Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

II Turniej Grand Prix 2019

II Turniej Grand Prix Okręgu - Otwarte Mistrzostwa Okręgu - Puchar Prezesa

  • Organizator i data:KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów/15.12.2018
  • Kierownik turnieju: Huwer Alojzy
  • Sekretariat: Huwer Alojzy
  • Sędzia: Huwer Alojzy

m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO   Razem   seria I   seria II  
Miejsce Z gry Razem Punkty w Punkty w Punkty w
1 Bojdoł Iwona Piast Leszczyny 40 10 50 2 842 20 1355 8 1487 12
2 Balcar Krystian WOKiR Połomia 35 10 45 2 731 30 1328 16 1403 14
3 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik 30 10 40 2 702 28 1189 13 1513 15
4 Mandera Werner KS MARCEL Radlin 28 10 38 2 626 24 1134 12 1492 12
5 Szymała Tomasz WISUS Żory 28 10 38 2 606 21 1936 15 670 6
6 Wojaczek Eugeniusz WOK Skrzyszów 28 10 38 2 584 21 1390 11 1194 10
7 Pawlas Mariusz WISUS Żory 26 10 36 2 558 26 1236 14 1322 12
8 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 26 10 36 2 553 26 1012 9 1541 17
9 Kotarski Marek TKKF RELAKS Wodzisław 26 10 36 2 538 22 1249 12 1289 10
10 Gajda Monika FORTECA Świerklany 24 8 32 2 485 24 1628 17 857 7
11 Szewczyk Mirosław LKS Lyski 24 8 32 2 480 22 1282 11 1198 11
12 Wojaczek Antoni LKS Lyski 24 8 32 2 438 27 1656 15 782 12
13 Sylwender Bogumił KS POLONIA Niewiadom 22 8 30 2 426 20 1350 13 1076 7
14 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 22 8 30 2 390 20 1651 12 739 8
15 Mołdrzyk Józef WOK Skrzyszów 22 8 30 2 380 22 1089 8 1291 14
16 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 20 8 28 2 353 28 1559 18 794 10
17 Gawron Bogdan ASY Żory 20 8 28 2 303 24 644 9 1659 15
18 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 20 8 28 2 222 23 1376 14 846 9
19 Szindler Henryk KS MARCEL Radlin 18 8 26 2 213 20 1199 10 1014 10
20 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 18 8 26 2 141 22 1059 11 1082 11
21 Polok Franciszek FORTECA Świerklany 18 8 26 2 129 24 797 11 1332 13
22 Cegiełka Józef S.C. HERKULES Rydułtowy 16 8 24 2 081 16 1091 8 990 8
23 Chlebik Ryszard TKKF RELAKS Wodzisław 16 8 24 2 076 21 907 10 1169 11
24 Liśnikowski Tomasz WOKiR Połomia 16 8 24 2 025 21 793 12 1232 9
25 Michalik Arkadiusz WOKiR Połomia 14 8 22 2 024 21 1068 10 956 11
26 Broża Rudolf LKS Górki Śląskie 14 8 22 2 015 21 721 9 1294 12
27 Armatys Józef TKKF Skat Racibórz 14 8 22 2 004 24 1368 14 636 10
28 Armatys Marek TKKF Skat Racibórz 12 6 18 1 997 24 988 12 1009 12
29 Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy 12 6 18 1 957 17 1122 10 835 7
30 Grobelny Paweł WOK Gołkowice 12 6 18 1 935 21 897 8 1038 13
31 Kowalski Piotr TKKF RELAKS Wodzisław 10 6 16 1 905 20 754 9 1151 11
32 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 898 16 1101 10 797 6
33 Starosta Bolesław FORTECA Świerklany 10 6 16 1 898 19 1167 9 731 10
34 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1 895 22 1257 13 638 9
35 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 10 6 16 1 892 17 520 5 1372 12
36 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 10 6 16 1 840 22 742 11 1098 11
37 Stisz Marian KS MARCEL Radlin 10 6 16 1 826 18 998 10 828 8
38 Nieroda Julian TKKF Skat Racibórz 10 6 16 1 784 18 915 10 869 8
39 Baćko Piotr KS POLONIA Niewiadom 10 6 16 1 781 19 646 7 1135 12
40 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 777 18 639 7 1138 11
41 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1 776 17 398 5 1378 12
42 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 6 16 1 752 19 825 11 927 8
43 Szulik Mirosław LKS Lyski 10 6 16 1 727 22 657 7 1070 15
44 Cyran Eugeniusz LKS Lyski 10 6 16 1 704 16 408 6 1296 10
45 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 10 6 16 1 686 11 954 7 732 4
46 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 6 16 1 677 27 892 13 785 14
47 Lip Bogusław  JARDEX WDK Szczejkowice 10 6 16 1 664 16 458 6 1206 10
48 Łękawski Wieslaw FORTECA Świerklany 10 6 16 1 645 19 919 10 726 9
49 Kwaśniak Jerzy WISUS Żory 10 6 16 1 601 20 641 9 960 11
50 Grela Alfred WISUS Żory 10 6 16 1 599 19 1105 12 494 7
51 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany 10 6 16 1 594 12 994 9 600 3
52 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 10 6 16 1 579 18 776 9 803 9
53 Wochnik Lucjan GKS DĄB Gaszowice 10 6 16 1 565 16 792 8 773 8
54 Zacha Stefan KS POLONIA Niewiadom 10 6 16 1 558 15 755 7 803 8
55 Burdzik Ireneusz WOKiR Połomia 10 6 16 1 556 16 901 8 655 8
56 Sobik Marian WISUS Żory 10 6 16 1 550 13 804 7 746 6
57 Świerkot Eugeniusz WISUS Żory 10 6 16 1 548 20 704 9 844 11
58 Polednik Krystian Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1 544 19 862 10 682 9
59 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany 10 6 16 1514 16 632 8 882 8
60 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice 10 4 14 1492 15 598 6 894 9
61 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 4 14 1478 23 237 11 1241 12
62 Płaczek Ryszard LKS Górki Śląskie 10 4 14 1476 14 546 4 930 10
63 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 10 4 14 1471 21 602 10 869 11
64 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 10 4 14 1402 13 434 5 968 8
65 Rduch Stanisław WOKiR Połomia 10 4 14 1338 14 660 5 678 9
66 Żak Józef Krojc Krzyżanowice 10 4 14 1269 14 526 8 743 6
67 Bogusławski Stanisław ASY Żory 10 4 14 1268 19 488 9 780 10
68 Tomaszewski Bolesław GKS DĄB Gaszowice 10 4 14 1260 11 444 5 816 6
69 Młynek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice 10 4 14 1135 14 955 9 180 5
70 Polednik Denis Krojc Krzyżanowice 10 4 14 1108 13 824 7 284 6
71 Morawiec Jerzy RELAKS Rzuchów 10 4 14 1083 14 451 6 632 8
72 Tokar Kazimierz ISKRA Rybnik 10 4 14 1082 11 878 7 204 4
73 Hanusek Tomasz niezrzeszony 10 4 14 1036 18 748 10 288 8
74 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia 10 2 12 998 17 232 7 766 10
75 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław 10 2 12 912 16 251 8 661 8
76 Bura Jan KWK 1 MAJA Wodzisław Śl. 10 2 12 573 13 38 6 535 7