Polski Związek Skata
Opole

V Turniej Grand Prix

V Turniej Grand Prix Okręgu - Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny

  • Organizator i data: LZS Ligota Dolna/09.09.2018
  • Kierownik turnieju: Świtała Franciszek
  • Sekretariat: Świtała Franciszek
  • Sędzia: Kiszka Paweł

Mce Nazwisko,  imię Klub GP S U M A 1  Seria 2  Seria 3  Seria
 Z gry w  Z gry w  Z gry w  Z gry w
1 Zmuda Hubert SWORNICA Czarnowąsy 138 3228 30 948 6 631 9 1649 15
2 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 132 3169 29 1042 10 996 9 1131 10
3 Chyłek Marek LECH Kędzierzyn-Koźle 122 3011 27 969 11 1189 9 853 7
4 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice 115 2941 30 424 5 994 13 1523 12
5 Skrzypczyk Franciszek DK STRZELEC Strzelce Opolskie 110 2892 24 528 4 1213 10 1151 10
6 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn 105 2802 23 558 6 1064 8 1180 9
7 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice 100 2768 28 798 10 596 4 1374 14
8 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 96 2747 28 990 9 1152 12 605 7
9 Skubała Roman KS Skat-Lub Kochcice 94 2734 24 1188 13 673 5 873 6
10 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 92 2722 24 691 9 730 7 1301 8
11 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice 88 2654 19 944 6 745 7 965 6
12 Piątek Marek ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 84 2626 25 770 6 1054 11 802 8
13 Rożeński Ryszard LZS Kujawy 80 2597 21 665 6 1052 8 880 7
14 Koziorowski Marian KS Skat-Lub Kochcice 78 2569 25 675 8 720 7 1174 10
15 Kukowka Henryk KSS Pawonków 74 2532 24 701 7 1033 9 798 8
16 Wanat Edward KS KAROLINKA Kamień Śl. 72 2509 21 917 6 731 7 861 8
17 Kowalczyk Rajmund LZS Otmice 70 2503 25 744 9 887 9 872 7
18 Palica Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice   2473 26 1254 10 1074 12 145 4
19 Koziorowski Piotr KS Skat-Lub Kochcice 63 2449 25 659 7 1170 13 620 5
20 Loga Krystian RAMSCH Chrzowice 62 2424 23 900 11 998 7 526 5
21 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 55 2295 27 561 7 846 11 888 9
22 Świtała Antoni GOSiT Zawadzkie 54 2276 30 1138 13 626 8 512 9
23 Czakaj Franciszek LZS Leśnica 53 2268 28 1072 10 993 10 203 8
24 Cichoń Mariusz LZS Leśnica 50 2240 23 1005 9 805 9 430 5
25 Szimber Andrzej KS Skat-Lub Kochcice 49 2224 26 897 11 644 6 683 9
26 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie 47 2184 25 389 5 629 8 1166 12
27 Brysch Rainhold GOSiT Zawadzkie 46 2181 22 668 7 1006 8 507 7
28 Jaworek Józef NITRON Krupski Młyn 46 2163 19 511 6 1008 6 644 7
29 Dubiel Zbigniew NITRON Krupski Młyn 44 2120 20 360 4 930 9 830 7
30 Jarosz Joachim KS KAROLINKA Kamień Śl. 40 2031 26 966 11 371 9 694 6
31 Pluta Stanisław TRANZYT Małapanew Ozimek 40 2025 24 365 6 618 8 1042 10
32 Rybka Edward NITRON Krupski Młyn 38 1980 24 809 9 214 4 957 11
33 Malek Alfred SWORNICA Czarnowąsy 38 1972 18 1103 8 376 4 493 6
34 Ludwig Józef GOSiT Zawadzkie 36 1943 19 391 5 636 6 916 8
35 Hallek Joachim KS ŁABĘDY Gliwice   1901 19 737 9 747 6 417 4
36 Biernacki Zdzisław LECH Kędzierzyn-Koźle 34 1897 21 587 7 635 7 675 7
37 Szymura Piotr ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 30 1799 19 1008 9 -12 1 803 9
38 Żminkowski Mikołaj DK STRZELEC Strzelce Opolskie 30 1770 16 359 5 1002 8 409 3
39 Zwoliński Eugeniusz DK STRZELEC Strzelce Opolskie 30 1751 15 621 7 538 4 592 4
40 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 26 1698 22 330 8 744 8 624 6
41 Wojtala Alfred LZS Leśnica 26 1683 16 906 7 313 3 464 6
42 Piątek Marcin ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 26 1674 15 542 5 825 7 307 3
43 Wotka Karol LZS Otmice 26 1651 18 475 5 531 8 645 5
44 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 24 1606 20 814 6 724 9 68 5
45 Gaida Leon LECH Kędzierzyn-Koźle 22 1587 17 481 5 555 6 551 6
46 Kowolik Herbert TRANZYT Małapanew Ozimek 18 1488 18 594 7 924 8 -30 3
47 Lasota Edward DK STRZELEC Strzelce Opolskie 16 1427 16 480 4 880 8 67 4
48 Deptała Leon SKAT Kolonowskie 16 1407 21 491 5 380 8 536 8
49 Skrzipczyk Paweł SWORNICA Czarnowąsy 14 1350 11 728 5 247 2 375 4
50 Koźlik Jan DK STRZELEC Strzelce Opolskie 12 1304 9 574 3 304 3 426 3
51 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle 8 1223 20 655 6 535 8 33 6
52 Respondek Krzysztof SKAT Kolonowskie 6 1168 8 358 2 336 3 474 3
53 Pisula Eugeniusz TRANZYT Małapanew Ozimek 6 1156 8 236 1 50 1 870 6
54 Morawiec Jacek KS KAROLINKA Kamień Śl. 1 979 23 532 9 431 7 16 7
55 Siendzielorz Paweł RAMSCH Chrzowice 1 978 17 230 5 420 7 328 5
56 Mateja Józef KS KAROLINKA Kamień Śl. 1 834 22 310 5 581 10 -57 7
57 Kozołup Antoni DK STRZELEC Strzelce Opolskie 1 698 11 128 6 390 4 180 1
58 Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice 1 466 19 -3 5 373 5 96 9