Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

XXXIII Turniej Grand Prix 2018

XXXIII Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar Prezesa Okręgu

  • Organizator i data:KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów/30.09.2018
  • Kierownik turnieju: Huwer Alojzy
  • Sekretariat: Huwer Alojzy
  • Sędzia: Huwer Alojzy
m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO razem seria I seria II
Miejsce Z gry Razem punkty w punkty w punkty w
1 Szindler Henryk KS MARCEL Radlin 40 10 50 2 907 28 1 665 18 1 242 10
2 Starosta Bolesław FORTECA Świerklany 35 10 45 2 712 26 1 561 13 1 151 13
3 Morawiec Jerzy RELAKS Rzuchów 30 10 40 2 622 24 1 404 12 1 218 12
4 Wojaczek Łukasz  LKS Lyski 28 10 38 2 547 23 1 157 13 1 390 10
5 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany 28 8 36 2 492 26 1 301 12 1 191 14
6 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 28 8 36 2 455 25 1297 13 1 158 12
7 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 26 8 34 2 439 27 1 756 18 683 9
8 Balcar Krystian WOKiR Połomia 26 8 34 2 390 24 1 367 14 1 023 10
9 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany 26 8 34 2 345 19 1 150 8 1195 11
10 Bogusławski Stanisław ASY Żory 24 8 32 2 323 24 1 093 10 1 230 14
11 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 24 8 32 2 308 20 1 132 9 1176 11
12 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 24 8 32 2 210 18 836 6 1 374 12
13 Marszolik Stefan KS MARCEL Radlin 22 8 30 2 201 20 576 8 1625 12
14 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 22 8 30 2 200 19 1041 9 1 159 10
15 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 22 8 30 2 179 18 696 7 1 483 11
16 Grzyb Józef ISKRA Rybnik 20 8 28 2 112 19 878 9 1 234 10
17 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 20 8 28 2 097 25 1260 13 837 12
18 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 20 8 28 2 093 17 986 8 1 107 9
19 Niemiec Stanisław ASY Żory 18 8 26 2 071 19 1 519 12 552 7
20 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice 18 8 26 2 049 21 984 10 1065 11
21 Bajer Ryszard LKS Lyski 18 8 26 2 028 15 843 6 1 185 9
22 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 16 6 22 1 977 20 1 271 11 706 9
23 Baćko Piotr KS POLONIA Niewiadom 16 6 22 1 975 21 769 10 1 206 11
24 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice 16 6 22 1 944 19 1371 12 573 7
25 Zacha Stefan KS POLONIA Niewiadom 14 6 20 1 928 16 905 8 1 023 8
26 Stisz Marian KS MARCEL Radlin 14 6 20 1 915 21 1238 9 677 12
27 Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy 12 6 18 1 903 19 771 8 1 132 11
28 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia 14 6 20 1 875 23 1408 14 467 9
29 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice 12 6 18 1 814 17 678 6 1136 11
30 Grobelny Paweł WOK Gołkowice 12 6 18 1 813 16 1171 10 642 6
31 Wochnik Lucjan GKS DĄB Gaszowice 10 6 16 1 804 17 1031 10 773 7
32 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 788 17 965 8 823 9
33 Armatys Józef TKKF Skat Racibórz 10 6 16 1 766 24 932 15 834 9
34 Kostka Hubert LKS Lyski 10 6 16 1 753 17 1135 14 618 3
35 Daniluk Kazimierz GKS DĄB Gaszowice 10 6 16 1 751 19 768 8 983 11
36 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 6 16 1 712 25 309 10 1 403 15
37 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 10 6 16 1 696 17 989 9 707 8
38 Broża Rudolf LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 677 15 497 3 1180 12
39 Nieroda Julian TKKF Skat Racibórz 10 6 16 1 658 11 579 5 1 079 6
40 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław 10 6 16 1 657 19 875 8 782 11
41 Połednik Krystian Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1 642 17 622 7 1020 10
42 Siódmok Zbigniew Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1 635 20 529 8 1106 12
43 Płaczek Ryszard LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 589 18 739 8 850 10
44 Szewczyk Mirosław LKS Lyski 10 6 16 1 580 16 807 7 773 9
45 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 10 6 16 1 541 19 969 13 572 6
46 Pawera Henryk WOK Gołkowice 10 6 16 1 540 17 904 11 636 6
47 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1 539 11 620 4 919 7
48 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 10 6 16 1 511 15 1111 11 400 4
49 Chlebik Stefan S.C. HERKULES Rydułtowy 10 4 14 1 411 20 1054 11 357 9
50 Burdzik Ireneusz WOKiR Połomia 10 4 14 1 390 19 810 9 580 10
51 Sobik Jerzy TKKF Skat Racibórz 10 4 14 1 362 18 812 10 550 8
52 Bura Jan KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 4 14 1 357 19 671 8 686 11
53 Szulik Mirosław LKS Lyski 10 4 14 1 246 15 537 8 709 7
54 Chlebik Ryszard S.C. HERKULES Rydułtowy 10 4 14 1 230 19 759 9 471 10
55 Gajda Monika FORTECA Świerklany 10 4 14 1 207 17 595 9 612 8
56 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śląskie 10 4 14 1 204 16 773 10 431 6
57 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 10 4 14 1085 16 593 8 492 8
58 Taczała Krzysztof WOK Gołkowice 10 4 14 1007 13 413 6 594 7
59 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 4 14 1005 13 128 7 877 6
60 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 10 2 12 919 20 1037 13 -118 7