Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

XVIII Grand Prix Okręgu Śl.Płd

XVIII Turniej Grand Prix Okręgu - puchar Miasta Radlin

  • Organizator i data:KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów/19.05.2019
  • Kierownik turnieju: Lasota Wiesław
  • Sekretariat: Huwer Alojzy
  • Sędzia: Huwer Alojzy

m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO Razem seria I seria II
Miejsce Z gry Razem Punkty w Punkty w Punkty w
1 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 40 10 50 2 899 26 1 705 15 1 194 11
2 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 35 10 45 2 865 30 1 476 18 1 389 12
3 Tomaszewski Bolesław GKS DĄB Gaszowice 30 10 40 2 862 26 1 577 14 1 285 12
4 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany 28 10 38 2 698 23 1 303 11 1 395 12
5 Balcar Krystian WOKiR Połomia 28 10 38 2 668 28 1 034 12 1 634 16
6 Kotarski Marek TKKF RELAKS Wodzisław 28 10 38 2 569 25 806 8 1 763 17
7 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 26 8 34 2 465 24 1 086 11 1 379 13
8 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 26 8 34 2 288 21 996 12 1 292 9
9 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany 26 8 34 2 236 24 820 10 1 416 14
10 Stisz Marian KS MARCEL Radlin 24 8 32 2 212 26 974 11 1 238 15
11 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 24 8 32 2 195 22 1 092 12 1 103 10
12 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 24 8 32 2 191 16 1 150 8 1 041 8
13 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 22 8 30 2 190 19 818 6 1 372 13
14 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 22 8 30 2 169 20 1 078 10 1 091 10
15 Fabisiak Kazimierz SKS CZARNI Krzyżkowice 22 8 30 2 120 16 1 141 9 979 7
16 Chlebik Ryszard TKKF RELAKS Wodzisław 20 8 28 2 114 25 1 514 15 600 10
17 Wojaczek Eugeniusz WOK Skrzyszów 20 6 26 1 950 17 1 064 9 886 8
18 Morawiec Jerzy RELAKS Rzuchów 20 6 26 1 931 17 932 9 999 8
19 Grobelny Paweł WOK Gołkowice 18 6 24 1 923 15 1 193 7 730 8
20 Polednik Krystian Krojc Krzyżanowice 18 6 24 1 897 23 622 8 1 275 15
21 Knura Alojzy EMERYT Kobyla 18 6 24 1 893 16 712 7 1 181 9
22 Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy 16 6 22 1 888 18 1 031 10 857 8
23 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 16 6 22 1 880 21 392 7 1 488 14
24 Mołdrzyk Józef WOK Skrzyszów 16 6 22 1 795 18 745 7 1 050 11
25 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 14 6 20 1 745 23 1 320 13 425 10
26 Szindler Henryk KS MARCEL Radlin 14 6 20 1 745 18 814 8 931 10
27 Żak Józef Krojc Krzyżanowice 14 6 20 1 618 18 511 7 1 107 11
28 Marszolik Stefan KS MARCEL Radlin 12 6 18 1 607 14 955 8 652 6
29 Pawera Henryk WOK Gołkowice 12 6 18 1 560 15 872 8 688 7
30 Skupin Karol TKKF RELAKS Wodzisław 12 6 18 1 536 16 774 9 762 7
31 Menżyk Erwin S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 520 17 602 7 918 10
32 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław 10 6 16 1 506 21 1 132 13 374 8
33 Lasota Wiesław KS MARCEL Radlin 10 4 14 1 478 12 1 048 8 430 4
34 Wojaczek Antoni LKS Lyski 10 4 14 1 452 16 730 9 722 7
35 Polednik Denis Krojc Krzyżanowice 10 4 14 1 441 17 769 8 672 9
36 Mandera Werner KS MARCEL Radlin 10 4 14 1 405 16 948 10 457 6
37 Baćko Piotr KS POLONIA Niewiadom 10 4 14 1 347 15 531 8 816 7
38 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 10 4 14 1 101 17 767 11 334 6
39 Bura Jan KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 4 14 1 096 17 126 5 970 12
40 Frydrych Alojzy niezrzeszony 10 4 14 1 031 11 635 6 396 5
41 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 4 14 1 002 13 435 6 567 7
42 Polednik Jan niezrzeszony 10 2 12 928 13 351 8 577 5
43 Cegiełka Józef S.C. HERKULES Rydułtowy 10 2 12 820 15 620 9 200 6
44 Polok Franciszek FORTECA Świerklany 10 2 12 756 16 782 9 -26 7