Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

X GPO Śl-Pd

X Turniej Grand Prix Okręgu -  Memoriał Czesława Grzeni

  • Organizator i data: LKS Lyski/24.07.2020
  • Kierownik turnieju: Wojaczek Klaudiusz
  • Sekretariat: Cyran Eugeniusz
  • Sędzia: Cyran Eugeniusz
m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO   Razem   seria I   seria II  
      Miejsce Z gry Razem Punkty w Punkty w Punkty w
1 Kostka Hubert LKS Lyski 40 10 50 2 545 22 989 8 1 556 14
2 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 35 10 45 2 534 28 1 101 13 1 433 15
3 Polok Franciszek FORTECA Świerklany 30 10 40 2 527 23 1 478 12 1 049 11
4 Wochnik Lucjan GKS DĄB Gaszowice 28 8 36 2 451 24 1 584 14 867 10
5 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 28 8 36 2 333 26 1 183 14 1 150 12
6 Wojaczek Antoni LKS Lyski 28 8 36 2 299 26 815 11 1 484 15
7 Drzymała Piotr KROJC Krzyżanowice 26 8 34 2 281 18 1 635 10 646 8
8 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 26 8 34 2 258 24 1 285 13 973 11
9 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany 26 8 34 2 240 19 1 565 12 675 7
10 Sobik Klaudiusz GÓRNIK Boguszowice 24 8 32 2 104 18 589 6 1 515 12
11 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 24 8 32 2 063 18 887 7 1 176 11
12 Pyrchała Zbigniew KS NAPRZÓD Czyżowice 24 8 32 2 012 18 1 020 8 992 10
13 Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy 22 6 28 1 955 21 698 8 1 257 13
14 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 22 6 28 1 936 21 1 435 15 501 6
15 Knesz Jan niezrzeszony 22 6 28 1 893 18 1 401 12 492 6
16 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 20 6 26 1 888 16 386 6 1 502 10
17 Kucharski Stanisław niezrzeszony 20 6 26 1 880 17 662 7 1 218 10
18 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 20 6 26 1 797 21 879 10 918 11
19 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 18 6 24 1 778 17 899 8 879 9
20 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 18 6 24 1 730 20 1 099 9 631 11
21 Polednik Krystian KROJC Krzyżanowice 18 6 24 1 716 24 1 106 15 610 9
22 Szulik Mirosław LKS Lyski 16 6 22 1 670 18 532 5 1 138 13
23 Tokar Kazimierz S.C. HERKULES Rydułtowy 16 8 24 1 663 14 1 025 8 638 6
24 Darda Jarosław KROJC Krzyżanowice 16 6 22 1 657 19 532 8 1 125 11
25 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław 14 6 20 1 622 18 910 8 712 10
26 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik 14 6 20 1 613 18 552 9 1 061 9
27 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 14 4 18 1 425 23 824 12 601 11
28 Polednik Denis KROJC Krzyżanowice 12 4 16 1 344 19 1 338 15 6 4
29 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 12 4 16 1 328 18 599 9 729 9
30 Chlebik Ryszard TKKF RELAKS Wodzisław 12 4 16 1 252 16 214 7 1 038 9
31 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 10 4 14 1 172 9 284 2 888 7
32 Polednik Jan niezrzeszony 10 4 14 1 078 15 622 6 456 9
33 Chlebik Stefan TKKF RELAKS Wodzisław 10 4 14 1 065 11 496 4 569 7
34 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie 10 2 12 755 14 -40 6 795 8
35 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 10 2 12 745 14 177 6 568 8
36 Ośliżlok Roman FORTECA Świerklany 10 2 12 726 8 412 5 314 3