Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

XXXIX Turniej Grand Prix 2018

XXXIX Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar Towarzystwa Miłośników Rydułtów

  • Organizator i data:KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów/03.11.2018
  • Kierownik turnieju: Kopiec Marian
  • Sekretariat: Huwer Alojzy
  • Sędzia: Huwer Alojzy

m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO razem seria I seria II
Miejsce Z gry Razem punkty w punkty w punkty w
1 Frydrych Alojzy niezrzeszony 40 10 50 2 870 26 1 676 14 1 194 12
2 Uryga Lesław WOK Gołkowice 35 10 45 2 867 24 1 611 13 1 256 11
3 Żak Józef Krojc Krzyżanowice 30 10 40 2 822 27 1 495 15 1 327 12
4 Morawiec Jerzy RELAKS Rzuchów 28 10 38 2 819 28 1 483 15 1 336 13
5 Cyran Eugeniusz LKS Lyski 28 10 38 2 777 25 1 230 11 1 547 14
6 Starosta Bolesław FORTECA Świerklany 28 10 38 2 761 23 1377 10 1 384 13
7 Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy 26 10 36 2 532 21 855 6 1 677 15
8 Słodczyk Eugeniusz niezrzeszony 26 8 34 2 360 19 961 8 1 399 11
9 Kopiec Marian S.C. HERKULES Rydułtowy 26 8 34 2 218 22 1 185 10 1033 12
10 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław 24 8 32 2 194 20 1 267 13 927 7
11 Tomaszewski Bolesław GKS DĄB Gaszowice 24 8 32 2 190 18 907 8 1283 10
12 Marszolik Stefan KS MARCEL Radlin 24 8 32 2 183 17 1 300 8 883 9
13 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 22 8 30 2 175 26 1 249 11 926 15
14 Zacha Stefan KS POLONIA Niewiadom 22 8 30 2 151 17 931 6 1 220 11
15 Bura Jan KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 22 8 30 2 129 24 1077 12 1 052 12
16 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 20 8 28 2 081 16 1648 13 433 3
17 Baćko Piotr KS POLONIA Niewiadom 20 8 28 2 041 21 923 8 1 118 13
18 Mołdrzyk Józef WOK Skrzyszów 20 8 28 2 037 16 992 9 1 045 7
19 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 18 8 26 2 016 21 1 245 13 771 8
20 Skupiń Marek S.C. HERKULES Rydułtowy 18 8 26 2 001 17 1 294 8 707 9
21 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 18 6 24 1 997 27 854 14 1 143 13
22 Wojaczek Antoni LKS Lyski 16 6 22 1 986 19 965 8 1021 11
23 Grobelny Paweł WOK Gołkowice 16 6 22 1 945 23 411 10 1 534 13
24 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 16 6 22 1 938 22 584 8 1 354 14
25 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 14 6 20 1 934 23 853 13 1 081 10
26 Stisz Marian KS MARCEL Radlin 14 6 20 1 932 22 941 9 991 13
27 Grzyb Józef ISKRA Rybnik 12 6 18 1 876 17 1218 10 658 7
28 Kluger Peter niezrzeszony 14 6 20 1 851 18 1235 11 616 7
29 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 12 6 18 1 833 23 447 11 1386 12
30 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 781 18 821 7 960 11
31 Chlebik Ryszard S.C. HERKULES Rydułtowy 12 6 18 1 776 19 922 8 854 11
32 Armatys Józef TKKF Skat Racibórz 10 6 16 1 741 20 599 9 1142 11
33 Fabisiak Kazimierz SKS CZARNI Krzyżkowice 10 6 16 1 707 17 1 059 10 648 7
34 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 10 6 16 1 689 15 928 7 761 8
35 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 10 6 16 1 651 23 1114 14 537 9
36 Knura Alojzy EMERYT Kobyla 10 6 16 1 649 15 831 8 818 7
37 Kostka Hubert LKS Lyski 10 6 16 1 609 19 756 8 853 11
38 Pawera Henryk WOK Gołkowice 10 6 16 1 585 18 689 8 896 10
39 Szulik Mirosław LKS Lyski 10 6 16 1 583 17 547 8 1 036 9
40 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 6 16 1 581 21 788 11 793 10
41 Chlebik Stefan S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 533 14 362 3 1171 11
42 Broża Rudolf LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 519 18 599 10 920 8
43 Polok Franciszek FORTECA Świerklany 10 4 14 1 286 19 866 12 420 7
44 Szindler Henryk KS MARCEL Radlin 10 4 14 1 228 14 555 7 673 7
45 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 10 4 14 1 211 18 139 6 1072 12
46 Lasota Wiesław KS MARCEL Radlin 10 4 14 1 168 9 580 6 588 3
47 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 10 4 14 1 138 12 888 8 250 4
48 Nieroda Julian TKKF Skat Racibórz 10 4 14 1 114 12 740 5 374 7
49 Cegiełka Józef S.C. HERKULES Rydułtowy 10 4 14 1 085 18 397 9 688 9
50 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 2 12 961 11 593 6 368 5
51 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany 10 2 12 874 16 814 11 60 5
52 Balcar Krystian WOKiR Połomia 10 2 12 705 19 67 10 638 9
53 Tokar Kazimierz ISKRA Rybnik 10 0 10 370 5 -114 2 484 3