Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

IX GPO Śl-Pd

IX Turniej Grand Prix Okręgu -  Wiosenny Puchar Wójta Gminy Lyski

  • Organizator i data: LKS Lyski/07.03.2020
  • Kierownik turnieju: Cyran EUgeniusz
  • Sekretariat: Cyran Eugeniusz
  • Sędzia: Cyran Eugeniusz

 

m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO   Razem   seria I   seria II  
      Miejsce Z gry Razem Punkty w Punkty w Punkty w
1 Balcar Krystian WOKiR Połomia 40 10 50 2 989 29 1 862 19 1 127 10
2 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław 35 10 45 2 694 23 837 9 1 857 14
3 Wojaczek Antoni LKS Lyski 30 10 40 2 539 29 679 13 1 860 16
4 Chlebik Stefan TKKF RELAKS Wodzisław 28 10 38 2 500 23 1 046 12 1 454 11
5 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 28 8 36 2 491 29 1 056 13 1 435 16
6 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 28 8 36 2 479 23 1 456 12 1 023 11
7 Armatys Józef TKKF Skat Racibórz 26 8 34 2 469 25 1 021 12 1 448 13
8 Orawski Alfred WOKiR Połomia 26 8 34 2 336 23 961 10 1 375 13
9 Bulak Ryszard LKS Górki Śląskie 26 8 34 2 333 19 726 7 1 607 12
10 Wochnik Lucjan GKS DĄB Gaszowice 24 8 32 2 321 22 1 263 12 1 058 10
11 Fabisiak Kazimierz SKS CZARNI Krzyżkowice 24 8 32 2 304 19 844 7 1 460 12
12 Szulik Grzegorz LKS Lyski 24 8 32 2 267 21 1 387 11 880 10
13 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany 22 8 30 2 211 19 1 222 11 989 8
14 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śląskie 22 8 30 2 200 23 1 465 15 735 8
15 Kostka Hubert LKS Lyski 22 8 30 2 162 20 1 002 10 1 160 10
16 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 20 8 28 2 156 26 1 304 13 852 13
17 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 20 8 28 2 120 25 138 7 1 982 18
18 Gajda Monika FORTECA Świerklany 20 8 28 2 078 24 1 071 13 1 007 11
19 Nieroda Julian TKKF Skat Racibórz 18 8 26 2 053 18 804 8 1 249 10
20 Płaczek Ryszard LKS Górki Śląskie 18 8 26 2 045 19 1 113 11 932 8
21 Pyrchała Zbigniew KS NAPRZÓD Czyżowice 18 8 26 2 022 17 1 279 10 743 7
22 Szulik Mirosław LKS Lyski 16 8 24 2 020 17 1 272 10 748 7
23 Kotarski Marek TKKF RELAKS Wodzisław 16 8 24 2 009 21 861 11 1 148 10
24 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 16 6 22 1 956 18 1 074 9 882 9
25 Chlebik Ryszard TKKF RELAKS Wodzisław 14 6 20 1 939 18 898 8 1 041 10
26 Polnik Jerzy GOKiR Mszana 14 6 20 1 935 21 1 150 13 785 8
27 Węglorz Bolesław EMERYT Kobyla 14 6 20 1 896 17 313 4 1 583 13
28 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 12 6 18 1 863 21 1 166 13 697 8
29 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany 12 6 18 1 731 21 342 9 1 389 12
30 Grobelny Paweł niezrzeszony 12 6 18 1 717 19 807 10 910 9
31 Starosta Bolesław FORTECA Świerklany 10 6 16 1 716 17 827 11 889 6
32 Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 712 18 1 335 13 377 5
33 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 711 18 736 7 975 11
34 Polok Franciszek FORTECA Świerklany 10 6 16 1 678 16 1 373 11 305 5
35 Ośliżlok Roman FORTECA Świerklany 10 6 16 1 629 21 797 10 832 11
36 Daniluk Kazimierz GKS DĄB Gaszowice 10 6 16 1 609 21 1 167 12 442 9
37 Hanusek Tomasz LKS Górki Śląskie 10 6 16 1 577 17 862 8 715 9
38 Tokar Kazimierz S.C. HERKULES Rydułtowy 10 4 14 1 495 13 714 6 781 7
39 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 10 4 14 1 488 19 665 10 823 9
40 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 4 14 1 442 20 217 6 1 225 14
41 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 10 4 14 1 391 16 841 7 550 9
42 Sobik Jerzy TKKF Skat Racibórz 10 4 14 1 389 19 705 8 684 11
43 Knura Alojzy EMERYT Kobyla 10 4 14 1 354 11 762 6 592 5
44 Kojtych Janina KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 10 4 14 1 351 13 405 4 946 9
45 Morawiec Jerzy RELAKS Rzuchów 10 4 14 1 311 12 398 5 913 7
46 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 10 4 14 1 306 14 846 7 460 7
47 Cegiełka Józef KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 10 4 14 1 257 14 851 8 406 6
48 Grzyb Józef ISKRA Rybnik 10 4 14 1 218 11 1 054 7 164 4
49 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 10 4 14 1 215 12 943 7 272 5
50 Drzymała Piotr KROJC Krzyżanowice 10 4 14 1 204 12 802 7 402 5
51 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 10 4 14 1 188 21 884 13 304 8
52 Uryga Lesław WOK Gołkowice 10 2 12 985 10 364 4 621 6
53 Pawera Henryk WOK Gołkowice 10 2 12 979 15 317 5 662 10
54 Marszolik Stefan KS MARCEL Radlin 10 2 12 969 15 832 9 137 6