Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

XXXVII Turniej Grand Prix 2018

XXXVII Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar Prezesa Okręgu

  • Organizator i data:KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów/20.10.2018
  • Kierownik turnieju: Huwer Alojzy
  • Sekretariat: Huwer Alojzy
  • Sędzia: Huwer Alojzy

m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO razem seria I seria II
Miejsce Z gry Razem punkty w punkty w punkty w
1 Polok Franciszek FORTECA Świerklany 40 12 52 3 028 26 1 514 14 1 514 12
2 Balcar Krystian WOKiR Połomia 35 12 47 3 027 27 1 925 18 1 102 9
3 Kostka Hubert LKS Lyski 30 10 40 2 826 26 1 460 14 1 366 12
4 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 28 10 38 2 758 26 874 8 1 884 18
5 Gawron Bogdan ASY Żory 28 10 38 2 730 29 726 10 2 004 19
6 Wochnik Lucjan GKS DĄB Gaszowice 28 10 38 2 669 22 1483 12 1 186 10
7 Wojaczek Antoni LKS Lyski 26 10 36 2 607 23 1 610 13 997 10
8 Duda Wiesław GKS DĄB Gaszowice 26 10 36 2 546 22 1 182 12 1 364 10
9 Daniluk Kazimierz GKS DĄB Gaszowice 26 8 34 2 474 21 1 588 13 886 8
10 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 24 8 32 2 467 31 1 355 15 1 112 16
11 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 24 8 32 2 445 20 1 187 10 1258 10
12 Chlebik Ryszard S.C. HERKULES Rydułtowy 24 8 32 2 441 21 1 239 12 1 202 9
13 Połednik Krystian Krojc Krzyżanowice 22 8 30 2 420 22 1 187 12 1233 10
14 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 22 8 30 2 371 30 760 12 1 611 18
15 Kwaśniak Jerzy WISUS Żory 22 8 30 2 349 23 979 12 1 370 11
16 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 20 8 28 2 305 28 1299 15 1 006 13
17 Szulik Mirosław LKS Lyski 20 8 28 2 300 25 1084 10 1 216 15
18 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 20 8 28 2 270 22 1 436 12 834 10
19 Starosta Bolesław FORTECA Świerklany 18 8 26 2 261 22 1 348 11 913 11
20 Grzyb Józef ISKRA Rybnik 18 8 26 2 213 21 1 139 13 1074 8
21 Cyran Eugeniusz LKS Lyski 18 8 26 2 163 22 1016 10 1 147 12
22 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 16 8 24 2 147 28 809 14 1338 14
23 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 16 8 24 2 134 16 1641 10 493 6
24 Grobelny Paweł WOK Gołkowice 16 8 24 2 115 19 867 9 1 248 10
25 Marszolik Stefan KS MARCEL Radlin 14 8 22 2 057 21 949 10 1 108 11
26 Polnik Jerzy GOKiR Mszana 14 6 20 1 972 19 890 12 1082 7
27 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 12 6 18 1 948 15 639 5 1 309 10
28 Niemiec Stanisław ASY Żory 14 6 20 1 939 20 887 9 1052 11
29 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia 12 6 18 1 830 23 1 575 15 255 8
30 Nieroda Julian TKKF Skat Racibórz 10 6 16 1 819 15 971 7 848 8
31 Bajer Ryszard LKS Lyski 12 6 18 1 794 14 588 4 1206 10
32 Chlebik Stefan S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 739 17 800 10 939 7
33 Wojaczek Eugeniusz WOK Skrzyszów 10 6 16 1 678 17 1 119 9 559 8
34 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław 10 6 16 1 672 18 614 6 1 058 12
35 Knura Alojzy EMERYT Kobyla 10 6 16 1 646 13 694 6 952 7
36 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany 10 6 16 1 637 18 980 11 657 7
37 Baćko Piotr KS POLONIA Niewiadom 10 6 16 1 633 14 904 7 729 7
38 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice 10 6 16 1 551 20 886 10 665 10
39 Mołdrzyk Józef WOK Skrzyszów 10 6 16 1 549 17 656 8 893 9
40 Armatys Józef TKKF Skat Racibórz 10 6 16 1 529 18 648 7 881 11
41 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 10 6 16 1 520 13 648 7 872 6
42 Szindler Henryk KS MARCEL Radlin 10 6 16 1 503 14 931 9 572 5
43 Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy 10 4 14 1 489 15 879 9 610 6
44 Gajda Monika FORTECA Świerklany 10 4 14 1 477 19 889 9 588 10
45 Zacha Stefan KS POLONIA Niewiadom 10 4 14 1 459 20 1043 10 416 10
46 Rduch Stanisław WOKiR Połomia 10 4 14 1 434 13 658 6 776 7
47 Żak Józef Krojc Krzyżanowice 10 4 14 1 375 15 797 7 578 8
48 Pawera Henryk WOK Gołkowice 10 4 14 1 305 14 734 9 571 5
49 Lasota Wiesław KS MARCEL Radlin 10 4 14 1 250 9 693 4 557 5
50 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 10 4 14 1 199 20 330 8 869 12
51 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 4 14 1 178 17 698 11 480 6
52 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice 10 4 14 1 168 17 846 10 322 7
53 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany 10 4 14 1 158 16 454 6 704 10
54 Sobik Jerzy TKKF Skat Racibórz 10 4 14 1 077 21 278 8 799 13
55 Ośliżlok Roman FORTECA Świerklany 10 4 14 1 008 12 511 5 497 7
56 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 10 2 12 913 13 612 7 301 6
57 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śląskie 10 2 12 882 12 -152 1 1034 11
58 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 10 2 12 882 14 673 9 209 5
59 Wojaczek Łukasz  LKS Lyski 10 2 12 525 12 18 6 507 6