Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

XIV Turniej Grand Prix 2019

XIV Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar Prezesa LKS Górki Śl.

  • Organizator i data:LKS Górki Śl./14.04.2019
  • Kierownik turnieju: Płaczek Ryszard
  • Sekretariat: Huwer Alojzy
  • Sędzia: Huwer Alojzy

m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO Razem seria I seria II
Miejsce Z gry Razem Punkty w Punkty w Punkty w
1 Balcar Krystian WOKiR Połomia 40 10 50 2 970 29 1518 13 1452 16
2 Polok Franciszek FORTECA Świerklany 35 10 45 2 886 25 1450 12 1436 13
3 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany 30 10 40 2 724 29 864 11 1860 18
4 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 28 10 38 2 706 23 1056 10 1650 13
5 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 28 10 38 2 702 28 1185 13 1517 15
6 Górecki Krzysztof FORTECA Świerklany 28 10 38 2 638 26 1351 14 1287 12
7 Chlebik Ryszard TKKF RELAKS Wodzisław 26 10 36 2 512 26 1195 14 1317 12
8 Tomaszewski Bolesław GKS DĄB Gaszowice 26 8 34 2 477 24 1074 11 1403 13
9 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 26 8 34 2 466 22 1127 12 1339 10
10 Broża Rudolf LKS Górki Śląskie 24 8 32 2 378 ## 1392 ## 986 9
11 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 24 8 32 2 345 21 1423 12 922 9
12 Grobelny Paweł WOK Gołkowice 24 8 32 2 299 21 1130 10 1169 11
13 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 22 8 30 2 278 24 1072 11 1206 13
14 Cegiełka Józef S.C. HERKULES Rydułtowy 22 8 30 2 175 19 595 7 1580 12
15 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice 22 8 30 2 150 19 941 8 1209 11
16 Bajer Ryszard LKS Lyski 20 8 28 2 136 18 992 9 1144 9
17 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław 20 8 28 2 054 18 957 8 1097 10
18 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śląskie 20 8 28 2 040 24 1119 12 921 12
19 Gajda Monika FORTECA Świerklany 18 8 26 2 029 18 1001 8 1028 10
20 Tokar Kazimierz S.C. HERKULES Rydułtowy 18 8 26 2 006 18 677 6 1329 12
21 Zacha Stefan KS POLONIA Niewiadom 18 6 24 1 974 18 1091 9 883 9
22 Armatys Józef TKKF Skat Racibórz 16 6 22 1 973 23 886 12 1087 11
23 Szulik Grzegorz LKS Lyski 16 6 22 1 947 23 1169 13 778 10
24 Skupiń Marek S.C. HERKULES Rydułtowy 16 6 22 1 921 21 1144 14 777 7
25 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 14 6 20 1 908 24 687 11 1221 13
26 Polednik Krystian Krojc Krzyżanowice 14 6 20 1 872 20 543 10 1329 10
27 Sylwender Bogumił KS POLONIA Niewiadom 14 6 20 1 863 17 1044 9 819 8
28 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 12 6 18 1 857 25 1156 13 701 12
29 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 12 6 18 1 784 16 957 9 827 7
30 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice 12 6 18 1 768 23 1305 13 463 10
31 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 10 6 16 1 751 15 718 6 1033 9
32 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 723 20 826 11 897 9
33 Polednik Denis Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1 649 11 1032 7 617 4
34 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 10 6 16 1 629 14 878 7 751 7
35 Kostka Hubert LKS Lyski 10 6 16 1 583 14 807 7 776 7
36 Daniluk Kazimierz GKS DĄB Gaszowice 10 6 16 1 581 20 526 10 1055 10
37 Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 565 15 414 4 1151 11
38 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 10 6 16 1 563 16 606 9 957 7
39 Mołdrzyk Józef WOK Skrzyszów 10 4 14 1 492 18 804 9 688 9
40 Uryga Lesław WOK Gołkowice 10 4 14 1 438 13 1132 8 306 5
41 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 10 4 14 1 415 16 830 9 585 7
42 Hanusek Tomasz LKS Górki Śląskie 10 4 14 1 275 18 634 8 641 10
43 Kowalski Piotr TKKF RELAKS Wodzisław 10 4 14 1 187 11 1187 11    
44 Płaczek Ryszard LKS Górki Śląskie 10 4 14 1 127 19 426 9 701 10
45 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 10 4 14 1 058 12 853 7 205 5
46 Bulak Ryszard LKS Górki Śląskie 10 4 14 1 009 12 645 7 364 5
47 Szulik Mirosław LKS Lyski 10 2 12 877 11 471 7 406 4
48 Hanusek Piotr LKS Górki Śląskie 10 2 12 798 12 498 8 300 4
49 Mandera Werner KS MARCEL Radlin 10 0 10 137 9 293 6 -156 3