Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

IX Turniej Grand Prix 2019

IX Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar MCJ

  • Organizator i data:GKS DĄB Gaszowice/17.03.2019
  • Kierownik turnieju: Pielacz Marian
  • Sekretariat: Huwer Alojzy
  • Sędzia: Huwer Alojzy

m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO Razem seria I seria II
Miejsce Z gry Razem Punkty w Punkty w Punkty w
1 Starosta Bolesław FORTECA Świerklany 40 12 52 3 336 26 1 694 13 1 642 13
2 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 35 10 45 2 862 22 1 308 10 1 554 12
3 Chlebik Stefan S.C. HERKULES Rydułtowy 30 10 40 2 722 26 1 847 17 875 9
4 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 28 10 38 2 566 26 1511 16 1 055 10
5 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 28 10 38 2 552 20 1 669 13 883 7
6 Jeszka Benedykt GKS DĄB Gaszowice 28 10 38 2 551 24 1207 12 1 344 12
7 Grzyb Józef ISKRA Rybnik 26 10 36 2 550 21 1 443 11 1 107 10
8 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany 26 10 36 2 528 25 1 081 13 1 447 12
9 Tomaszewski Bolesław GKS DĄB Gaszowice 26 8 34 2 439 21 1219 11 1 220 10
10 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice 24 8 32 2 431 29 801 10 1 630 19
11 Morawiec Jerzy RELAKS Rzuchów 24 8 32 2 404 23 1387 12 1 017 11
12 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia 24 8 32 2 403 31 1 057 14 1 346 17
13 Kucharski Stanisław GKS DĄB Gaszowice 22 8 30 2 299 17 1393 10 906 7
14 Nieroda Julian TKKF Skat Racibórz 22 8 30 2 282 21 923 9 1 359 12
15 Łękawski Wieslaw FORTECA Świerklany 22 8 30 2 276 23 1 368 14 908 9
16 Armatys Józef TKKF Skat Racibórz 20 8 28 2 262 21 1 283 14 979 7
17 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany 20 8 28 2 213 21 960 7 1 253 14
18 Knura Alojzy EMERYT Kobyla 20 8 28 2 201 20 1445 12 756 8
19 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 18 8 26 2 169 24 1716 16 453 8
20 Polok Franciszek FORTECA Świerklany 18 8 26 2 149 18 1307 12 842 6
21 Tomaszewski Stanisław GKS DĄB Gaszowice 18 8 26 2 126 18 1 148 9 978 9
22 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 16 8 24 2 120 22 1 385 13 735 9
23 Grobelny Paweł WOK Gołkowice 16 8 24 2 051 20 1144 10 907 10
24 Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy 16 8 24 2 031 21 929 11 1 102 10
25 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 14 6 20 1 981 16 1 012 8 969 8
26 Zacha Stefan KS POLONIA Niewiadom 14 6 20 1 962 18 1108 10 854 8
27 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 14 6 20 1 960 23 502 9 1458 14
28 Szulik Mirosław LKS Lyski 12 6 18 1 951 21 968 10 983 11
29 Pawela Andrzej WOKiR Połomia 12 6 18 1 938 22 624 8 1314 14
30 Płaczek Ryszard LKS Górki Śląskie 12 6 18 1 938 19 476 6 1462 13
31 Gorol Marek WISUS Żory 10 6 16 1 933 21 1 006 9 927 12
32 Sobik Jerzy TKKF Skat Racibórz 10 6 16 1 927 20 793 10 1 134 10
33 Pełczyński Jerzy niezrzeszony 10 6 16 1 926 19 1 160 11 766 8
34 Węglorz Bolesław EMERYT Kobyla 10 6 16 1 919 20 758 8 1 161 12
35 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 883 21 1420 13 463 8
36 Gajda Monika FORTECA Świerklany 10 6 16 1 863 22 999 11 864 11
37 Menżyk Erwin S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 854 18 898 9 956 9
38 Mołdrzyk Józef WOK Skrzyszów 10 6 16 1 825 18 625 6 1200 12
39 Mandera Werner KS MARCEL Radlin 10 6 16 1 815 14 730 7 1085 7
40 Cegiełka Józef S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 780 18 888 8 892 10
41 Baćko Piotr KS POLONIA Niewiadom 10 6 16 1 739 22 849 11 890 11
42 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 10 6 16 1 723 14 378 4 1345 10
43 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 10 6 16 1 713 24 533 8 1180 16
44 Daniluk Kazimierz GKS DĄB Gaszowice 10 6 16 1 701 17 944 10 757 7
45 Kowalski Piotr TKKF RELAKS Wodzisław 10 6 16 1 696 18 490 5 1206 13
46 Skupień Eugeniusz WISUS Żory 10 6 16 1 695 21 781 12 914 9
47 Kostka Hubert LKS Lyski 10 6 16 1 683 12 431 3 1252 9
48 Fabisiak Kazimierz SKS CZARNI Krzyżkowice 10 6 16 1 624 15 1023 9 601 6
49 Niemiec Stanisław ASY Żory 10 6 16 1 620 19 976 9 644 10
50 Broża Rudolf LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 613 17 974 11 639 6
51 Paździor Henryk WISUS Żory 10 6 16 1 594 18 1046 11 548 7
52 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1 589 13 809 7 780 6
53 Kura Jan SKS CZARNI Krzyżkowice 10 6 16 1579 21 634 9 945 12
54 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik 10 6 16 1560 17 282 9 1278 8
55 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 10 6 16 1559 24 749 14 810 10
56 Chlebik Ryszard TKKF RELAKS Wodzisław 10 6 16 1532 19 875 10 657 9
57 Ośliżlok Roman FORTECA Świerklany 10 6 16 1520 18 441 7 1079 11
58 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 10 4 14 1462 16 703 9 759 7
59 Polednik Krystian Krojc Krzyżanowice 10 4 14 1458 18 426 7 1032 11
60 Wojaczek Antoni LKS Lyski 10 4 14 1436 23 798 16 638 7
61 Gawron Bogdan ASY Żory 10 4 14 1423 18 809 8 614 10
62 Duda Wiesław GKS DĄB Gaszowice 10 4 14 1363 12 388 4 975 8
63 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 10 4 14 1338 16 429 7 909 9
64 Sylwender Bogumił KS POLONIA Niewiadom 10 4 14 1297 16 313 5 984 11
65 Polednik Denis Krojc Krzyżanowice 10 4 14 1282 12 630 6 652 6
66 Skupiń Marek S.C. HERKULES Rydułtowy 10 4 14 1281 12 897 6 384 6
67 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 10 4 14 1221 20 928 10 293 10
68 Pawera Henryk WOK Gołkowice 10 4 14 1172 9 558 4 614 5
69 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śląskie 10 4 14 1117 19 335 9 782 10
70 Wochnik Lucjan GKS DĄB Gaszowice 10 4 14 1080 13 798 9 282 4
71 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 4 14 1072 21 890 12 182 9
72 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 10 4 14 1071 18 926 11 145 7
73 Kuszek Marek GKS DĄB Gaszowice 10 4 14 1018 14 372 4 646 10
74 Wojaczek Eugeniusz WOK Skrzyszów 10 4 14 1013 18 887 9 126 9
75 Balcar Krystian WOKiR Połomia 10 2 12 931 15 633 8 298 7
76 Tokar Kazimierz S.C. HERKULES Rydułtowy 10 2 12 788 10 407 4 381 6
77 Frydrych Alojzy niezrzeszony 10 2 12 665 12 9 4 656 8
78 Płaczek Henryk niezrzeszony 10 2 12 567 10 527 7 40 3