Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

VI GPO Śl-Pd

VI Turniej Grand Prix Okręgu  

  • Organizator i data: KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów/02.02.2020
  • Kierownik turnieju: Huwer Alojzy
  • Sekretariat: Huwer Alojzy
  • Sędzia: Huwer Alojzy

 

m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO Razem seria I seria II
Miejsce Z gry Razem Punkty w Punkty w Punkty w
1 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 40 12 52 3 178 27 1 434 13 1 744 14
2 Gawron Bogdan ASY WISUS Żory 35 10 45 2 661 24 1 495 14 1 166 10
3 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 30 10 40 2 653 21 1 137 9 1 516 12
4 Mołdrzyk Józef WOK Skrzyszów 28 10 38 2 594 22 1 310 11 1 284 11
5 Morawiec Jerzy RELAKS Rzuchów 28 10 38 2 537 25 1 233 13 1 304 12
6 Cegiełka Józef KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 28 8 36 2 472 19 1 237 11 1 235 8
7 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie 26 8 34 2 436 22 1 341 12 1 095 10
8 Fibic Stanisław KROJC Krzyżanowice 26 8 34 2 390 25 1 069 10 1 321 15
9 Żak Józef KROJC Krzyżanowice 26 8 34 2 344 24 1 189 12 1 155 12
10 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 24 8 32 2 335 24 1 518 14 817 10
11 Pawera Henryk WOK Gołkowice 24 8 32 2 308 22 1 361 13 947 9
12 Tokar Kazimierz S.C. HERKULES Rydułtowy 24 8 32 2 301 21 1 704 14 597 7
13 Wochnik Lucjan GKS DĄB Gaszowice 22 8 30 2 278 20 943 9 1 335 11
14 Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy 22 8 30 2 229 22 1 131 10 1 098 12
15 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 22 8 30 2 178 23 1 039 12 1 139 11
16 Grzyb Józef ISKRA Rybnik 20 8 28 2 172 23 1 008 12 1 164 11
17 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 20 8 28 2 138 23 943 11 1 195 12
18 Cyran Eugeniusz LKS Lyski 18 8 26 2 134 25 1 046 13 1 088 12
19 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 20 8 28 2 134 22 876 9 1 258 13
20 Młoczek Jan ISKRA Rybnik 18 8 26 2 122 20 1 058 9 1 064 11
21 Węglorz Bolesław EMERYT Kobyla 18 8 26 2 118 17 1 158 8 960 9
22 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śląskie 16 8 24 2 111 21 915 7 1 196 14
23 Niemiec Stanisław ASY WISUS Żory 16 8 24 2 107 23 788 9 1 319 14
24 Balcar Krystian WOKiR Połomia 16 8 24 2 105 18 835 8 1 270 10
25 Chlebik Stefan TKKF RELAKS Wodzisław 14 8 22 2 060 22 895 11 1 165 11
26 Bura Jan KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 14 8 22 2 052 26 918 12 1 134 14
27 Fabisiak Kazimierz SKS CZARNI Krzyżkowice 14 8 22 2 045 19 1 084 10 961 9
28 Czapla Henryk JUBILAT Jastrzębie 12 8 20 2 038 15 1 357 10 681 5
29 Drzymała Piotr KROJC Krzyżanowice 12 8 20 2 033 20 895 9 1 138 11
30 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 12 8 20 2 006 27 794 16 1 212 11
31 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 10 8 18 2 005 24 924 11 1 081 13
32 Polednik Jan niezrzeszony 10 8 18 2 000 28 654 12 1 346 16
33 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 6 16 1 960 22 1 203 12 757 10
34 Płaczek Ryszard LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 957 23 700 10 1 257 13
35 Zacha Stefan RKS Rybnik 20 10 6 16 1 933 19 918 8 1 015 11
36 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice 10 6 16 1 921 20 782 7 1 139 13
37 Machecki Piotr SKS CZARNI Krzyżkowice 10 6 16 1 892 22 719 10 1 173 12
38 Wojaczek Antoni LKS Lyski 10 6 16 1 882 23 1 423 16 459 7
39 Marszolik Stefan KS MARCEL Radlin 10 6 16 1 866 19 844 7 1 022 12
40 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 10 6 16 1 854 24 1 113 13 741 11
41 Polok Franciszek FORTECA Świerklany 10 6 16 1 843 20 1 147 14 696 6
42 Wróblewski Wacław S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 843 16 671 7 1 172 9
43 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław 10 6 16 1 831 16 888 7 943 9
44 Lasota Wiesław KS MARCEL Radlin 10 6 16 1 788 14 1 061 9 727 5
45 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 779 21 894 10 885 11
46 Górecki Krzysztof ASY WISUS Żory 10 6 16 1 762 17 583 8 1 179 9
47 Bajer Ryszard JORDAN Kończyce Zabrze 10 6 16 1 739 13 547 5 1 192 8
48 Broża Rudolf LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 731 15 807 8 924 7
49 Szewczyk Mirosław JORDAN Kończyce Zabrze 10 6 16 1 707 23 679 11 1 028 12
50 Burdzik Ireneusz WOKiR Połomia 10 6 16 1 690 17 936 9 754 8
51 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany 10 6 16 1 683 15 291 4 1 392 11
52 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 6 16 1 680 17 1 146 11 534 6
53 Polnik Jerzy GOKiR Mszana 10 6 16 1 673 19 759 9 914 10
54 Szulik Mirosław LKS Lyski 10 6 16 1 673 18 955 10 718 8
55 Skupiń Marek KROJC Krzyżanowice 10 6 16 1 672 17 1 018 10 654 7
56 Polednik Krystian KROJC Krzyżanowice 10 6 16 1 642 20 1 138 14 504 6
57 Darda Jarosław KROJC Krzyżanowice 10 6 16 1 631 18 1 095 9 536 9
58 Uryga Lesław WOK Gołkowice 10 6 16 1 630 15 754 7 876 8
59 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 6 16 1 590 16 730 8 860 8
60 Pudło Krzysztof ISKRA Rybnik 10 6 16 1 581 18 467 7 1 114 11
61 Starosta Bolesław FORTECA Świerklany 10 6 16 1 539 18 893 9 646 9
62 Pyrchała Zbigniew KS NAPRZÓD Czyżowice 10 6 16 1 529 14 659 8 870 6
63 Gajda Piotr FORTECA Świerklany 10 6 16 1 505 21 1 234 13 271 8
64 Wróblewski Kazimierz S.C. HERKULES Rydułtowy 10 4 14 1 453 18 303 5 1 150 13
65 Sobik Jerzy TKKF Skat Racibórz 10 4 14 1 451 21 634 10 817 11
66 Grobelny Paweł niezrzeszony 10 4 14 1 450 13 685 5 765 8
67 Kojtych Janina KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 10 4 14 1 339 18 444 6 895 12
68 Sylwender Bogumił RKS Rybnik 20 10 4 14 1 331 12 545 4 786 8
69 Gajda Monika FORTECA Świerklany 10 4 14 1 286 17 392 7 894 10
70 Kura Jan TKKF Skat Racibórz 10 4 14 1 270 17 779 9 491 8
71 Chlebik Ryszard TKKF RELAKS Wodzisław 10 4 14 1 265 15 807 7 458 8
72 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 10 4 14 1 243 12 1 118 9 125 3
73 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany 10 4 14 1 166 13 368 7 798 6
74 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 10 4 14 1 072 17 663 10 409 7
75 Nieroda Julian TKKF Skat Racibórz 10 4 14 1 037 16 437 8 600 8
76 Szindler Henryk KS MARCEL Radlin 10 4 14 1 021 12 384 7 637 5
77 Tchórz Henryk niezrzeszony 10 2 12 812 12 178 5 634 7
78 Knura Alojzy EMERYT Kobyla 10 2 12 748 11 304 8 444 3