Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

XVI Turniej Grand Prix 2019

XVI Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar Prezesa Okręgu

  • Organizator i data:KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów/04.05.2019
  • Kierownik turnieju: Huwer Alojzy
  • Sekretariat: Huwer Alojzy
  • Sędzia: Huwer Alojzy

m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO Razem seria I seria II
Miejsce Z gry Razem Punkty w Punkty w Punkty w
1 Mołdrzyk Józef WOK Skrzyszów 40 10 50 2 997 26 1477 13 1520 13
2 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 35 10 45 2 923 23 932 9 1991 14
3 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 30 10 40 2 702 25 1342 13 1360 12
4 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice 28 10 38 2 626 32 1373 16 1253 16
5 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 28 10 38 2 617 21 1276 10 1341 11
6 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław 28 8 36 2 484 23 1557 12 927 11
7 Pawera Henryk WOK Gołkowice 26 8 34 2 468 24 1220 11 1248 13
8 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 26 8 34 2 436 26 1096 13 1340 13
9 Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy 26 8 34 2 394 19 1032 9 1362 10
10 Żak Józef Krojc Krzyżanowice 24 8 32 2 392 20 1200 9 1192 11
11 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 24 8 32 2 382 25 1388 14 994 11
12 Gajda Monika FORTECA Świerklany 24 8 32 2 382 26 1100 13 1282 13
13 Młoczek Jan ISKRA Rybnik 22 8 30 2 347 21 731 7 1616 14
14 Zacha Stefan KS POLONIA Niewiadom 22 8 30 2 338 20 1075 8 1263 12
15 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 22 8 30 2 323 28 1716 17 607 11
16 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik 20 8 28 2 303 22 974 11 1329 11
17 Balcar Krystian WOKiR Połomia 20 8 28 2 299 22 1574 14 725 8
18 Bura Michał KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 20 8 28 2 271 26 907 11 1364 15
19 Wojaczek Antoni LKS Lyski 18 8 26 2 257 24 1378 13 879 11
20 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 18 6 24 2 208 20 935 8 1273 12
21 Szewczyk Mirosław LKS Lyski 18 8 26 2 197 24 1339 12 858 12
22 Pawela Andrzej WOKiR Połomia 16 8 24 2 154 21 1128 11 1026 10
23 Mandera Werner KS MARCEL Radlin 16 8 24 2 144 19 1225 11 919 8
24 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 16 8 24 2 103 21 1223 11 880 10
25 Ośliżlok Roman FORTECA Świerklany 14 8 22 2 077 20 1003 10 1074 10
26 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 14 8 22 2 060 19 1177 12 883 7
27 Polok Franciszek FORTECA Świerklany 14 8 22 2 057 24 924 11 1133 13
28 Kura Jan SKS CZARNI Krzyżkowice 12 8 20 2 056 19 1021 9 1035 10
29 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 12 8 20 2 055 19 1368 13 687 6
30 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śląskie 12 8 20 2 053 19 962 9 1091 10
31 Chlebik Stefan S.C. HERKULES Rydułtowy 10 8 18 2 042 20 912 11 1130 9
32 Polednik Krystian Krojc Krzyżanowice 10 8 18 2 036 18 668 6 1368 12
33 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 10 8 18 2 028 16 872 7 1156 9
34 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany 10 8 18 2 012 18 870 8 1142 10
35 Armatys Józef TKKF Skat Racibórz 10 6 16 1 991 24 1102 12 889 12
36 Kostka Hubert LKS Lyski 10 6 16 1 965 19 1679 14 286 5
37 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie 10 6 16 1 937 20 967 9 970 11
38 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany 10 6 16 1 917 22 877 8 1040 14
39 Marszolik Stefan KS MARCEL Radlin 10 6 16 1 906 10 850 7 1056 3
40 Morawiec Jerzy RELAKS Rzuchów 10 6 16 1 887 17 839 10 1048 7
41 Skupin Karol TKKF RELAKS Wodzisław 10 6 16 1 887 19 778 8 1109 11
42 Menżyk Erwin S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 856 19 1226 10 630 9
43 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 10 6 16 1 825 22 1004 11 821 11
44 Chlebik Ryszard TKKF RELAKS Wodzisław 10 6 16 1 801 21 823 13 978 8
45 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 10 6 16 1 726 19 848 11 878 8
46 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 683 17 743 9 940 8
47 Łękawski Wieslaw FORTECA Świerklany 10 6 16 1 669 22 737 7 932 15
48 Broża Rudolf LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 663 20 1109 10 554 10
49 Frydrych Alojzy niezrzeszony 10 6 16 1 662 14 514 6 1148 8
50 Polednik Denis Krojc Krzyżanowice 10 4 14 1 654 11 1130 8 524 3
51 Kowalski Piotr TKKF RELAKS Wodzisław 10 6 16 1 647 24 855 11 792 13
52 Bojdoł Iwona PIAST Leszczyny 10 6 16 1614 12 728 6 886 6
53 Knura Alojzy EMERYT Kobyla 10 6 16 1590 18 1049 11 541 7
54 Bajer Ryszard LKS Lyski 10 6 16 1559 13 740 4 819 9
55 Burdzik Ireneusz WOKiR Połomia 10 6 16 1553 18 873 11 680 7
56 Węglorz Bolesław EMERYT Kobyla 10 6 16 1553 15 1065 8 488 7
57 Waloszyński Ernest KWK Bolesław Śmiały 10 6 16 1532 14 731 8 801 6
58 Płaczek Ryszard LKS Górki Śląskie 10 6 16 1516 17 374 5 1142 12
59 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 6 16 1510 19 958 11 552 8
60 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 10 4 14 1461 22 429 9 1032 13
61 Grobelny Paweł WOK Gołkowice 10 4 14 1409 13 438 5 971 8
62 Polednik Jan niezrzeszony 10 4 14 1227 15 469 7 758 8
63 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 10 4 14 1205 15 54 5 1151 10
64 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice 10 4 14 1169 14 480 7 689 7
65 Bura Jan KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 4 14 1142 18 330 8 812 10
66 Szulik Mirosław LKS Lyski 10 4 14 1019 16 639 8 380 8
67 Cyran Eugeniusz LKS Lyski 10 2 12 944 12 465 7 479 5
68 Uryga Lesław WOK Gołkowice 10 2 12 858 12 196 5 662 7
69 Szulik Martin niezrzeszony 10 2 12 839 13 426 6 413 7
70 Wochnik Lucjan GKS DĄB Gaszowice 10 2 12 731 12 397 7 334 5
71 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 2 12 646 5 370 3 276 2
72 Starosta Bolesław FORTECA Świerklany 10 2 12 624 15 -128 5 752 10
73 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 10 2 12 582 11 40 6 542 5