Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

I Turniej Grand Prix 2019

I Turniej Grand Prix Okręgu - Barbórka O/Śl. Południe

  • Organizator i data:KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów/09.12.2018
  • Kierownik turnieju: Mandera Werner
  • Sekretariat: Huwer Alojzy
  • Sędzia: Huwer Alojzy

m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO   Razem   seria I   seria II  
Miejsce Z gry Razem Punkty w Punkty w Punkty w
1 Gawron Bogdan ASY Żory 40 10 50 2 936 29 1716 16 1220 13
2 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 35 10 45 2 751 25 1476 13 1275 12
3 Łękawski Wieslaw FORTECA Świerklany 30 10 40 2 714 28 1377 16 1337 12
4 Armatys Józef TKKF Skat Racibórz 28 10 38 2 709 29 1192 13 1517 16
5 Balcar Krystian WOKiR Połomia 28 10 38 2 587 23 1452 13 1135 10
6 Niemiec Stanisław ASY Żory 28 10 38 2 575 24 1616 14 959 10
7 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 26 8 34 2 362 21 1330 10 1032 11
8 Morawiec Jerzy RELAKS Rzuchów 26 8 34 2 348 20 983 8 1365 12
9 Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy 26 8 34 2 314 20 1115 11 1199 9
10 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 24 8 32 2 298 21 1174 10 1124 11
11 Zacha Stefan KS POLONIA Niewiadom 24 8 32 2 291 9 1214 9 1077  
12 Chlebik Ryszard TKKF RELAKS Wodzisław 24 8 32 2 285 23 1284 12 1001 11
13 Gajda Monika FORTECA Świerklany 22 8 30 2 271 21 777 7 1494 14
14 Kura Jan SKS CZARNI Krzyżkowice 22 8 30 2 251 24 1145 12 1106 12
15 Mandera Werner KS MARCEL Radlin 22 8 30 2 240 18 1206 10 1034 8
16 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 20 8 28 2 213 23 997 8 1216 15
17 Górecki Krzysztof FORTECA Świerklany 20 8 28 2 177 23 1242 12 935 11
18 Lasota Wiesław KS MARCEL Radlin 20 8 28 2 151 18 1200 11 951 7
19 Ośliżlok Roman FORTECA Świerklany 18 8 26 2 148 24 1030 10 1118 14
20 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław 18 8 26 2 127 19 1246 10 881 9
21 Stisz Marian KS MARCEL Radlin 18 8 26 2 122 23 1030 10 1092 13
22 Marszolik Stefan KS MARCEL Radlin 16 8 24 2 106 23 908 10 1198 13
23 Broża Rudolf LKS Górki Śląskie 16 8 24 2 100 22 770 11 1330 11
24 Pawera Henryk WOK Gołkowice 14 8 22 2 073 18 1441 11 632 7
25 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 16 6 22 1 974 27 1133 13 841 14
26 Pyrchała Zbigniew KS NAPRZÓD Czyżowice 14 6 20 1 951 17 1183 11 768 6
27 Tokar Kazimierz ISKRA Rybnik 14 6 20 1 921 22 890 11 1031 11
28 Sylwender Bogumił KS POLONIA Niewiadom 12 6 18 1 896 18 1181 11 715 7
29 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 12 6 18 1 863 21 908 13 955 8
30 Polednik Krystian Krojc Krzyżanowice 12 6 18 1 846 23 454 7 1392 16
31 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 6 16 1 826 25 1256 13 570 12
32 Burdzik Ireneusz WOKiR Połomia 10 6 16 1 823 18 1130 9 693 9
33 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 6 16 1 789 28 572 13 1217 15
34 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1 776 20 800 9 976 11
35 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 10 6 16 1 726 18 1124 10 602 8
36 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany 10 6 16 1 709 19 477 9 1232 10
37 Grabarczyk Henryk WOKiR Połomia 10 6 16 1 691 16 464 7 1227 9
38 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1 667 17 623 8 1044 9
39 Skupień Eugeniusz WISUS Żory 10 6 16 1 663 17 901 10 762 7
40 Cyran Eugeniusz LKS Lyski 10 6 16 1 659 15 931 7 728 8
41 Nieroda Julian TKKF Skat Racibórz 10 6 16 1 646 19 632 7 1014 12
42 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 6 16 1 633 14 1003 8 630 6
43 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany 10 6 16 1 622 18 1068 9 554 9
44 Skupiń Marek S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 542 20 1277 11 265 9
45 Grobelny Paweł WOK Gołkowice 10 6 16 1 531 19 799 10 732 9
46 Polok Franciszek FORTECA Świerklany 10 6 16 1 526 17 598 8 928 9
47 Pawela Andrzej WOKiR Połomia 10 6 16 1 509 19 68 6 1441 13
48 Kotarski Marek TKKF RELAKS Wodzisław 10 4 14 1 480 17 680 9 800 8
49 Fabisiak Kazimierz SKS CZARNI Krzyżkowice 10 4 14 1 470 12 422 3 1048 9
50 Bura Jan KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 4 14 1 393 22 795 12 598 10
51 Mołdrzyk Józef WOK Skrzyszów 10 4 14 1 372 15 882 8 490 7
52 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 10 4 14 1 349 15 692 9 657 6
53 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice 10 4 14 1 292 19 861 11 431 8
54 Cegiełka Józef S.C. HERKULES Rydułtowy 10 4 14 1 171 16 144 6 1027 10
55 Płaczek Ryszard LKS Górki Śląskie 10 4 14 1 152 15 884 11 268 4
56 Rduch Stanisław WOKiR Połomia 10 4 14 1 095 9 624 6 471 3
57 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 10 4 14 1 070 11 95 4 975 7
58 Bajer Ryszard LKS Lyski 10 4 14 1 014 8 579 4 435 4
59 Szindler Henryk KS MARCEL Radlin 10 2 12 993 90 92 85 901 5
60 Połednik Denis Krojc Krzyżanowice 10 2 12 705 10 237 6 468 4
61 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 10 2 12 170 14 -152 4 322 10