Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

IV Turniej Grand Prix 2017

IV Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar Prezydenta Wodzisławia Śl.

  • Organizator i data: KWK I MAJA Wodzisław Śl./28.01.2017
  • Kierownik turnieju: Huwer Alojzy
  • Sekretariat: Huwer Alojzy
  • Sędzia: Huwer Alojzy

m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Duże razem seria I seria II
punkty punkty w p punkty w p punkty w p
1 Ośliżlok Roman FORTECA Świerklany 40 2 824 26 1 1 335 13 0 1 489 13 1
2 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 35 2 620 24 3 1 409 14 2 1 211 10 1
3 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 30 2 553 29 5 1 222 14 3 1 331 15 2
4 Kiermaszek Michał TKKF RELAKS Wodzisław 28 2 506 24 2 873 11 2 1 633 13 0
5 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 28 2 490 21 1 1 251 10 0 1 239 11 1
6 Zacha Stefan KS POLONIA Niewiadom 28 2 469 22 2 1 480 13 0 989 9 2
7 Starosta Bolesław FORTECA Świerklany 26 2 464 22 2 1 037 9 2 1 427 13 0
8 Balcar Krystian WOKiR Połomia 26 2 464 23 5 1 630 13 1 834 10 4
9 Chlebik Ryszard S.C. HERKULES Rydułtowy 26 2 453 23 2 1 508 13 1 945 10 1
10 Mołdrzyk Józef WOK Skrzyszów 24 2 438 24 1 1 340 14 1 1 098 10 0
11 Michna Rudolf SKS CZARNI Krzyżkowice 24 2 405 16 0 1 503 10 0 902 6 0
12 Menżyk Erwin S.C. HERKULES Rydułtowy 24 2 383 25 4 878 12 3 1 505 13 1
13 Armatys Józef TKKF Skat Racibórz 22 2 381 22 4 578 6 4 1 803 16 0
14 Wojaczek Łukasz  LKS Lyski 22 2 363 23 2 1 169 11 1 1 194 12 1
15 Płaczek Ryszard LKS Górki Śląskie 22 2 355 23 1 1 432 13 0 923 10 1
16 Chlebik Stefan S.C. HERKULES Rydułtowy 20 2 266 23 3 1 013 11 1 1 253 12 2
17 Wojaczek Antoni LKS Lyski 20 2 235 22 2 760 9 2 1 475 13 0
18 Polok Franciszek FORTECA Świerklany 20 2 130 24 6 1 281 12 1 849 12 5
19 Knura Alojzy EMERYT Kobyla 18 2 107 20 4 936 9 3 1 171 11 1
20 Lasota Wiesław KS MARCEL Radlin 18 2 094 20 2 1 176 9 0 918 11 2
21 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 18 2 081 23 7 1 165 11 3 916 12 4
22 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 16 2 038 22 4 1 096 15 3 942 7 1
23 Sobik Jerzy TKKF Skat Racibórz 16 2 008 21 5 876 10 3 1 132 11 2
24 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany 16 1 986 24 8 972 13 4 1 014 11 4
25 Broża Rudolf LKS Górki Śląskie 14 1 979 19 3 1 013 10 2 966 9 1
26 Stachurski Grzegorz KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 14 1 934 19 3 976 11 2 958 8 1
27 Grabarczyk Henryk WOKiR Połomia 14 1 903 20 3 820 7 1 1 083 13 2
28 Daniluk Kazimierz GKS DĄB Gaszowice 12 1 888 22 2 962 10 1 926 12 1
29 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 12 1 887 20 5 923 10 2 964 10 3
30 Wagner Horst S.C. HERKULES Rydułtowy 12 1 867 19 3 810 9 1 1 057 10 2
31 Bura Jan KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 1 866 24 6 958 13 3 908 11 3
32 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 10 1 839 18 2 760 7 1 1 079 11 1
33 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 10 1 790 15 5 785 6 3 1 005 9 2
34 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śląskie 10 1 787 20 3 1 105 11 1 682 9 2
35 Cwik Rudolf Krojc Krzyżanowice 10 1 786 17 1 1 064 10 0 722 7 1
36 Kowalski Piotr TKKF RELAKS Wodzisław 10 1 759 13 1 736 5 0 1 023 8 1
37 Pawera Henryk WOK Gołkowice 10 1 747 15 3 603 7 2 1 144 8 1
38 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 1 745 16 3 944 8 2 801 8 1
39 Nieroda Julian TKKF Skat Racibórz 10 1 700 15 3 871 8 2 829 7 1
40 Fabisiak Kazimierz SKS CZARNI Krzyżkowice 10 1 695 16 4 793 6 1 902 10 3
41 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 10 1 682 15 1 480 5 1 1 202 10 0
42 Gajda Monika FORTECA Świerklany 10 1 674 15 3 858 9 2 816 6 1
43 Plutka Krystian TKKF Skat Racibórz 10 1 664 13 0 1 053 7 0 611 6 0
44 Morawiec Jerzy SKS CZARNI Krzyżkowice 10 1 638 14 1 641 6 1 997 8 0
45 Duda Wiesław GKS DĄB Gaszowice 10 1 595 23 7 745 10 3 850 13 4
46 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 10 1 562 19 6 1 037 11 2 525 8 4
47 Kotarski Marek TKKF RELAKS Wodzisław 10 1 553 16 4 545 9 3 1 008 7 1
48 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 10 1 540 27 8 1 088 12 1 452 15 7
49 Uryga Lesław WOK Gołkowice 10 1 529 19 5 652 10 4 877 9 1
50 Bajer Ryszard LKS Lyski 10 1 503 15 2 768 8 1 735 7 1
51 Marszolik Stefan KS MARCEL Radlin 10 1 489 17 5 713 8 2 776 9 3
52 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 10 1 460 14 4 660 6 2 800 8 2
53 Bortel Andrzej Krojc Krzyżanowice 10 1 388 13 2 505 8 2 883 5 0
54 Gomola Jan S.C. STRAŻAK Głożyny 10 1 375 19 5 686 10 3 689 9 2
55 Materzok Marek niezrzeszony 10 1 372 21 8 744 10 3 628 11 5
56 Grobelny Paweł WOK Gołkowice 10 1 366 12 2 648 5 0 718 7 2
57 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 10 1 355 17 6 924 11 3 431 6 3
58 Żak Józef Krojc Krzyżanowice 10 1 346 14 3 1 031 8 0 315 6 3
59 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 10 1 335 17 5 296 6 5 1 039 11  
60 Swaczyna Rudolf KS POLONIA Niewiadom 10 1 318 19 7 770 10 3 548 9 4
61 Siedlaczek Edward TKKF RELAKS Wodzisław 10 1 127 10 3 221 3 2 906 7 1
62 Konsek Andrzej Krojc Krzyżanowice 10 1 024 16 6 770 10 3 254 6 3
63 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia 10 1 004 16 8 404 6 4 600 10 4
64 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 988 11 4 512 7 2 476 4 2
65 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 10 966 24 16 186 8 7 780 16 9
66 Cyran Eugeniusz LKS Lyski 10 897 12 6 720 8 3 177 4 3
67 Cegiełka Józef S.C. HERKULES Rydułtowy 10 875 13 5 527 8 3 348 5 2
68 Szulik Mirosław LKS Lyski 10 684 12 7 -1 5 6 685 7 1
69 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice 10 632 18 10 448 11 6 184 7 4
70 Porwoł Józef TKKF Skat Racibórz 10 562 13 7 -32 9 6 594 4 1