Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

XXVIII Grand Prix Okręgu Śl.Płd

XXVIII Turniej Grand Prix O/Śląsk Płd. Puchar Burmistrza Krzyżanowic.

  • Organizator Data: KROJC Krzyżanowice 08.09.2019
  • Kierownictwo: Cyran Eugeniusz
  • Sędzia: Cyran Eugeniusz
  • Sekretariat: Cyran Eugeniusz

 

m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO Razem seria I seria II
Miejsce Z gry Razem Punkty w Punkty w Punkty w
1 Chlebik Ryszard TKKF RELAKS Wodzisław 40 10 50 2 999 26 1 922 16 1 077 10
2 Kotarski Marek TKKF RELAKS Wodzisław 35 10 45 2 676 25 1 235 12 1 441 13
3 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śląskie 30 10 40 2 651 22 1 456 11 1 195 11
4 Wojaczek Antoni LKS Lyski 28 10 38 2 552 25 1 563 14 989 11
5 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice 28 10 38 2 536 24 1 166 10 1 370 14
6 Mołdrzyk Józef WOK Skrzyszów 28 10 38 2 511 21 1 617 13 894 8
7 Polok Franciszek FORTECA Świerklany 26 8 34 2 476 26 1 313 14 1 163 12
8 Cegiełka Józef S.C. HERKULES Rydułtowy 26 8 34 2 464 22 1 336 11 1 128 11
9 Polednik Krystian Krojc Krzyżanowice 26 8 34 2 370 22 1 089 10 1 281 12
10 Chlebik Stefan S.C. HERKULES Rydułtowy 24 8 32 2 346 21 721 9 1 625 12
11 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 24 8 32 2 317 18 1 130 7 1 187 11
12 Daniluk Kazimierz GKS DĄB Gaszowice 24 8 32 2 280 21 1 414 15 866 6
13 Balcar Krystian WOKiR Połomia 22 8 30 2 274 26 1 059 12 1 215 14
14 Pyrchała Zbigniew KS NAPRZÓD Czyżowice 22 8 30 2 274 20 1 271 12 1 003 8
15 Kostka Hubert LKS Lyski 22 8 30 2 235 19 992 7 1 243 12
16 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 20 8 28 2 218 21 1 322 13 896 8
17 Szindler Henryk KS MARCEL Radlin 20 8 28 2 180 16 1 249 11 931 5
18 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 20 8 28 2 163 18 1 506 11 657 7
19 Tokar Kazimierz S.C. HERKULES Rydułtowy 18 8 26 2 034 22 763 6 1 271 16
20 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 18 8 26 2 021 20 943 9 1 078 11
21 Szulik Mirosław LKS Lyski 18 6 24 1 991 22 572 9 1 419 13
22 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 16 6 22 1 991 21 956 9 1 035 12
23 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 16 6 22 1 945 16 736 6 1 209 10
24 Watoła Sławomir KS NAPRZÓD Czyżowice 16 6 22 1 919 20 1 353 13 566 7
25 Hanusek Tomasz LKS Górki Śląskie 14 6 20 1 910 16 648 6 1 262 10
26 Knura Alojzy EMERYT Kobyla 14 6 20 1 882 19 977 10 905 9
27 Grobelny Paweł niezrzeszony 14 6 20 1 865 16 1 328 11 537 5
28 Płaczek Ryszard LKS Górki Śląskie 12 6 18 1 853 20 735 7 1 118 13
29 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 12 6 18 1 804 27 655 13 1 149 14
30 Bortel Andrzej KROJC Krzyżanowice 12 6 18 1 744 13 899 7 845 6
31 Adamczyk Andrzej niezrzeszony 10 6 16 1 739 14 683 5 1 056 9
32 Skupiń Marek S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 720 20 1 398 14 322 6
33 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 6 16 1 713 22 938 11 775 11
34 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie 10 6 16 1 712 21 776 11 936 10
35 Węglorz Bolesław EMERYT Kobyla 10 6 16 1 678 17 758 8 920 9
36 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 635 23 1 197 15 438 8
37 Pawera Henryk WOK Gołkowice 10 6 16 1 623 17 777 8 846 9
38 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 10 6 16 1 589 22 734 12 855 10
39 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 10 6 16 1 582 24 891 12 691 12
40 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 10 6 16 1 577 16 1 024 10 553 6
41 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany 10 6 16 1 548 22 667 11 881 11
42 Iwaniec Henryk niezrzeszony 10 4 14 1 499 13 862 7 637 6
43 Siódmok Zbigniew Krojc Krzyżanowice 10 4 14 1 365 17 651 9 714 8
44 Szewczyk Mirosław LKS Lyski 10 4 14 1 329 20 535 9 794 11
45 Żak Józef KROJC Krzyżanowice 10 4 14 1 320 16 714 7 606 9
46 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław 10 4 14 1 251 18 442 8 809 10
47 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 4 14 1 147 16 500 9 647 7
48 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 10 4 14 1 135 14 920 7 215 7
49 Nieroda Julian TKKF Skat Racibórz 10 4 14 1 122 12 537 5 585 7
50 Polednik Jan niezrzeszony 10 4 14 1 122 14 918 8 204 6
51 Uryga Lesław WOK Gołkowice 10 4 14 1 097 14 371 6 726 8
52 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 4 14 1 088 21 666 10 422 11
53 Łękawski Wieslaw FORTECA Świerklany 10 2 12 643 9 643 9 0 0
54 Tumulka Henryk niezrzeszony 10 0 10 208 12 249 4 -41 8