Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

XXXIV Turniej Grand Prix 2018

XXXIV Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar Wójta Gminy Kornowac

  • Organizator i data:RELAKS Rzuchów/05.10.2018
  • Kierownik turnieju: Szweigstil Andrzej
  • Sekretariat: Cyran Eugeniusz
  • Sędzia: Cyran Eugeniusz

m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO razem seria I seria II
Miejsce Z gry Razem punkty w punkty w punkty w
1 Hajduczek Eugeniusz RELAKS Rzuchów 40 10 50 2 556 17 1 312 9 1 244 8
2 Kowalski Franciszek EMERYT Kobyla 35 8 43 2 474 20 1 521 13 953 7
3 Zacha Stefan KS POLONIA Niewiadom 30 8 38 2 399 21 1 400 10 999 11
4 Chlebik Stefan S.C. HERKULES Rydułtowy 28 8 36 2 391 22 550 7 1 841 15
5 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 28 8 36 2 350 26 1 108 12 1 242 14
6 Balcar Krystian WOKiR Połomia 28 8 36 2 348 22 1122 11 1 226 11
7 Mołdrzyk Józef WOK Skrzyszów 26 8 34 2 268 22 750 8 1 518 14
8 Grobelny Paweł WOK Gołkowice 26 8 34 2 262 18 1 135 9 1 127 9
9 Uryga Lesław WOK Gołkowice 26 8 34 2 262 20 819 8 1443 12
10 Machecki Piotr SKS CZARNI Krzyżkowice 24 8 32 2 252 24 1 118 10 1 134 14
11 Nieroda Julian TKKF Skat Racibórz 24 8 32 2 195 18 1 302 9 893 9
12 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 24 8 32 2 186 25 923 14 1 263 11
13 Żak Józef Krojc Krzyżanowice 22 8 30 2 175 20 598 8 1577 12
14 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice 22 8 30 2 151 21 957 12 1 194 9
15 Armatys Piotr TKKF Skat Racibórz 22 8 30 2 132 27 525 11 1 607 16
16 Morawiec Jerzy RELAKS Rzuchów 20 8 28 2 124 23 1059 12 1 065 11
17 Mainka Henryk EMERYT Kobyla 20 8 28 2 110 15 1006 6 1 104 9
18 Starosta Bolesław FORTECA Świerklany 20 8 28 2 092 24 971 13 1 121 11
19 Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy 18 8 26 2 063 17 953 7 1110 10
20 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 18 8 26 2 059 18 1 204 9 855 9
21 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 18 8 26 2 014 27 964 15 1 050 12
22 Wojaczek Łukasz  LKS Lyski 16 8 24 2 004 23 594 8 1410 15
23 Spyra Tedeusz SKS CZARNI Krzyżkowice 16 6 22 1 941 17 1172 8 769 9
24 Armatys Józef TKKF Skat Racibórz 16 6 22 1 938 21 965 11 973 10
25 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 14 6 20 1 924 19 1130 10 794 9
26 Wyszkoń Czesław EMERYT Kobyla 14 6 20 1 881 19 1128 11 753 8
27 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 12 6 18 1 830 20 980 8 850 12
28 Chlebik Ryszard S.C. HERKULES Rydułtowy 14 6 20 1 823 21 795 11 1028 10
29 Szulik Mirosław LKS Lyski 12 6 18 1 818 22 824 10 994 12
30 Węglorz Bolesław EMERYT Kobyla 10 6 16 1 812 18 1292 13 520 5
31 Wojaczek Antoni LKS Lyski 12 6 18 1 812 20 780 7 1032 13
32 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 10 6 16 1 787 16 923 8 864 8
33 Porwoł Józef TKKF Skat Racibórz 10 6 16 1 770 18 675 9 1095 9
34 Skupiń Marek S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 762 15 523 6 1 239 9
35 Grzyb Józef ISKRA Rybnik 10 6 16 1 753 16 845 8 908 8
36 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1 752 22 906 10 846 12
37 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 625 20 901 11 724 9
38 Baćko Piotr KS POLONIA Niewiadom 10 6 16 1 622 16 1 038 10 584 6
39 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 6 16 1 530 18 424 8 1 106 10
40 Michna Rudolf SKS CZARNI Krzyżkowice 10 6 16 1 500 18 842 8 658 10
41 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 10 4 14 1 475 16 667 7 808 9
42 Knura Alojzy EMERYT Kobyla 10 4 14 1 469 16 664 7 805 9
43 Marszolik Stefan KS MARCEL Radlin 10 4 14 1 391 15 873 8 518 7
44 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śląskie 10 4 14 1 372 16 858 8 514 8
45 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 10 4 14 1 348 15 579 9 769 6
46 Hanusek Tomasz niezrzeszony 10 4 14 1 327 14 632 7 695 7
47 Szweigstil Andrzej RELAKS Rzuchów 10 4 14 1 291 12 847 8 444 4
48 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 10 4 14 1 270 18 948 12 322 6
49 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 10 4 14 1 223 25 56 12 1167 13
50 Kostka Hubert LKS Lyski 10 2 12 935 14 686 5 249 9
51 Szindler Henryk KS MARCEL Radlin 10 2 12 857 10 220 2 637 8
52 Płaczek Ryszard LKS Górki Śląskie 10 2 12 773 15 569 8 204 7