Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

VII Turniej Grand Prix 2019

VII Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar Wójta Gminy Krzyżanowice

  • Organizator i data:KROJC Krzyżanowice/02.03.2019
  • Kierownik turnieju: Darda Jarosław
  • Sekretariat: Huwer Alojzy
  • Sędzia: Huwer Alojzy

m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO   Razem   seria I   seria II  
Miejsce Z gry Razem Punkty w Punkty w Punkty w
1 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 40 12 52 3 332 29 1 862 14 1 470 15
2 Wojaczek Antoni LKS Lyski 35 10 45 2 921 28 1 303 13 1 618 15
3 Polok Franciszek FORTECA Świerklany 30 10 40 2 867 26 1 593 15 1 274 11
4 Bura Jan KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 28 10 38 2 821 28 1445 15 1 376 13
5 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 28 10 38 2 759 29 1 478 17 1 281 12
6 Mandera Werner KS MARCEL Radlin 28 10 38 2 668 24 1257 11 1 411 13
7 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 26 10 36 2 559 25 1 087 12 1 472 13
8 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 26 8 34 2 435 33 935 14 1 500 19
9 Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy 26 8 34 2 422 21 982 10 1 440 11
10 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław 24 8 32 2 404 20 1 265 9 1 139 11
11 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 24 8 32 2 376 21 945 11 1 431 10
12 Adamczyk Andrzej niezrzeszony 24 8 32 2 360 23 1 130 12 1 230 11
13 Zacha Stefan KS POLONIA Niewiadom 22 8 30 2 349 19 1102 8 1 247 11
14 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 22 8 30 2 271 19 1 290 11 981 8
15 Balcar Krystian WOKiR Połomia 22 8 29 2 269 25 827 11 1 442 14
16 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 20 8 29 2 269 25 821 9 1448 16
17 Chlebik Stefan S.C. HERKULES Rydułtowy 20 8 28 2 208 21 1 213 11 995 10
18 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 20 8 28 2 203 25 925 13 1 278 12
19 Mokrosz Bernard Krojc Krzyżanowice 18 8 26 2 178 21 788 6 1 390 15
20 Chlebik Ryszard TKKF RELAKS Wodzisław 18 8 26 2 164 19 789 8 1 375 11
21 Pawera Henryk WOK Gołkowice 18 8 26 2 155 19 1 299 11 856 8
22 Knura Alojzy EMERYT Kobyla 16 8 24 2 110 19 861 9 1249 10
23 Fibic Stanisław Krojc Krzyżanowice 16 8 24 2 098 28 1649 20 449 8
24 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 16 8 24 2 087 23 1147 13 940 10
25 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 14 8 22 2 060 24 1 151 11 909 13
26 Mołdrzyk Józef WOK Skrzyszów 14 8 22 2 020 18 668 6 1 352 12
27 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 14 6 20 1 968 21 1 236 12 732 9
28 Cegiełka Józef S.C. HERKULES Rydułtowy 12 6 18 1 910 18 810 8 1100 10
29 Płaczek Ryszard LKS Górki Śląskie 12 6 18 1 907 23 861 10 1046 13
30 Ćwik Gerard niezrzeszony 12 6 18 1 807 20 1020 8 787 12
31 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1 799 16 1 163 11 636 5
32 Nieroda Julian TKKF Skat Racibórz 10 6 16 1 765 17 974 9 791 8
33 Ćwik Rudolf Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1 754 20 1 078 11 676 9
34 Polednik Krystian Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1 754 18 960 10 794 8
35 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 753 16 841 9 912 7
36 Bulak Ryszard LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 748 16 1259 8 489 8
37 Siódmok Zbigniew Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1 725 18 887 9 838 9
38 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 721 17 961 9 760 8
39 Stisz Marian KS MARCEL Radlin 10 6 16 1 658 18 933 9 725 9
40 Armatys Józef TKKF Skat Racibórz 10 6 16 1 628 19 788 11 840 8
41 Uryga Lesław WOK Gołkowice 10 6 16 1 614 14 807 7 807 7
42 Szindler Henryk KS MARCEL Radlin 10 6 16 1 583 18 1 038 9 545 9
43 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 6 16 1 581 17 894 10 687 7
44 Polednik Denis Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1 562 19 971 9 591 10
45 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1 560 17 999 10 561 7
46 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 10 6 16 1 522 20 904 10 618 10
47 Gajda Monika FORTECA Świerklany 10 6 16 1 519 21 813 11 706 10
48 Tokar Kazimierz S.C. HERKULES Rydułtowy 10 4 14 1 498 15 826 8 672 7
49 Szulik Mirosław LKS Lyski 10 4 14 1 495 17 878 8 617 9
50 Tomaszewski Bolesław GKS DĄB Gaszowice 10 4 14 1 477 20 622 7 855 13
51 Sylwender Bogumił KS POLONIA Niewiadom 10 4 14 1 466 19 1215 11 251 8
52 Strzelczyk Edward Krojc Krzyżanowice 10 4 14 1 415 12 497 4 918 8
53 Swaczyna Rudolf KS POLONIA Niewiadom 10 4 14 1384 18 270 6 1114 12
54 Węglorz Bolesław EMERYT Kobyla 10 4 14 1364 15 541 8 823 7
55 Sobik Jerzy TKKF Skat Racibórz 10 4 14 1361 19 777 9 584 10
56 Skupiń Marek S.C. HERKULES Rydułtowy 10 4 14 1212 16 788 11 424 5
57 Żak Józef Krojc Krzyżanowice 10 4 14 1111 19 270 10 841 9
58 Grobelny Paweł WOK Gołkowice 10 4 14 1107 12 676 6 431 6
59 Sowa Ginter EMERYT Kobyla 10 4 14 1036 5 588 3 448 2
60 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany 10 2 12 999 14 357 7 642 7
61 Porwoł Józef TKKF Skat Racibórz 10 2 12 912 12 117 3 795 9
62 Drobny Rudolf niezrzeszony 10 0 10 395 5 99 3 296 2
63 Połednik Jan niezrzeszony 10 0 10 159 8 -219 2 378 6