Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

XXXVIII Turniej Grand Prix 2018

XXXVIII Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar Starosty Powiatu Raciborskiego

  • Organizator i data:TKKF SKAT Racibórz/21.10.2018
  • Kierownik turnieju: Armatys Józef
  • Sekretariat: Cyran Eugeniusz
  • Sędzia: Cyran Eugeniusz

m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO razem seria I seria II
Miejsce Z gry Razem punkty w punkty w punkty w
1 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 40 12 52 3 232 28 1 444 13 1 788 15
2 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 35 12 47 3 004 27 1 873 17 1 131 10
3 Nieroda Julian TKKF Skat Racibórz 30 10 40 2 557 27 1 004 10 1 553 17
4 Chlebik Ryszard S.C. HERKULES Rydułtowy 28 8 36 2 498 24 1 252 12 1 246 12
5 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 28 8 36 2 480 21 1 167 11 1 313 10
6 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 28 8 36 2 452 29 1294 13 1 158 16
7 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 26 8 34 2 450 24 1 264 11 1 186 13
8 Mołdrzyk Józef WOK Skrzyszów 26 8 34 2 412 28 996 13 1 416 15
9 Burdzik Ireneusz WOKiR Połomia 26 8 34 2 398 18 820 5 1578 13
10 Polok Franciszek FORTECA Świerklany 24 8 32 2 315 26 1 124 12 1 191 14
11 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 24 8 32 2 302 26 1 317 14 985 12
12 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śląskie 24 8 32 2 273 19 1 719 14 554 5
13 Armatys Józef TKKF Skat Racibórz 22 8 30 2 256 25 905 10 1351 15
14 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 22 8 30 2 212 25 1197 14 1 015 11
15 Sobik Jerzy TKKF Skat Racibórz 22 8 30 2 133 26 1412 14 721 12
16 Tomaszewski Bolesław GKS DĄB Gaszowice 20 8 28 2 129 19 747 9 1 382 10
17 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 20 8 28 2 113 21 845 9 1 268 12
18 Płaczek Ryszard LKS Górki Śląskie 20 8 28 2 074 19 938 8 1 136 11
19 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 18 8 26 2 022 17 1 467 11 555 6
20 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 18 6 24 1 978 22 775 8 1203 14
21 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 18 6 24 1 966 18 311 6 1 655 12
22 Kostka Hubert LKS Lyski 16 6 22 1 959 19 1 113 11 846 8
23 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 16 6 22 1 945 18 1275 13 670 5
24 Skupiń Marek S.C. HERKULES Rydułtowy 16 6 22 1 882 20 1313 11 569 9
25 Tokar Kazimierz ISKRA Rybnik 14 6 20 1 877 20 1054 9 823 11
26 Polednik Krystian Krojc Krzyżanowice 14 6 20 1 774 18 1179 9 595 9
27 Chlebik Stefan S.C. HERKULES Rydułtowy 12 6 18 1 730 19 1325 12 405 7
28 Marszolik Stefan KS MARCEL Radlin 14 6 20 1 633 13 886 7 747 6
29 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice 12 6 18 1 592 20 723 12 869 8
30 Uryga Lesław WOK Gołkowice 10 6 16 1 591 15 719 7 872 8
31 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany 12 6 18 1 576 13 670 5 906 8
32 Baćko Piotr KS POLONIA Niewiadom 10 6 16 1 566 17 1 130 12 436 5
33 Cegiełka Józef S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 549 22 724 10 825 12
34 Armatys Marek TKKF Skat Racibórz 10 6 16 1 467 16 896 9 571 7
35 Grzyb Józef ISKRA Rybnik 10 4 14 1 463 12 666 7 797 5
36 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 4 14 1 377 22 858 12 519 10
37 Grobelny Paweł WOK Gołkowice 10 4 14 1 339 12 444 5 895 7
38 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 10 4 14 1 337 21 786 11 551 10
39 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 10 4 14 1 316 12 717 6 599 6
40 Porwoł Józef TKKF Skat Racibórz 10 4 14 1 293 11 555 3 738 8
41 Górecki Krzysztof FORTECA Świerklany 10 4 14 1 130 13 691 6 439 7
42 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław 10 2 12 987 15 989 10 -2 5
43 Knura Alojzy EMERYT Kobyla 10 2 12 973 15 379 7 594 8
44 Kura Jan SKS CZARNI Krzyżkowice 10 2 12 888 14 241 7 647 7
45 Bajer Ryszard LKS Lyski 10 2 12 842 10 430 7 412 3
46 Wojaczek Antoni LKS Lyski 10 2 12 826 15 18 7 808 8