Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

IV Turniej Grand Prix 2019

IV Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar Rady Gminy Lyski

  • Organizator i data:LKS Lyski/13.01.2019
  • Kierownik turnieju: Cyran Eugeniusz
  • Sekretariat: Cyran Eugeniusz
  • Sędzia: Cyran Eugeniusz

m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO   Razem   seria I   seria II  
Miejsce Z gry Razem Punkty w Punkty w Punkty w
1 Mandera Werner KS MARCEL Radlin 40 10 50 2 983 25 1 694 13 1 289 12
2 Tokar Kazimierz S.C. HERKULES Rydułtowy 35 10 45 2 764 23 1 551 12 1 213 11
3 Chlebik Ryszard TKKF RELAKS Wodzisław 30 10 40 2 599 22 1 377 11 1 222 11
4 Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy 28 10 38 2 587 27 873 13 1 714 14
5 Szweigstil Andrzej RELAKS Rzuchów 28 10 38 2 582 22 1 355 12 1 227 10
6 Armatys Józef TKKF Skat Racibórz 28 8 36 2 499 24 897 10 1 602 14
7 Zacha Stefan KS POLONIA Niewiadom 26 8 34 2 464 20 1 416 11 1 048 9
8 Stisz Marian KS MARCEL Radlin 26 8 34 2 444 27 1 234 14 1 210 13
9 Burdzik Ireneusz WOKiR Połomia 26 8 34 2 401 22 939 9 1 462 13
10 Bulak Ryszard LKS Górki Śląskie 24 8 32 2 340 21 1 003 10 1 337 11
11 Żak Józef Krojc Krzyżanowice 24 8 32 2 319 27 720 10 1 599 17
12 Cegiełka Józef S.C. HERKULES Rydułtowy 24 8 32 2 285 20 1 205 11 1 080 9
13 Węglorz Bolesław EMERYT Kobyla 22 8 30 2 277 19 985 8 1 292 11
14 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 22 8 30 2 192 24 1 058 11 1 134 13
15 Morawiec Jerzy RELAKS Rzuchów 22 8 30 2 187 20 1 170 11 1 017 9
16 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 20 8 28 2 164 21 1 381 13 783 8
17 Pawela Andrzej WOKiR Połomia 20 8 28 2 156 21 1 154 11 1 002 10
18 Broża Rudolf LKS Górki Śląskie 20 8 28 2 149 19 955 9 1 194 10
19 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 18 8 26 2 087 21 597 8 1 490 13
20 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice 18 8 26 2 060 23 744 10 1 316 13
21 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 18 6 24 1 947 18 1 185 9 762 9
22 Uryga Lesław WOK Gołkowice 16 6 22 1 919 16 1 161 9 758 7
23 Mołdrzyk Józef WOK Skrzyszów 16 6 22 1 864 19 976 7 888 12
24 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 16 6 22 1 858 19 826 8 1 032 11
25 Pawera Henryk WOK Gołkowice 14 6 20 1 822 19 1 017 10 805 9
26 Baćko Piotr KS POLONIA Niewiadom 14 6 20 1 810 17 795 9 1 015 8
27 Grobelny Paweł WOK Gołkowice 14 6 20 1 767 18 1 051 10 716 8
28 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 12 6 18 1 767 20 1 183 11 584 9
29 Kojtych Janina KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 12 6 18 1 725 16 827 9 898 7
30 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 12 6 18 1 723 24 897 13 826 11
31 Polednik Krystian Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1 685 19 1 206 10 479 9
32 Szulik Grzegorz LKS Lyski 10 6 16 1 669 20 606 9 1 063 11
33 Hanusek Tomasz LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 647 17 1 149 10 498 7
34 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 6 16 1 640 16 468 6 1 172 10
35 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 629 15 911 6 718 9
36 Szulik Mirosław LKS Lyski 10 6 16 1 603 20 463 9 1 140 11
37 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław 10 6 16 1 549 18 774 5 775 13
38 Bajer Ryszard LKS Lyski 10 6 16 1 512 11 604 4 908 7
39 Sobik Jerzy TKKF Skat Racibórz 10 4 14 1 498 24 681 11 817 13
40 Lasota Wiesław KS MARCEL Radlin 10 4 14 1 487 13 443 4 1 044 9
41 Kotarski Marek TKKF RELAKS Wodzisław 10 4 14 1 458 17 689 10 769 7
42 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 10 4 14 1 419 15 1 046 11 373 4
43 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 10 4 14 1 374 15 420 6 954 9
44 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 10 4 14 1 358 17 728 9 630 8
45 Wojaczek Antoni LKS Lyski 10 4 14 1 331 25 507 11 824 14
46 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 10 4 14 1 327 18 697 8 630 10
47 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 10 4 14 1 310 13 965 10 345 3
48 Skupiń Marek S.C. HERKULES Rydułtowy 10 4 14 1 204 13 298 7 906 6
49 Polednik Denis Krojc Krzyżanowice 10 4 14 1 196 15 664 8 532 7
50 Sylwender Bogumił KS POLONIA Niewiadom 10 4 14 1 142 16 1 011 9 131 7
51 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 10 4 14 1 033 16 704 9 329 7
52 Wojtyła Józef LKS Lyski 10 4 14 1 032 14 732 7 300 7
53 Płaczek Ryszard LKS Górki Śląskie 10 2 12 998 15 607 8 391 7
54 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 10 2 12 953 13 832 8 121 5
55 Giermak Stefan LKS Lyski 10 2 12 868 12 538 9 330 3
56 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 2 12 860 9 160 5 700 4
57 Kura Jan SKS CZARNI Krzyżkowice 10 2 12 700 16 402 8 298 8
58 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice 10 2 12 612 12 380 6 232 6