Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

I-2020 GPO ok 7

I 2020 Turniej Grand Prix O/Śląsk Płd. Puchar Prezesa Okręgu Śl. Płd.

  • Organizator Data: KS MARCEL Radln 01.12.2019
  • Kierownictwo: Lasota Wiesław
  • Sędzia: Huwer Alojzy
  • Sekretariat: Huwer Alojzy

m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO Razem seria I seria II
Miejsce Z gry Razem Punkty w Punkty w Punkty w
1 Szulik Mirosław LKS Lyski 40 10 50 2 723 27 1 890 16 833 11
2 Lasota Wiesław KS MARCEL Radlin 35 10 45 2 711 23 1 507 13 1 204 10
3 Gajda Piotr FORTECA Świerklany 30 10 40 2 684 29 1 301 14 1 383 15
4 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 28 10 38 2 684 27 1 149 13 1 535 14
5 Balcar Krystian WOKiR Połomia 28 10 38 2 616 26 1 416 15 1 200 11
6 Grobelny Paweł niezrzeszony 28 10 38 2 555 19 1 358 10 1 197 9
7 Chlebik Ryszard TKKF RELAKS Wodzisław 26 10 36 2 546 22 1 038 11 1 508 11
8 Starosta Bolesław FORTECA Świerklany 26 10 36 2 526 26 966 10 1 560 16
9 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie 26 10 36 2 507 22 1 181 11 1 326 11
10 Armatys Józef TKKF Skat Racibórz 24 8 32 2 457 29 1 336 14 1 121 15
11 Kotarski Marek TKKF RELAKS Wodzisław 24 8 32 2 426 23 1 208 12 1 218 11
12 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 24 8 32 2 414 21 1 443 11 971 10
13 Stisz Marian KS MARCEL Radlin 22 8 30 2 413 25 999 12 1 414 13
14 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 22 8 30 2 387 27 1 142 13 1 245 14
15 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 22 8 30 2 339 19 1 381 12 958 7
16 Polok Franciszek FORTECA Świerklany 20 8 28 2 337 21 688 10 1 649 11
17 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany 20 8 28 2 308 26 1 083 13 1 225 13
18 Pawera Henryk WOK Gołkowice 20 8 28 2 303 20 1 137 9 1 166 11
19 Cegiełka Józef S.C. HERKULES Rydułtowy 18 8 26 2 276 23 1 322 12 954 11
20 Morawiec Jerzy RELAKS Rzuchów 18 8 26 2 245 18 1 307 12 938 6
21 Gajda Monika FORTECA Świerklany 18 8 26 2 200 26 324 9 1 876 17
22 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 16 8 24 2 177 23 1 283 12 894 11
23 Fabisiak Kazimierz SKS CZARNI Krzyżkowice 16 8 24 2 128 16 476 5 1 652 11
24 Faruga Jan TS Pszczyna 16 8 24 2 042 15 829 6 1 213 9
25 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 14 8 22 2 040 24 961 15 1 079 9
26 Mołdrzyk Józef WOK Skrzyszów 14 8 22 2 013 21 712 8 1 301 13
27 Mandera Werner KS MARCEL Radlin 12 6 18 1 996 19 1 103 10 893 9
28 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 14 6 20 1 983 12 756 3 1 227 9
29 Łękawski Wieslaw FORTECA Świerklany 12 6 18 1 961 23 1 190 12 771 11
30 Plutka Krystian TKKF Skat Racibórz 10 6 16 1 958 14 687 5 1 271 9
31 Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy 12 6 18 1 893 17 734 7 1 159 10
32 Szewczyk Mirosław LKS Lyski 10 6 16 1 875 20 1 424 13 451 7
33 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1 863 19 1 218 11 645 8
34 Marszolik Stefan KS MARCEL Radlin 10 6 16 1 714 17 555 8 1 159 9
35 Sobik Jerzy TKKF Skat Racibórz 10 6 16 1 669 19 907 7 762 12
36 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 8 18 1 667 22 355 9 1 312 13
37 Szindler Henryk KS MARCEL Radlin 10 8 18 1 613 23 784 10 829 13
38 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 604 13 677 7 927 6
39 Polnik Jerzy GOKiR Mszana 10 6 16 1 602 17 1 085 11 517 6
40 Frydrych Alojzy niezrzeszony 10 6 16 1 537 17 1 135 11 402 6
41 Tokar Kazimierz S.C. HERKULES Rydułtowy 10 4 14 1 497 13 562 5 935 8
42 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 10 4 14 1 427 19 658 10 769 9
43 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław 10 4 14 1 415 18 1 065 7 350 11
44 Polednik Denis Krojc Krzyżanowice 10 4 14 1 391 18 564 7 827 11
45 Wojaczek Antoni LKS Lyski 10 4 14 1 379 18 505 8 874 10
46 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 10 4 14 1 356 21 924 11 432 10
47 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 10 4 14 1 347 17 398 9 949 8
48 Kura Jan SKS CZARNI Krzyżkowice 10 4 14 1 316 17 795 10 521 7
49 Daniluk Kazimierz GKS DĄB Gaszowice 10 4 14 1 297 14 458 4 839 10
50 Tchórz Henryk niezrzeszony 10 4 14 1 269 21 554 10 715 11
51 Grzyb Józef ISKRA Rybnik 10 4 14 1 266 21 890 11 376 10
52 Nieroda Julian TKKF Skat Racibórz 10 4 14 1 171 12 1 005 7 166 5
53 Polednik Krystian Krojc Krzyżanowice 10 4 14 1 140 16 850 11 290 5
54 Dunst Mirosław niezrzeszony 10 4 14 1 087 12 875 8 212 4
55 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 10 4 14 1 058 12 702 5 356 7
56 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 10 4 14 1 034 8 830 7 204 1
57 Pyrchała Zbigniew KS NAPRZÓD Czyżowice 10 4 14 1 032 12 227 6 805 6
58 Bura Jan KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 4 14 920 15 545 8 375 7
59 Polednik Jan niezrzeszony 10 4 14 648 9 293 4 355 5
60 Skupiń Marek S.C. HERKULES Rydułtowy 10 4 14 529 8 105 4 424 4
61 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJA Wodzisław Śl.     24            
62 Płaczek Ryszard LKS Górki Śl.     24            
63 Cyran Eugeniusz LKS Lyski     24