Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

XV Turniej Grand Prix 2019

XV Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar Wójta Gminy Nędza

  • Organizator i data:LKS Górki Śl./01.05.2019
  • Kierownik turnieju: Płaczek Ryszard
  • Sekretariat: Cyran Eugeniusz
  • Sędzia: Cyran Eugeniusz

m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO Razem seria I seria II
Miejsce Z gry Razem Punkty w Punkty w Punkty w
1 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 40 10 50 2 801 24 1432 13 1369 11
2 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany 35 10 45 2 617 31 1162 15 1455 16
3 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 30 10 40 2 613 24 1639 15 974 9
4 Balcar Krystian WOKiR Połomia 28 10 38 2 603 24 1697 13 906 11
5 Szulik Mirosław LKS Lyski 28 10 38 2 596 25 1360 14 1236 11
6 Pietruszka Herbert niezrzeszony 28 10 38 2 562 21 976 8 1586 13
7 Mołdrzyk Józef WOK Skrzyszów 26 10 36 2 557 26 1150 11 1407 15
8 Skupiń Marek S.C. HERKULES Rydułtowy 26 8 34 2 457 25 1654 15 803 10
9 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 26 8 34 2 435 20 1235 9 1200 11
10 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 24 8 32 2 387 28 918 12 1469 16
11 Płaczek Ryszard LKS Górki Śląskie 24 8 32 2 386 20 1274 11 1112 9
12 Hanusek Arnold BUK Rudy 24 8 32 2 267 20 1063 7 1204 13
13 Sobik Jerzy TKKF Skat Racibórz 22 8 30 2 178 17 738 7 1440 10
14 Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy 22 8 30 2 105 24 1399 14 706 10
15 Bajer Ryszard LKS Lyski 22 8 30 2 101 18 1080 9 1021 9
16 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik 20 8 28 2 060 19 1092 10 968 9
17 Broża Rudolf LKS Górki Śląskie 20 8 28 2 026 28 1097 12 929 16
18 Depya Gerhard Krojc Krzyżanowice 20 8 28 2 012 22 1183 12 829 10
19 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 18 8 26 1 969 22 822 9 1147 13
20 Cegiełka Józef S.C. HERKULES Rydułtowy 18 6 24 1 966 21 1271 13 695 8
21 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 18 6 24 1 956 20 925 10 1031 10
22 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 16 6 22 1 949 23 1173 13 776 10
23 Gajda Monika FORTECA Świerklany 16 6 22 1 938 21 930 9 1008 12
24 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śląskie 16 6 22 1 923 18 724 10 1199 8
25 Bulak Ryszard LKS Górki Śląskie 14 6 20 1 908 20 720 8 1188 12
26 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 14 6 20 1 899 14 841 6 1058 8
27 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 14 6 20 1 897 19 1195 11 702 8
28 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 12 6 18 1 868 23 1114 11 754 12
29 Chlebik Ryszard TKKF RELAKS Wodzisław 12 6 18 1 839 13 770 6 1069 7
30 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 12 6 18 1 826 24 1167 14 659 10
31 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 10 6 16 1 809 21 1149 13 660 8
32 Starosta Bolesław FORTECA Świerklany 10 6 16 1 808 21 951 11 857 10
33 Szymura Piotr ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 10 6 16 1 805 18 1055 9 750 9
34 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 6 16 1 787 24 1048 14 739 10
35 Węglorz Bolesław EMERYT Kobyla 10 6 16 1 776 14 926 7 850 7
36 Polok Franciszek FORTECA Świerklany 10 6 16 1 766 19 1311 13 455 6
37 Wojaczek Antoni LKS Lyski 10 6 16 1 744 15 469 7 1275 8
38 Mandera Werner KS MARCEL Radlin 10 6 16 1 741 19 795 8 946 11
39 Hajduk Janusz niezrzeszony 10 6 16 1 712 16 689 7 1023 9
40 Armatys Józef TKKF Skat Racibórz 10 6 16 1 676 25 476 11 1200 14
41 Kostka Hubert LKS Lyski 10 6 16 1 639 14 848 8 791 6
42 Hanusek Tomasz LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 596 17 541 8 1055 9
43 Pawera Henryk WOK Gołkowice 10 6 16 1 587 15 737 7 850 8
44 Burdzik Ireneusz WOKiR Połomia 10 6 16 1 576 20 639 10 937 10
45 Uryga Lesław WOK Gołkowice 10 6 16 1 550 16 433 6 1117 10
46 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 10 6 16 1 540 18 1085 11 455 7
47 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 10 6 16 1 513 20 351 10 1162 10
48 Polednik Denis Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1 511 15 524 5 987 10
49 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 10 6 16 1 500 14 999 6 501 8
50 Knura Alojzy EMERYT Kobyla 10 4 14 1 471 15 840 7 631 8
51 Wochnik Lucjan GKS DĄB Gaszowice 10 4 14 1 422 14 772 6 650 8
52 Grobelny Paweł WOK Gołkowice 10 4 14 1386 18 985 10 401 8
53 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 10 4 14 1385 17 785 10 600 7
54 Fornal Robert TKKF Skat Racibórz 10 4 14 1201 11 377 5 824 6
55 Kosubek Jan LECH Kędzierzyn-Koźle 10 4 14 1068 18 856 10 212 8
56 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław 10 4 14 1062 10 676 6 386 4
57 Zacha Stefan KS POLONIA Niewiadom 10 2 12 938 14 310 7 628 7
58 Polednik Krystian Krojc Krzyżanowice 10 2 12 774 14 850 8 -76 6
59 Tokar Kazimierz S.C. HERKULES Rydułtowy 10 2 12 629 7 267 4 362 3