Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

XL Turniej Grand Prix 2018

XL Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar Prezesa Okręgu

  • Organizator i data:KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów/04.11.2018
  • Kierownik turnieju: Huwer Alojzy
  • Sekretariat: Huwer Alojzy
  • Sędzia: Huwer Alojzy

m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO razem seria I seria II
Miejsce Z gry Razem punkty w punkty w punkty w
1 Kołodziejczyk Krzysztof OSP Lędziny 40 12 52 3 157 31 1 667 16 1 490 15
2 Niemiec Stanisław ASY Żory 35 10 45 2 803 25 2 037 17 766 8
3 Gajda Monika FORTECA Świerklany 30 10 40 2 718 28 1 815 15 903 13
4 Wojaczek Łukasz  LKS Lyski 28 10 38 2 683 25 1 597 14 1 086 11
5 Polok Franciszek FORTECA Świerklany 28 10 38 2 654 24 1 117 12 1 537 12
6 Stisz Marian KS MARCEL Radlin 28 10 38 2 605 23 1350 12 1 255 11
7 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 26 10 36 2 599 22 1 676 12 923 10
8 Fabisiak Kazimierz SKS CZARNI Krzyżkowice 26 10 36 2 590 23 1 540 13 1 050 10
9 Broża Rudolf LKS Górki Śląskie 26 10 36 2 581 22 1 394 10 1187 12
10 Grzyb Józef ISKRA Rybnik 24 10 34 2 544 20 1 775 13 769 7
11 Kojtych Janina S.C. HERKULES Rydułtowy 24 10 34 2 533 22 1 314 12 1219 10
12 Słodczyk Eugeniusz niezrzeszony 24 8 32 2 486 24 1 641 16 845 8
13 Cegiełka Józef S.C. HERKULES Rydułtowy 22 8 30 2 443 27 753 12 1690 15
14 Goc Jan NADWIŚLAN Góra 22 8 30 2 443 25 1320 14 1 123 11
15 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 22 8 30 2 434 25 1389 13 1 045 12
16 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 20 8 28 2 419 25 1306 13 1 113 12
17 Armatys Józef TKKF Skat Racibórz 20 8 28 2 397 26 1377 15 1 020 11
18 Burdzik Ireneusz WOKiR Połomia 20 8 28 2 380 28 1 379 12 1 001 16
19 Starosta Bolesław FORTECA Świerklany 18 8 26 2 366 19 1 122 12 1244 7
20 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice 18 8 26 2 359 23 1 451 13 908 10
21 Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy 18 8 26 2 338 23 1432 13 906 10
22 Chlebik Ryszard S.C. HERKULES Rydułtowy 16 8 24 2 330 22 1 344 14 986 8
23 Szulik Mirosław LKS Lyski 16 8 24 2 321 26 1508 17 813 9
24 Pawera Henryk WOK Gołkowice 16 8 24 2 294 18 828 8 1 466 10
25 Burzawa Marian KS Cieszyn – Filar 14 8 22 2 282 20 1126 9 1 156 11
26 Górecki Krzysztof FORTECA Świerklany 14 8 22 2 275 22 820 10 1455 12
27 Armatys Marek TKKF Skat Racibórz 14 8 22 2 262 23 671 8 1 591 15
28 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 12 8 20 2 208 27 744 11 1464 16
29 Kostka Hubert LKS Lyski 12 8 20 2 171 22 831 8 1340 14
30 Tomaszewski Bolesław GKS DĄB Gaszowice 12 8 20 2 154 17 1439 11 715 6
31 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 10 8 18 2 140 21 948 10 1192 11
32 Pawela Andrzej WOKiR Połomia 10 8 18 2 132 23 1 598 12 534 11
33 Kałuża Stanisław SILESIA Rybnik 10 8 18 2 124 18 1 357 13 767 5
34 Szewczyk Mirosław LKS Lyski 10 8 18 2 096 19 648 6 1 448 13
35 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 8 18 2 059 28 546 9 1513 19
36 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 10 8 18 2 035 20 1386 13 649 7
37 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 10 8 18 2 035 16 837 9 1198 7
38 Orawski Alfred WOKiR Połomia 10 8 18 2 030 21 879 9 1151 12
39 Cyran Eugeniusz LKS Lyski 10 6 16 1 990 23 312 6 1 678 17
40 Szindler Henryk KS MARCEL Radlin 10 6 16 1 988 19 1019 10 969 9
41 Chlebik Stefan S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 981 18 905 8 1076 10
42 Marszolik Stefan KS MARCEL Radlin 10 6 16 1 945 20 1116 12 829 8
43 Zacha Stefan KS POLONIA Niewiadom 10 6 16 1 934 18 963 11 971 7
44 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 6 16 1 900 20 884 8 1016 12
45 Daniluk Kazimierz GKS DĄB Gaszowice 10 6 16 1 898 25 763 11 1135 14
46 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 10 6 16 1 898 20 1 263 11 635 9
47 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany 10 6 16 1 880 18 837 8 1043 10
48 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław 10 6 16 1 873 16 1073 9 800 7
49 Balcar Krystian WOKiR Połomia 10 6 16 1 850 19 945 7 905 12
50 Kotarski Marek TKKF RELAKS Wodzisław 10 6 16 1 847 21 913 9 934 12
51 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie 10 6 16 1 832 20 898 8 934 12
52 Bura Jan KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 6 16 1 804 22 1224 12 580 10
53 Polednik Krystian Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1 801 19 917 10 884 9
54 Rduch Stanisław WOKiR Połomia 10 6 16 1 759 13 768 6 991 7
55 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 10 6 16 1 737 17 748 10 989 7
56 Jabłoński Stanisław KS Cieszyn – Filar 10 6 16 1 730 15 661 4 1069 11
57 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice 10 6 16 1715 19 675 9 1040 10
58 Mołdrzyk Józef WOK Skrzyszów 10 6 16 1662 17 742 6 920 11
59 Gajda Piotr FORTECA Świerklany 10 6 16 1635 14 886 7 749 7
60 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 10 6 16 1613 19 895 10 718 9
61 Żogała Tadeusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 10 6 16 1606 14 807 7 799 7
62 Gawron Bogdan ASY Żory 10 6 16 1591 20 936 12 655 8
63 Kucharski Stanisław GKS DĄB Gaszowice 10 6 16 1571 15 799 7 772 8
64 Czypionka Piotr AMICUS KWK STASZIC Katowice 10 6 16 1571 19 754 12 817 7
65 Siódmok Zbigniew Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1562 16 816 8 746 8
66 Kura Jan SKS CZARNI Krzyżkowice 10 6 16 1556 22 626 8 930 14
67 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 6 16 1542 17 123 4 1419 13
68 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śląskie 10 6 16 1541 17 899 11 642 6
69 Sylwender Bogumił KS POLONIA Niewiadom 10 6 16 1523 18 428 7 1095 11
70 Waloszyński Ernest KWK Bolesław Śmiały 10 4 14 1491 13 613 7 878 6
71 Tokar Kazimierz ISKRA Rybnik 10 4 14 1472 13 789 6 683 7
72 Baćko Piotr KS POLONIA Niewiadom 10 4 14 1462 17 840 9 622 8
73 Płaczek Ryszard LKS Górki Śląskie 10 4 14 1441 19 901 10 540 9
74 Grobelny Paweł WOK Gołkowice 10 4 14 1412 13 747 5 665 8
75 Szweigstil Andrzej RELAKS Rzuchów 10 4 14 1406 19 968 12 438 7
76 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice 10 4 14 1386 14 484 4 902 10
77 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 10 4 14 1376 24 137 9 1239 15
78 Rusin Jan MOK GUIDO Zabrze 10 4 14 1360 15 769 7 591 8
79 Wojaczek Antoni LKS Lyski 10 4 14 1359 19 724 9 635 10
80 Ośliżlok Roman FORTECA Świerklany 10 4 14 1330 13 660 7 670 6
81 Uryga Lesław WOK Gołkowice 10 4 14 1328 14 928 10 400 4
82 Brzoska Henryk CHEMIK Siemianowice Śl. 10 4 14 1326 16 635 10 691 6
83 Paździor Henryk WISUS Żory 10 4 14 1144 10 992 7 152 3
84 Wochnik Lucjan GKS DĄB Gaszowice 10 4 14 1137 15 582 8 555 7
85 Lasota Wiesław KS MARCEL Radlin 10 4 14 1064 9 648 6 416 3
86 Nieroda Julian TKKF Skat Racibórz 10 4 14 1060 17 324 8 736 9
87 Morawiec Jerzy RELAKS Rzuchów 10 4 14 1037 14 963 10 74 4
88 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 4 14 1032 13 390 5 642 8
89 Sobczuk Artur NADWIŚLAN Góra 10 4 14 1020 26 1020 12   14
90 Kluger Peter niezrzeszony 10 2 12 970 13 364 5 606 8
91 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia 10 2 12 958 20 84 9 874 11
92 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 10 2 12 956 9 300 4 656 5
93 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 10 2 12 946 11 757 10 189 1
94 Papkala Janusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 10 2 12 857 11 494 5 363 6
95 Żak Józef Krojc Krzyżanowice 10 2 12 590 10 454 5 136 5
96 Brawański Werner S.C. STRAŻAK Głożyny 10 0 10 441 5 472 2 -31 3
97 Sobik Jerzy TKKF Skat Racibórz 10 0 10 55 5 319 5 -264 0