Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

II GPO 2020 Śl-Pd

II 2020 Turniej Grand Prix O/Śląsk Płd. Puchar Rady Gminy Lyski

  • Organizator Data: LKS Lyski 05.01.2020
  • Kierownictwo: Cyran Eugeniusz
  • Sędzia: Cyran Eugeniusz
  • Sekretariat: Cyran Eugeniusz

m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO Razem seria I seria II
Miejsce Z gry Razem Punkty w Punkty w Punkty w
1 Kopiec Marian S.C. HERKULES Rydułtowy 40 10 50 2 890 25 1 672 14 1 218 11
2 Kostka Hubert LKS Lyski 35 10 45 2 887 25 1 413 12 1 474 13
3 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 30 10 40 2 715 24 1 504 12 1 211 12
4 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 28 10 38 2 704 23 1 498 12 1 206 11
5 Knura Alojzy EMERYT Kobyla 28 10 38 2 615 19 1 389 10 1 226 9
6 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 28 10 38 2 571 22 1 418 12 1 153 10
7 Armatys Józef TKKF Skat Racibórz 26 10 36 2 543 25 1 076 11 1 467 14
8 Grzyb Józef ISKRA Rybnik 26 8 34 2 467 23 1 327 13 1 140 10
9 Skupiń Marek Krojc Krzyżanowice 26 8 34 2 464 22 1 172 11 1 292 11
10 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 24 8 32 2 462 26 827 9 1 635 17
11 Uryga Lesław WOK Gołkowice 24 8 32 2 344 20 1 119 11 1 225 9
12 Polok Franciszek FORTECA Świerklany 24 8 32 2 312 28 1 434 15 878 13
13 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany 22 8 30 2 277 25 892 10 1 385 15
14 Ośliżlok Roman FORTECA Świerklany 22 8 30 2 204 20 1 029 9 1 175 11
15 Pyrchała Zbigniew KS NAPRZÓD Czyżowice 22 8 30 2 197 19 1 129 9 1 068 10
16 Hanusek Tomasz LKS Górki Śląskie 20 8 28 2 191 21 998 9 1 193 12
17 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 20 8 28 2 187 22 875 9 1 312 13
18 Wochnik Lucjan GKS DĄB Gaszowice 20 8 28 2 187 20 851 8 1 336 12
19 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 18 8 26 2 141 18 721 6 1 420 12
20 Cegiełka Józef niezrzeszony 18 8 26 2 129 22 1 265 12 864 10
21 Wróblewski Wacław S.C. HERKULES Rydułtowy 18 8 26 2 033 23 654 8 1 379 15
22 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 16 6 22 1 985 21 762 9 1 223 12
23 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 16 6 22 1 969 26 406 8 1 563 18
24 Porwoł Józef TKKF Skat Racibórz 16 6 22 1 968 17 1 225 9 743 8
25 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 14 6 20 1 874 26 220 11 1 654 15
26 Polednik Krystian Krojc Krzyżanowice 14 6 20 1 865 22 1 150 13 715 9
27 Chlebik Ryszard TKKF RELAKS Wodzisław 14 6 20 1 836 18 982 11 854 7
28 Wojaczek Antoni LKS Lyski 12 6 18 1 827 24 892 7 935 17
29 Polednik Denis Krojc Krzyżanowice 12 6 18 1 817 17 938 8 879 9
30 Bulak Ryszard LKS Górki Śląskie 12 6 18 1 805 15 1 408 11 397 4
31 Lasota Wiesław KS MARCEL Radlin 10 6 16 1 785 14 1 209 10 576 4
32 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 10 6 16 1 756 20 1 209 12 547 8
33 Duda Wiesław GKS DĄB Gaszowice 10 6 16 1 743 19 1 038 12 705 7
34 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 715 20 1 132 12 583 8
35 Morawiec Jerzy RELAKS Rzuchów 10 6 16 1 680 19 755 9 925 10
36 Kura Jan TKKF Skat Racibórz 10 6 16 1 667 19 526 10 1 141 9
37 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 665 15 1 143 11 522 4
38 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany 10 6 16 1 664 21 1 453 13 211 8
39 Tokar Kazimierz S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 649 19 918 12 731 7
40 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 10 6 16 1 577 23 333 10 1 244 13
41 Grobelny Paweł niezrzeszony 10 6 16 1 562 9 878 6 684 3
42 Bajer Ryszard LKS Lyski 10 6 16 1 532 12 674 6 858 6
43 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 525 16 829 10 696 6
44 Szewczyk Mirosław LKS Lyski 10 6 16 1 517 19 309 7 1 208 12
45 Tomaszewski Bolesław GKS DĄB Gaszowice 10 4 14 1 494 18 1 021 10 473 8
46 Żak Józef KROJC Krzyżanowice 10 4 14 1 484 17 255 6 1 229 11
47 Balcar Krystian WOKiR Połomia 10 4 14 1 473 17 1 016 9 457 8
48 Płaczek Ryszard LKS Górki Śląskie 10 4 14 1 456 17 544 8 912 9
49 Burdzik Ireneusz WOKiR Połomia 10 4 14 1 448 15 434 6 1 014 9
50 Machecki Piotr CZARNI Krzyżkowice 10 4 14 1 421 18 1 206 9 215 9
51 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław 10 4 14 1 408 12 410 6 998 6
52 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice 10 4 14 1 345 21 761 10 584 11
53 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 4 14 1 331 16 867 10 464 6
54 Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy 10 4 14 1 311 13 539 7 772 6
55 Chlebik Stefan TKKF RELAKS Wodzisław 10 4 14 1 221 19 825 11 396 8
56 Sowa Ginter EMERYT Kobyla 10 4 14 1 176 11 662 7 514 4
57 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 10 4 14 1 162 17 472 7 690 10
58 Pawera Henryk WOK Gołkowice 10 4 14 1 162 15 574 7 588 8
59 Szulik Mirosław LKS Lyski 10 4 14 1 129 14 342 6 787 8
60 Szweigstil Andrzej RELAKS Rzuchów 10 4 14 1 106 14 311 5 795 9
61 Fabisiak Kazimierz SKS CZARNI Krzyżkowice 10 4 14 1 067 10 717 7 350 3
62 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 2 12 997 18 411 4 586 14
63 Polednik Jan niezrzeszony 10 2 12 957 12 175 5 782 7
64 Węglorz Bolesław EMERYT Kobyla 10 2 12 843 9 414 6 429 3