Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

V Turniej Grand Prix 2019

V Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar Wójta Gminy Gaszowice

  • Organizator i data:GKS DĄB Gaszowice/02.02.2019
  • Kierownik turnieju: Pielacz Marian
  • Sekretariat: Huwer Alojzy
  • Sędzia: Huwer Alojzy

m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO   Razem   seria I   seria II  
Miejsce Z gry Razem Punkty w Punkty w Punkty w
1 Armatys Józef TKKF Skat Racibórz 40 12 52 3 383 33 2 099 18 1 284 15
2 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 35 12 47 3 133 25 1 883 15 1 250 10
3 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 30 10 40 2 980 32 1 459 15 1 521 17
4 Menżyk Erwin S.C. HERKULES Rydułtowy 28 10 38 2 859 26 1490 15 1 369 11
5 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice 28 10 38 2 827 27 1 756 17 1 071 10
6 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 28 10 38 2 724 28 1523 15 1 201 13
7 Bulak Ryszard LKS Górki Śląskie 26 10 36 2 680 23 1 116 9 1 564 14
8 Balcar Krystian WOKiR Połomia 26 10 36 2 630 23 1 094 11 1 536 12
9 Ćwik Rudolf Krojc Krzyżanowice 26 10 36 2 555 19 1071 8 1 484 11
10 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 24 8 32 2 452 27 916 13 1 536 14
11 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 24 8 32 2 438 24 1242 12 1 196 12
12 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 24 8 32 2 413 24 1 560 14 853 10
13 Mandera Werner KS MARCEL Radlin 22 8 30 2 355 22 1083 10 1 272 12
14 Żak Józef Krojc Krzyżanowice 22 8 30 2 313 21 820 9 1 493 12
15 Daniluk Kazimierz GKS DĄB Gaszowice 22 8 30 2 273 20 866 7 1 407 13
16 Płaczek Henryk niezrzeszony 20 8 28 2 229 22 1 049 8 1180 14
17 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 20 8 28 2 216 20 1 425 14 791 6
18 Szweigstil Andrzej RELAKS Rzuchów 20 8 28 2 173 20 1297 11 876 9
19 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław 18 8 26 2 169 23 1198 13 971 10
20 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 18 8 26 2 145 21 1251 9 894 12
21 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 18 8 26 2 141 17 1 114 9 1027 8
22 Tomaszewski Bolesław GKS DĄB Gaszowice 16 8 24 2 139 18 1 176 9 963 9
23 Duda Wiesław GKS DĄB Gaszowice 16 8 24 2 128 23 1176 11 952 12
24 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 16 8 24 2 076 19 920 9 1 156 10
25 Grzyb Józef ISKRA Rybnik 14 8 22 2 042 18 1 167 10 875 8
26 Szulik Grzegorz LKS Lyski 14 8 22 2 016 22 834 11 1 182 11
27 Nieroda Julian TKKF Skat Racibórz 14 6 20 1 994 21 1 228 12 766 9
28 Chlebik Ryszard TKKF RELAKS Wodzisław 12 6 18 1 982 23 429 9 1553 14
29 Pełczyński Jerzy niezrzeszony 12 6 18 1 922 21 715 10 1207 11
30 Knura Alojzy EMERYT Kobyla 12 6 18 1 915 20 1001 10 914 10
31 Węglorz Bolesław EMERYT Kobyla 10 6 16 1 881 15 983 9 898 6
32 Płaczek Ryszard LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 863 15 979 8 884 7
33 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 10 6 16 1 859 16 1 012 9 847 7
34 Sobik Jerzy TKKF Skat Racibórz 10 6 16 1 851 19 933 10 918 9
35 Skupiń Marek S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 840 16 1472 12 368 4
36 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 10 6 16 1 791 24 871 12 920 12
37 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1 764 19 649 9 1115 10
38 Fibic Stanisław Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1 758 18 632 7 1126 11
39 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 732 25 829 13 903 12
40 Wojaczek Łukasz  LKS Lyski 10 6 16 1 730 20 812 10 918 10
41 Hanusek Tomasz LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 729 16 850 7 879 9
42 Szulik Mirosław LKS Lyski 10 6 16 1 727 17 896 10 831 7
43 Jezusek Joachim GKS DĄB Gaszowice 10 6 16 1 707 20 1198 12 509 8
44 Morawiec Jerzy RELAKS Rzuchów 10 6 16 1 676 17 386 5 1290 12
45 Baćko Piotr KS POLONIA Niewiadom 10 6 16 1 668 22 258 9 1410 13
46 Kuszek Marek GKS DĄB Gaszowice 10 6 16 1 668 18 573 9 1095 9
47 Jeszka Benedykt GKS DĄB Gaszowice 10 6 16 1 573 14 835 8 738 6
48 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 6 16 1 562 25 1596 17 -34 8
49 Cegiełka Józef S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 536 19 1073 12 463 7
50 Frydrych Alojzy niezrzeszony 10 6 16 1 502 18 848 10 654 8
51 Wochnik Lucjan GKS DĄB Gaszowice 10 4 14 1 462 20 812 11 650 9
52 Chlebik Stefan S.C. HERKULES Rydułtowy 10 4 14 1 455 18 519 9 936 9
53 Grobelny Paweł WOK Gołkowice 10 4 14 1437 15 342 4 1095 11
54 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 10 4 14 1418 15 762 9 656 6
55 Mołdrzyk Józef WOK Skrzyszów 10 4 14 1415 17 601 8 814 9
56 Broża Rudolf LKS Górki Śląskie 10 4 14 1400 20 450 7 950 13
57 Kucharski Stanisław GKS DĄB Gaszowice 10 4 14 1397 15 908 8 489 7
58 Rojek Stefan niezrzeszony 10 4 14 1393 16 166 4 1227 12
59 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śląskie 10 4 14 1377 19 910 9 467 10
60 Tokar Kazimierz S.C. HERKULES Rydułtowy 10 4 14 1339 17 364 6 975 11
61 Uryga Lesław WOK Gołkowice 10 4 14 1337 13 690 6 647 7
62 Polednik Krystian Krojc Krzyżanowice 10 4 14 1264 19 776 10 488 9
63 Bajer Ryszard LKS Lyski 10 4 14 1246 11 561 6 685 5
64 Tomaszewski Stanisław GKS DĄB Gaszowice 10 4 14 1193 8 653 5 540 3
65 Piekut Leszek RELAKS Rzuchów 10 2 12 920 15 414 8 506 7
66 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 2 12 861 17 440 7 421 10
67 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 10 2 12 799 12 81 6 718 6
68 Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy 10 2 12 630 10 31 5 599 5