Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

X Turniej Grand Prix 2019

X Turniej Grand Prix Okręgu - Wiosenny Puchar Wójta Gminy Lyski

  • Organizator i data:LKS Lyski/17.03.2019
  • Kierownik turnieju: Cyran Jerzy
  • Sekretariat: Cyran Eugeniusz
  • Sędzia: Cyran Eugeniusz

m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO Razem seria I seria II
Miejsce Z gry Razem Punkty w Punkty w Punkty w
1 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 40 12 52 3 299 33 1 102 13 2 197 20
2 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany 35 10 45 2 724 25 1 478 12 1 246 13
3 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice 30 10 40 2 643 26 1 176 10 1 467 16
4 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice 28 10 38 2 583 27 1002 12 1 581 15
5 Morawiec Jerzy RELAKS Rzuchów 28 10 38 2 569 23 1 508 14 1 061 9
6 Węglorz Bolesław EMERYT Kobyla 28 10 38 2 568 20 1238 11 1 330 9
7 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 26 10 36 2 523 25 949 12 1 574 13
8 Broża Rudolf LKS Górki Śląskie 26 8 34 2 467 22 1 331 11 1 136 11
9 Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy 26 8 34 2 413 22 1213 13 1 200 9
10 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany 24 8 32 2 398 22 1 257 13 1 141 9
11 Polednik Krystian Krojc Krzyżanowice 24 8 32 2 377 25 1308 13 1 069 12
12 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 24 8 32 2 335 24 1 357 15 978 9
13 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 22 8 30 2 333 21 731 8 1 602 13
14 Bura Jan KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 22 8 30 2 305 23 745 9 1 560 14
15 Płaczek Ryszard LKS Górki Śląskie 22 8 30 2 298 21 1 129 9 1 169 12
16 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 20 8 28 2 295 25 1 242 14 1053 11
17 Tokar Kazimierz S.C. HERKULES Rydułtowy 20 8 28 2 271 21 1 065 11 1 206 10
18 Armatys Józef TKKF Skat Racibórz 20 8 28 2 227 20 1250 11 977 9
19 Sobik Jerzy TKKF Skat Racibórz 18 8 26 2 225 21 1305 13 920 8
20 Armatys Marek TKKF Skat Racibórz 18 8 26 2 219 20 1139 9 1 080 11
21 Szulik Grzegorz LKS Lyski 18 8 26 2 210 23 1 094 11 1116 12
22 Polok Franciszek FORTECA Świerklany 16 8 24 2 206 23 1 062 9 1144 14
23 Kostka Hubert LKS Lyski 16 8 24 2 179 19 1073 11 1106 8
24 Bulak Ryszard LKS Górki Śląskie 16 8 24 2 171 18 1418 11 753 7
25 Wojaczek Łukasz  LKS Lyski 14 8 22 2 132 19 849 7 1283 12
26 Knura Alojzy EMERYT Kobyla 14 8 22 2 112 20 760 9 1 352 11
27 Szulik Mirosław LKS Lyski 14 8 22 2 049 21 1 480 13 569 8
28 Pawera Henryk WOK Gołkowice 12 8 20 2 038 19 1 325 9 713 10
29 Mandera Werner KS MARCEL Radlin 12 8 20 2 019 18 999 9 1020 9
30 Polednik Denis Krojc Krzyżanowice 12 8 20 2 017 17 1285 10 732 7
31 Grobelny Paweł WOK Gołkowice 10 8 18 2 015 14 1 205 7 810 7
32 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 10 8 18 2 010 20 823 10 1 187 10
33 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław 10 6 16 1 910 22 1 350 15 560 7
34 Menżyk Erwin S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 907 22 401 8 1 506 14
35 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 6 16 1 892 18 1117 8 775 10
36 Baćko Piotr KS POLONIA Niewiadom 10 6 16 1 885 17 1158 11 727 6
37 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 10 6 16 1 873 18 536 6 1337 12
38 Mołdrzyk Józef WOK Skrzyszów 10 6 16 1 869 17 921 10 948 7
39 Chlebik Ryszard TKKF RELAKS Wodzisław 10 6 16 1 858 21 1026 13 832 8
40 Gajda Monika FORTECA Świerklany 10 6 16 1 841 19 809 6 1 032 13
41 Hanusek Tomasz LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 814 17 1018 10 796 7
42 Skupiń Marek S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 784 20 720 10 1064 10
43 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 10 6 16 1 778 18 1286 12 492 6
44 Burdzik Ireneusz WOKiR Połomia 10 6 16 1 726 19 739 6 987 13
45 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 10 6 16 1 710 21 152 6 1558 15
46 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 10 6 16 1 702 19 814 8 888 11
47 Starosta Bolesław FORTECA Świerklany 10 6 16 1 618 19 837 9 781 10
48 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia 10 6 16 1 551 19 804 12 747 7
49 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 10 6 16 1 544 17 760 8 784 9
50 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 10 6 16 1 530 14 806 8 724 6
51 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 10 4 14 1 496 13 852 9 644 4
52 Hanusek Piotr LKS Górki Śląskie 10 4 14 1 483 13 404 3 1079 10
53 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 4 14 1427 19 762 9 665 10
54 Kucharski Stanisław GKS DĄB Gaszowice 10 4 14 1383 18 568 8 815 10
55 Sylwender Bogumił KS POLONIA Niewiadom 10 4 14 1368 14 962 9 406 5
56 Wojaczek Antoni LKS Lyski 10 4 14 1363 19 869 10 494 9
57 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 10 4 14 1361 18 360 6 1001 12
58 Szweigstil Andrzej RELAKS Rzuchów 10 4 14 1254 18 654 7 600 11
59 Zacha Stefan KS POLONIA Niewiadom 10 4 14 1210 15 983 10 227 5
60 Nieroda Julian TKKF Skat Racibórz 10 4 14 1202 16 485 7 717 9
61 Cegiełka Józef S.C. HERKULES Rydułtowy 10 4 14 1185 17 656 10 529 7
62 Ośliżlok Roman FORTECA Świerklany 10 4 14 1110 14 646 9 464 5
63 Balcar Krystian WOKiR Połomia 10 4 14 1091 16 1142 9 -51 7
64 Wojtyła Józef LKS Lyski 10 4 14 1080 17 844 8 236 9
65 Tomaszewski Bolesław GKS DĄB Gaszowice 10 2 12 995 15 329 8 666 7
66 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 10 2 12 991 11 236 4 755 7
67 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik 10 2 12 897 11 738 8 159 3
68 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 2 12 721 17 452 9 269 8
69 Fabisiak Kazimierz SKS CZARNI Krzyżkowice 10 2 12 706 10 128 4 578 6