Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

VIII GPO Śl-Pd

 

VIII Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar Prezesa Okręgu Śl-Pd

  • Organizator i data: KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów/22.02.2020
  • Kierownik turnieju: Huwer Alojzy
  • Sekretariat: Huwer Alojzy
  • Sędzia: Huwer Alojzy
Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO   Razem   seria I   seria II  
    Miejsce Z gry Razem Punkty w Punkty w Punkty w
Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 40 12 52 3 537 33 1 871 19 1 666 14
Kotarski Marek TKKF RELAKS Wodzisław 35 12 47 3 162 30 1 593 17 1 569 13
Cyran Eugeniusz LKS Lyski 30 10 40 2 828 24 1 837 14 991 10
Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 28 10 38 2 805 25 1 496 14 1 309 11
Wochnik Lucjan GKS DĄB Gaszowice 28 8 36 2 426 21 1 440 13 986 8
Morawiec Jerzy RELAKS Rzuchów 28 8 36 2 420 28 1 327 16 1 093 12
Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy 26 8 34 2 409 24 1 283 12 1 126 12
Polnik Jerzy GOKiR Mszana 26 8 34 2 366 24 1 176 12 1 190 12
Polednik Krystian KROJC Krzyżanowice 26 8 34 2 205 25 1 067 9 1 138 16
Skupiń Marek KROJC Krzyżanowice 24 8 32 2 196 21 709 8 1 487 13
Daniluk Kazimierz GKS DĄB Gaszowice 24 8 32 2 195 20 1 057 8 1 138 12
Kostka Hubert LKS Lyski 24 8 32 2 190 19 1 369 13 821 6
Tokar Kazimierz S.C. HERKULES Rydułtowy 22 8 30 2 187 19 974 9 1 213 10
Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 22 8 30 2 179 28 1 171 14 1 008 14
Balcar Krystian WOKiR Połomia 22 8 30 2 166 28 368 9 1 798 19
Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław 20 8 28 2 143 16 1 049 7 1 094 9
Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 20 8 28 2 132 17 1 136 8 996 9
Szewczyk Mirosław JORDAN Kończyce Zabrze 18 8 26 2 109 17 697 6 1 412 11
Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 20 8 28 2 107 20 732 9 1 375 11
Kojtych Janina KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 18 8 26 2 098 18 1 201 9 897 9
Żak Józef KROJC Krzyżanowice 18 8 26 2 070 21 861 12 1 209 9
Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 16 8 24 2 027 25 1 267 12 760 13
Grobelny Paweł niezrzeszony 16 8 24 2 013 21 795 7 1 218 14
Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 16 8 24 2 013 20 905 10 1 108 10
Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 14 6 20 1 991 20 889 11 1 102 9
Broża Rudolf LKS Górki Śląskie 14 6 20 1 988 22 1 122 13 866 9
Taczała Krzysztof WOK Gołkowice 14 6 20 1 965 17 766 8 1 199 9
Chlebik Stefan TKKF RELAKS Wodzisław 12 6 18 1 960 16 1 060 10 900 6
Fabisiak Kazimierz SKS CZARNI Krzyżkowice 12 6 18 1 922 12 1 167 9 755 3
Bajer Ryszard JORDAN Kończyce Zabrze 12 6 18 1 913 13 874 6 1 039 7
Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany 10 6 16 1 911 21 1 411 14 500 7
Bura Jan KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 6 16 1 874 24 713 11 1 161 13
Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 6 16 1 868 20 1 373 14 495 6
Pawera Henryk WOK Gołkowice 10 6 16 1 848 15 968 8 880 7
Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 10 6 16 1 802 20 1 024 11 778 9
Gajda Bolesław FORTECA Świerklany 10 6 16 1 787 22 1 239 14 548 8
Mołdrzyk Józef WOK Skrzyszów 10 6 16 1 778 17 1 172 11 606 6
Zacha Stefan RKS Rybnik 20 10 6 16 1 739 20 755 9 984 11
Lasota Wiesław KS MARCEL Radlin 10 6 16 1 730 16 780 7 950 9
Chlebik Ryszard TKKF RELAKS Wodzisław 10 6 16 1 728 19 869 9 859 10
Karwat Marian niezrzeszony 10 6 16 1 716 21 1 081 11 635 10
Polednik Denis KROJC Krzyżanowice 10 6 16 1 699 21 484 9 1 215 12
Wróblewski Wacław S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 676 18 589 6 1 087 12
Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 654 19 516 8 1 138 11
Paulus Ewald SILESIA Rybnik 10 6 16 1 596 21 652 7 944 14
Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 6 16 1 575 19 674 9 901 10
Darda Jarosław KROJC Krzyżanowice 10 6 16 1 566 17 689 9 877 8
Frydrych Alojzy niezrzeszony 10 6 16 1 549 17 1 067 10 482 7
Płaczek Ryszard LKS Górki Śląskie 10 4 14 1 476 13 1 235 10 241 3
Nieroda Julian TKKF Skat Racibórz 10 4 14 1 462 18 411 8 1 051 10
Tchórz Henryk niezrzeszony 10 4 14 1 460 18 866 10 594 8
Pyrchała Zbigniew KS NAPRZÓD Czyżowice 10 4 14 1 444 14 326 5 1 118 9
Szulik Mirosław LKS Lyski 10 4 14 1 427 18 444 8 983 10
Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 10 4 14 1 405 21 1 228 13 177 8
Polok Franciszek FORTECA Świerklany 10 4 14 1 403 20 415 8 988 12
Granieczny Zygmunt LKS Górki Śląskie 10 4 14 1 386 16 340 5 1 046 11
Koniarczyk Tadeusz WOKiR Połomia 10 4 14 1 371 14 1 064 10 307 4
Rduch Stanisław WOKiR Połomia 10 4 14 1 329 9 708 6 621 3
Szweigstil Andrzej RELAKS Rzuchów 10 4 14 1 317 14 388 4 929 10
Grzyb Józef ISKRA Rybnik 10 4 14 1 287 15 824 8 463 7
Sobik Jerzy TKKF Skat Racibórz 10 4 14 1 281 16 756 10 525 6
Drzymała Piotr KROJC Krzyżanowice 10 4 14 1 268 14 679 7 589 7
Starosta Bolesław FORTECA Świerklany 10 4 14 1 266 14 867 8 399 6
Armatys Piotr TKKF Skat Racibórz 10 4 14 1 147 12 813 8 334 4
Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 10 4 14 1 036 17 556 6 480 11
Ośliżlok Roman FORTECA Świerklany 10 2 12 952 10 444 7 508 3
Polednik Jan niezrzeszony 10 2 12 895 12 579 6 316 6
Cegiełka Józef KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 10 2 12 882 14 384 4 498 10
Wojaczek Antoni LKS Lyski 10 2 12 855 15 77 7 778 8
Gajda Monika FORTECA Świerklany 10 2 12 842 16 711 9 131 7