Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

XXXV Turniej Grand Prix 2018

XXXV Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar Wójta Gminy Lyski

  • Organizator i data:LKS Lyski/07.10.2018
  • Kierownik turnieju:
  • Sekretariat: Cyran Eugeniusz
  • Sędzia: Cyran Eugeniusz

m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO razem seria I seria II
Miejsce Z gry Razem punkty w punkty w punkty w
1 Bura Michał KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 40 10 50 2 980 30 1 412 15 1 568 15
2 Polok Franciszek FORTECA Świerklany 35 10 45 2 839 25 1 535 13 1 304 12
3 Balcar Krystian WOKiR Połomia 30 10 40 2 795 27 1 713 15 1 082 12
4 Gajda Monika FORTECA Świerklany 28 10 38 2 722 25 1 383 14 1 339 11
5 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 28 10 38 2 586 20 1 206 8 1 380 12
6 Knura Alojzy EMERYT Kobyla 28 10 38 2 546 23 1136 11 1 410 12
7 Płaczek Ryszard LKS Górki Śląskie 26 8 34 2 495 20 1 294 11 1 201 9
8 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 26 8 34 2 373 26 1 201 13 1 172 13
9 Wojaczek Łukasz  LKS Lyski 26 8 34 2 343 22 690 8 1653 14
10 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 24 8 32 2 321 22 1 421 13 900 9
11 Baćko Piotr KS POLONIA Niewiadom 24 8 32 2 278 21 1 076 11 1202 10
12 Zacha Stefan KS POLONIA Niewiadom 24 8 32 2 272 22 944 10 1 328 12
13 Tokar Kazimierz ISKRA Rybnik 22 8 30 2 229 20 1 466 12 763 8
14 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 22 8 30 2 157 14 969 6 1 188 8
15 Wojaczek Antoni LKS Lyski 22 8 30 2 151 23 619 9 1 532 14
16 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 20 8 28 2 104 22 1014 10 1 090 12
17 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany 20 8 28 2 085 21 965 10 1 120 11
18 Stisz Marian KS MARCEL Radlin 20 8 28 2 059 24 1 129 14 930 10
19 Grzyb Józef ISKRA Rybnik 18 8 26 2 035 17 1 201 12 834 5
20 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 18 8 26 2 025 26 1 039 12 986 14
21 Armatys Józef TKKF Skat Racibórz 18 8 26 2 012 23 1088 9 924 14
22 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 16 8 24 2 001 19 936 7 1065 12
23 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany 16 6 22 1 990 17 845 8 1 145 9
24 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 16 6 22 1 972 24 1160 15 812 9
25 Chlebik Ryszard S.C. HERKULES Rydułtowy 14 6 20 1 958 20 848 10 1 110 10
26 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice 14 6 20 1 936 21 915 7 1021 14
27 Szulik Mirosław LKS Lyski 12 6 18 1 932 19 559 6 1 373 13
28 Szulik Grzegorz LKS Górki Śląskie 14 6 20 1 910 22 506 7 1404 15
29 Grobelny Paweł WOK Gołkowice 12 6 18 1 868 17 1 214 11 654 6
30 Pawera Henryk WOK Gołkowice 10 6 16 1 833 20 794 8 1039 12
31 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 12 6 18 1 825 15 1062 9 763 6
32 Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 811 20 534 8 1277 12
33 Żak Józef Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1 806 17 831 8 975 9
34 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 782 21 913 9 869 12
35 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1 776 19 898 9 878 10
36 Szweigstil Andrzej RELAKS Rzuchów 10 6 16 1 751 16 723 9 1 028 7
37 Chlebik Stefan S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 735 18 1 028 10 707 8
38 Kostka Hubert LKS Lyski 10 6 16 1 729 16 1 328 9 401 7
39 Polnik Jerzy GOKiR Mszana 10 6 16 1 695 20 1009 10 686 10
40 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 10 6 16 1 668 12 700 5 968 7
41 Nieroda Julian TKKF Skat Racibórz 10 6 16 1 664 16 778 9 886 7
42 Burdzik Ireneusz WOKiR Połomia 10 6 16 1 639 22 923 12 716 10
43 Siódmok Zbigniew Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1 603 13 747 6 856 7
44 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 10 6 16 1 587 24 876 12 711 12
45 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 10 6 16 1 583 25 948 12 635 13
46 Polnik Rudolf S.C. CZARNI Gorzyce 10 6 16 1 540 19 954 6 586 13
47 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 10 4 14 1 496 18 944 11 552 7
48 Marszolik Stefan KS MARCEL Radlin 10 4 14 1 470 16 904 10 566 6
49 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław 10 4 14 1 415 12 921 8 494 4
50 Bura Jan KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 4 14 1 375 24 863 14 512 10
51 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 4 14 1 373 17 773 10 600 7
52 Mozes Jerzy S.C. CZARNI Gorzyce 10 4 14 1 360 17 165 5 1195 12
53 Huwer Alojzy KS PRZYSŁOŚĆ Rogów 10 4 14 1 344 12 572 7 772 5
54 Wochnik Lucjan GKS DĄB Gaszowice 10 4 14 1 336 20 965 11 371 9
55 Morawiec Jerzy RELAKS Rzuchów 10 4 14 1 286 13 952 10 334 3
56 Bajer Ryszard LKS Lyski 10 4 14 1 252 13 1064 10 188 3
57 Parma Andrzej GOKiR Mszana 10 4 14 1168 15 523 7 645 8
58 Michna Rudolf SKS CZARNI Krzyżkowice 10 4 14 1141 12 731 8 410 4
59 Uryga Lesław WOK Gołkowice 10 4 14 1134 15 747 9 387 6
60 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice 10 4 14 1093 17 520 6 573 11
61 Mandera Werner KS MARCEL Radlin 10 4 14 1084 19 410 9 674 10
62 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 2 12 922 15 450 8 472 7