Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

VIII Turniej Grand Prix 2019

VIII Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar Starosty Raciborskiego

  • Organizator i data:TKKF SKAT Racibórz/03.03.2019
  • Kierownik turnieju: Armatys Józef
  • Sekretariat: Cyran Eugeniusz
  • Sędzia: Cyran Eugeniusz

m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO Razem seria I seria II
Miejsce Z gry Razem Punkty w Punkty w Punkty w
1 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice 40 10 50 2 626 28 1 007 13 1 619 15
2 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 35 10 45 2 588 28 1 446 15 1 142 13
3 Mandera Werner KS MARCEL Radlin 30 8 38 2 426 24 1 495 14 931 10
4 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śląskie 28 8 36 2 406 23 1103 11 1 303 12
5 Kojtych Janina KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 28 8 36 2 300 24 659 10 1 641 14
6 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 28 8 36 2 275 19 1222 10 1 053 9
7 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 26 8 34 2 252 32 1 814 19 438 13
8 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 26 8 34 2 240 21 795 9 1 445 12
9 Armatys Józef TKKF Skat Racibórz 26 8 34 2 167 21 1641 14 526 7
10 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice 24 8 32 2 140 21 706 6 1 434 15
11 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 24 8 32 2 132 29 1630 16 502 13
12 Cegiełka Józef S.C. HERKULES Rydułtowy 24 8 32 2 089 20 1 497 12 592 8
13 Mołdrzyk Józef WOK Skrzyszów 22 8 30 2 049 21 1220 10 829 11
14 Grobelny Paweł WOK Gołkowice 22 8 30 2 041 21 871 11 1 170 10
15 Siódmok Zbigniew Krojc Krzyżanowice 22 8 30 2 025 21 620 9 1 405 12
16 Zacha Stefan KS POLONIA Niewiadom 20 8 28 2 021 15 523 4 1498 11
17 Pawera Henryk WOK Gołkowice 20 8 28 2 013 22 895 11 1 118 11
18 Polednik Krystian Krojc Krzyżanowice 20 8 26 1 987 19 712 10 1 275 9
19 Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy 18 8 24 1 949 20 645 7 1 304 13
20 Polednik Denis Krojc Krzyżanowice 18 8 24 1 946 19 833 8 1 113 11
21 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 18 8 24 1 928 12 952 6 976 6
22 Porwoł Józef TKKF Skat Racibórz 16 8 22 1 885 16 1 098 11 787 5
23 Broża Rudolf LKS Górki Śląskie 16 8 22 1 881 24 1370 15 511 9
24 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 16 8 22 1 866 18 1154 7 712 11
25 Wojaczek Antoni LKS Lyski 14 8 20 1 861 23 804 10 1057 13
26 Nieroda Julian TKKF Skat Racibórz 14 8 20 1 859 18 754 10 1 105 8
27 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 14 8 20 1 831 18 1 162 11 669 7
28 Hanusek Tomasz LKS Górki Śląskie 12 8 18 1 800 21 1 215 12 585 9
29 Chlebik Ryszard TKKF RELAKS Wodzisław 12 8 18 1 794 15 892 7 902 8
30 Tomaszewski Bolesław GKS DĄB Gaszowice 12 8 18 1 762 16 949 9 813 7
31 Bulak Ryszard LKS Górki Śląskie 10 8 16 1 737 17 849 10 888 7
32 Kotarski Marek TKKF RELAKS Wodzisław 10 8 16 1 673 16 1124 10 549 6
33 Płaczek Ryszard LKS Górki Śląskie 10 8 16 1 649 18 746 8 903 10
34 Szulik Grzegorz LKS Lyski 10 8 16 1 647 17 621 8 1 026 9
35 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 10 8 16 1 632 13 658 6 974 7
36 Kura Jan SKS CZARNI Krzyżkowice 10 8 16 1 617 19 1091 12 526 7
37 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 10 8 16 1 614 15 579 7 1035 8
38 Armatys Marek TKKF Skat Racibórz 10 8 16 1 608 18 584 9 1024 9
39 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 10 8 16 1 563 22 898 11 665 11
40 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 10 8 16 1 535 24 547 10 988 14
41 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 8 16 1 520 20 876 10 644 10
42 Skupiń Marek S.C. HERKULES Rydułtowy 10 8 14 1 471 17 274 6 1197 11
43 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 10 8 14 1 469 15 521 7 948 8
44 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław 10 8 14 1 467 16 200 6 1267 10
45 Tokar Kazimierz S.C. HERKULES Rydułtowy 10 8 14 1 456 14 986 9 470 5
46 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 10 8 14 1 427 14 675 7 752 7
47 Marusiak Marian niezrzeszony 10 8 14 1 426 13 718 6 708 7
48 Żak Józef Krojc Krzyżanowice 10 8 14 1 350 15 452 4 898 11
49 Sobik Jerzy TKKF Skat Racibórz 10 8 14 1 286 17 944 10 342 7
50 Uryga Lesław WOK Gołkowice 10 8 14 1 106 15 943 11 163 4
51 Sylwender Bogumił KS POLONIA Niewiadom 10 8 12 987 15 440 6 547 9
52 Szulik Mirosław LKS Lyski 10 8 12 980 11 640 5 340 6
53 Polednik Jan niezrzeszony 10 8 12 958 10 304 5 654 5
54 Duda Robert niezrzeszony 10 8 12 836 17 526 11 310 6