Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

VI Turniej Grand Prix 2019

VI Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar Prezesa Okręgu

  • Organizator i data:KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów/03.02.2019
  • Kierownik turnieju: Huwer Alojzy
  • Sekretariat: Huwer Alojzy
  • Sędzia: Huwer Alojzy

m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO   Razem   seria I   seria II  
Miejsce Z gry Razem Punkty w Punkty w Punkty w
1 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 40 10 50 2 839 27 1 344 14 1 495 13
2 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 35 10 45 2 744 29 1 300 13 1 444 16
3 Bura Jan KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 30 10 40 2 705 25 1 901 19 804 6
4 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 28 10 38 2 689 26 1527 15 1 162 11
5 Polok Franciszek FORTECA Świerklany 28 10 38 2 663 32 1 244 17 1 419 15
6 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice 28 10 38 2 597 25 1317 14 1 280 11
7 Knura Alojzy EMERYT Kobyla 26 10 36 2 580 25 1 122 13 1 458 12
8 Nieroda Julian TKKF Skat Racibórz 26 10 36 2 563 23 1 401 10 1 162 13
9 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 26 10 36 2 563 26 1338 13 1 225 13
10 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 24 10 34 2 542 27 1 527 14 1 015 13
11 Płaczek Ryszard LKS Górki Śląskie 24 10 34 2 505 24 1493 13 1 012 11
12 Gajda Piotr FORTECA Świerklany 24 8 32 2 476 21 1 232 10 1 244 11
13 Bojdoł Iwona PIAST Leszczyny 22 8 30 2 467 25 1041 10 1 426 15
14 Polnik Jerzy GOKiR Mszana 22 8 30 2 446 23 1 236 11 1 210 12
15 Menżyk Erwin S.C. HERKULES Rydułtowy 22 8 30 2 376 19 925 8 1 451 11
16 Pawera Henryk WOK Gołkowice 20 8 28 2 374 23 1 075 11 1299 12
17 Kowalski Piotr TKKF RELAKS Wodzisław 20 8 28 2 358 19 777 7 1 581 12
18 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 20 8 28 2 304 19 1246 10 1 058 9
19 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 18 8 26 2 264 19 1171 9 1 093 10
20 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 18 8 26 2 250 24 1391 14 859 10
21 Lamczyk Jerzy S.C. CZARNI Gorzyce 18 8 26 2 213 20 993 7 1220 13
22 Grobelny Paweł WOK Gołkowice 16 8 24 2 159 21 1 388 12 771 9
23 Kotarski Marek TKKF RELAKS Wodzisław 16 8 24 2 084 20 1136 11 948 9
24 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 16 8 24 2 036 22 920 11 1 116 11
25 Mołdrzyk Józef WOK Skrzyszów 14 8 22 2 035 19 1 231 10 804 9
26 Fibic Stanisław Krojc Krzyżanowice 14 8 22 2 023 17 931 7 1 092 10
27 Szulik Mirosław LKS Lyski 14 8 22 2 014 19 717 6 1297 13
28 Polednik Krystian Krojc Krzyżanowice 12 8 20 2 012 20 602 8 1410 12
29 Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy 12 8 20 2 009 24 939 12 1070 12
30 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany 12 6 18 1 998 17 871 7 1127 10
31 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław 10 6 16 1 935 17 728 6 1207 11
32 Uryga Lesław WOK Gołkowice 10 6 16 1 932 17 1187 11 745 6
33 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 10 6 16 1 929 17 1 158 9 771 8
34 Polednik Denis Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1 897 17 737 8 1 160 9
35 Bura Michał KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 6 16 1 896 27 1651 16 245 11
36 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 10 6 16 1 865 24 1517 15 348 9
37 Tokar Kazimierz S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 860 19 1136 10 724 9
38 Wojaczek Antoni LKS Lyski 10 6 16 1 840 17 623 7 1217 10
39 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 6 16 1 835 18 1339 11 496 7
40 Balcar Krystian WOKiR Połomia 10 6 16 1 833 23 816 12 1 017 11
41 Chlebik Ryszard TKKF RELAKS Wodzisław 10 6 16 1 793 19 669 9 1124 10
42 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 10 6 16 1 776 16 912 9 864 7
43 Karwat Marian niezrzeszony 10 6 16 1 762 15 1185 9 577 6
44 Armatys Józef TKKF Skat Racibórz 10 6 16 1 730 20 699 12 1031 8
45 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice 10 6 16 1 710 15 1335 10 375 5
46 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 690 14 1143 7 547 7
47 Wochnik Lucjan GKS DĄB Gaszowice 10 6 16 1 684 19 839 7 845 12
48 Siódmok Zbigniew Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1 666 21 698 11 968 10
49 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia 10 6 16 1 657 24 436 11 1221 13
50 Żak Józef Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1 638 19 631 8 1007 11
51 Stisz Marian KS MARCEL Radlin 10 6 16 1 618 18 647 8 971 10
52 Parma Andrzej GOKiR Mszana 10 6 16 1 616 15 945 8 671 7
53 Ćwik Rudolf Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1603 18 654 7 949 11
54 Morawiec Jerzy RELAKS Rzuchów 10 6 16 1557 15 803 8 754 7
55 Bajer Ryszard LKS Lyski 10 6 16 1533 13 921 6 612 7
56 Tomaszewski Bolesław GKS DĄB Gaszowice 10 6 16 1528 21 654 12 874 9
57 Burdzik Ireneusz WOKiR Połomia 10 6 16 1516 16 678 9 838 7
58 Cyran Eugeniusz LKS Lyski 10 6 16 1508 15 587 8 921 7
59 Węglorz Bolesław EMERYT Kobyla 10 4 14 1496 13 932 8 564 5
60 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 4 14 1441 15 708 9 733 6
61 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 10 4 14 1307 22 861 10 446 12
62 Fabisiak Kazimierz SKS CZARNI Krzyżkowice 10 4 14 1304 9 706 5 598 4
63 Kura Jan SKS CZARNI Krzyżkowice 10 4 14 1294 12 1085 8 209 4
64 Mandera Werner KS MARCEL Radlin 10 4 14 1278 20 191 9 1087 11
65 Grzyb Józef 14 10 4 14 1272 13 674 10 598 3
66 Materzok Marek niezrzeszony 10 4 14 1270 17 780 9 490 8
67 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śląskie 10 4 14 1267 10 466 4 801 6
68 Broża Rudolf LKS Górki Śląskie 10 4 14 1266 11 358 1 908 10
69 Gajda Monika FORTECA Świerklany 10 4 14 1250 17 660 8 590 9
70 Kojtych Janina KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 10 4 14 1243 12 710 7 533 5
71 Młynek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice 10 4 14 1226 14 310 4 916 10
72 Szindler Henryk KS MARCEL Radlin 10 4 14 1172 11 366 5 806 6
73 Lasota Wiesław KS MARCEL Radlin 10 4 14 1001 8 344 4 657 4
74 Chlebik Stefan S.C. HERKULES Rydułtowy 10 2 12 953 12 177 3 776 9
75 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice 10 2 12 942 13 232 3 710 10
76 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 10 2 12 923 18 683 9 240 9
77 Cegiełka Józef S.C. HERKULES Rydułtowy 10 2 12 828 17 -83 7 911 10
78 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 10 2 12 706 25 -111 13 817 12
79 Armatys Piotr TKKF Skat Racibórz 10 2 12 595 15 -117 5 712 10