725 75 2725            
90 Mateja Józef Klub Skata Karolinka Kamień Śląski 73 4633 1 770 48 2215     24 1648
91 Dubiel Zbigniew NITRON Krupski Młyn 73 3307         1 804 72 2503
92 Piela Henryk KS CHSM Chorzów 73 2722 73 2722            
93 Płoszaj Mirosław DK  Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ 68 2652 68 2652            
94 Malek Alfred SWORNICA Czarnowąsy - Opole 67 4273 1 668 26 1691 40 2014 0 -100
95 Szumski Zbigniew SAKOP 4 ASY Bytom 64 3629 46 2178         18 1451
96 Oślizlok Roman LKS FORTECA Świerklany 64 2601 64 2601            
97 Warner Piotr LZS Leśnica 63 2408         63 2408    
98 Młynek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice 62 2581 62 2581            
99 Orel Dariusz KSS Pawonków 62 2561 62 2561            
100 Pietrzyk Józef LZS Leśnica 60 3560     38 1996 22 1564    
101 Krawczyk Ryszard KS Skat - Lub Kochcice 60 2547 60 2547            
102 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 60 2399         60 2399    
103 Pluta Stanisław TRANZYT Małapanew Ozimek 58 2481 58 2481            
104 Deptała Leon Skat Kolonowskie 57 2376         57 2376    
105 Konowalski Arkadiusz AMICUS KWK STASZIC Katowice 56 2439 56 2439            
106 Wilczek Rajumund KS ŁABĘDY Gliwice 54 2385 54 2385            
107 Pilawa Joachim LZS Ligota Dolna 54 2381 54 2381            
108 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 53 4084 10 1286 42 2078     1 720
109 Pohl Bernard Przywory 52 3353     36 1918     16 1435
110 Grzywczak  Piotr niezrzeszony 52 2303 52 2303            
111 Siedlecki Bronisław SWORNICA Czarnowąsy - Opole 52 2302 52 2302            
112 Kubiczek Piotr RAMSCH Chrzowice 50 3322 18 1478 32 1844        
113 Abramek Zdzisław MOK GUIDO Zabrze 48 3225 36 1916 12 1309        
114 Goncerzewicz Roman LECH Kędzierzyn-Koźle 48 3225 36 1911 12 1314        
115 Kowalski Konrad KS KRAJNA Złotów 48 2222 48 2222            
116 Kubiczek Bernard Górażdże 46 3209 20 1519 26 1690        
117 Kierpal Roman niezrzeszony 46 2198 46 2198            
118 Kubas Janusz 06 KLEOFAS Katowice 46 2194 46 2194            
119 Woszko Mateusz niezrzeszony 46 2184 46 2184            
120 Kandzia Lidia KoMAX Borki – Opole 46 2158     46 2158        
121 Kwaśniak Jerzy WISUS Żory 44 2122 44 2122            
122 Moch Ireneusz FALA Świekatowo 44 2120 44 2120            
123 Mencler Jan LZS Kujawy 44 2114 44 2114            
124 Gibas Joachim Ligota Bialska 42 2080         42 2080    
125 Mrozik Piotr Tarnów Opolski 42 2072             42 2072
126 Górka Rajmund LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 42 2072 42 2072            
127 Klama Krzysztof Górażdże 42 2072     42 2072        
128 Zwoliński Eugeniusz DK STRZELEC Strzelce Opolskie 42 2052 42 2052            
129 Szatkowski Leszek KS KRAJNA Złotów 40 2048 40 2048            
130 Noga Krzysztof MDK BOLKO Łaziska G. 38 1991 38 1991            
131 Świtek Władysław JORDAN Kończyce Zabrze 38 1971 38 1971            
132 Sklorz Roman KOMAX Borki - Opole 36 1916 36 1916            
133 Rybka Edward NITRON Krupski Młyn 36 1912 36 1912            
134 Szymała Tomasz WISUS Żory 36 1906 36 1906            
135 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn 34 2874 12 1305 22 1569        
136 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie 34 1887 34 1887            
137 Nowak Bernard LZS Kujawy 34 1869 34 1869            
138 Kuboń Dieter Niemcy 34 1868             34 1868
139 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 34 1860 34 1860            
140 Łękawski Wiesław LKS FORTECA Świerklany 34 1859 34 1859            
141 Golik Paweł LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 34 1858 34 1858            
142 Matuszek Jerzy Klub Skata Karolinka Kamień Śląski 33 2456 1 614         32 1842
143 Witkowski Tadeusz Klub Skata Karolinka Kamień Śląski 32 1844 32 1844            
144 Guzik Władysław LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 30 1782 30 1782            
145 Piechota Henryk LZS Otmice 30 1771             30 1771
146 Klima Piotr MOK GUIDO Zabrze 30 1760 30 1760            
147 Manczyk Piotr KSS Pawonków 30 1753 30 1753            
148 Respondek Jan KSS Pawonków 30 1753 30 1753            
149 Szewczyk Mirosław LKS Lyski 29 2577 28 1717 1 860        
150 Mrozek Andrzej MOK GUIDO Zabrze 28 1744     28 1744        
151 Profaska Krzysztof niezrzeszony 26 1695 26 1695            
152 Kasperki Mieczysław KSS Pawonków 26 1664 26 1664            
153 Pawelczyk Robert RAMSCH Chrzowice 24 2675 16 1427     8 1248    
154 Hadamek Józef niezrzeszony 24 2653 8 1227 16 1426        
155 Brynza Krystian LZS Kujawy 24 2641 20 1533     4 1108    
156 Dzierżawa Josef- Paul SwORNICA Czarnowąsy – Opole 24 1633 24 1633            
157 Grzyb Piotr KS CHSM Chorzów 24 1618         24 1618    
158 Boryś Dariusz WISUS Żory 24 1610 24 1610            
159 Bianga Edward KS KRAJNA Złotów 22 1587 22 1587            
160 Magner Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 22 1574 22 1574            
161 Wojciechowski Zbigniew LKS FORTECA Świerklany 22 1561 22 1561            
162 Jędraszczyk Leszek niezrzeszony 22 1555 22 1555            
163 Wojaczek Łukasz LKS Lyski 20 1509 20 1509            
164 Pietrzyk Franciszek 06 KLEOFAS Katowice 18 1480 18 1480            
165 Barysz Marcin LZS Kujawy 18 1460         18 1460    
166 Gaida Leon LECH Kędzierzyn-Koźle 16 2994 14 1361 1 647     1 986
167 Skiba Bernard Poznań 14 1392         14 1392    
168 Bryła Artur KS Skat - Lub Kochcice 14 1351 14 1351            
169 Balak Kazimierz niezrzeszony 12 1314 12 1314            
170 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice 8 1246     8 1246        
171 Lasota Edward DK STRZELEC Strzelce Opolskie 4 1138 4 1138            
172 Wołowczyk Ryszard KS Skat - Lub Kochcice 2 1025 2 1025            
173 Warecki Bernard SILESIA Tarnowskie Góry 2 1006 2 1006            
174 Pisula Eugeniusz TRANZYT Małapanew Ozimek 2 1003 2 1003            
175 Chyłek Marek LECH Kędzierzyn-Koźle 1 890         1 890    
176 Madera Joachim SwORNICA Czarnowąsy – Opole 1 800             1 800
177 Żminkowski Mikołaj DK STRZELEC Strzelce Opolskie 1 771             1 771
178 Czech Werner Kosorowice 1 739             1 739
179 Kosubek Janusz LECH Kędzierzyn-Koźle 1 718 1 718