Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

Drużynowy Puchar Okręgu 2017

Drużynowy Puchar Okręgu - Eliminacje DPP

  • Organizator i data: PRZYSZŁOŚĆ Rogów/12.02.2017
  • Kierownik turnieju: Cyran Eugeniusz
  • Sekretariat: Cyran Eugeniusz
  • Sędzia: Cyran Eugeniusz

Tabela końcowa
m-ce Drużyna / Nazwisko i imię razem w p seria 1 w p seria 2 w p seria 3 w p seria 4 w p
1 GKS DĄB Gaszowice  13 839 153 29 2 401 35 12 2 900 32 6 3 497 36 7 5 041 50 4
2 S.C. STRAŻAK Głożyny 13 000 138 28 3 406 38 7 3 021 34 9 3 021 35 10 3 552 31 2
3 WOK Skrzyszów 12 492 105 9 2 989 26 2 3 045 29 3 3 456 26 2 3 002 24 2
4 TKKF RELAKS Wodzisław Ślaski 11 798 120 18 3 176 35 6 2 896 26 2 2 858 33 6 2 868 26 4
5 LKS Górki Śląskie 11 618 111 16 2 572 19 3 3 065 31 3 2 737 31 5 3 244 30 5
6 S.C. GOKiR Mszana 11 613 117 26 2 652 33 9 3 891 32 1 2 037 21 10 3 033 31 6
7 LKS Lyski 11 609 137 31 3 659 39 7 1 795 33 13 2 906 31 8 3 249 34 3
8 GOKiR Połomia 11 560 127 21 3 042 32 6 3 123 34 6 2 926 32 5 2 469 29 4
9 KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów II 11 501 119 16 2 759 26 6 3 438 31 2 2 672 30 3 2 632 32 5
10 Krojc Krzyżanowice 11 423 121 23 1 601 21 8 2 413 26 3 3 264 35 9 4 145 39 3
11 KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 11 393 105 11 2 598 26 4 2 590 25 2 3 142 24 2 3 063 30 3
12 SKS CZARNI Krzyżkowice 11 012 114 17 2 457 23 5 3 244 33 3 2 711 30 5 2 600 28 4
13 S.C. CZARNI Gorzyce 10 692 107 18 2 732 30 4 2 795 26 5 2 364 26 6 2 801 25 3
14 S.C. HERKULES Rydułtowy 10 574 129 28 2 204 28 8 3 816 41 4 2 100 29 10 2 454 31 6
15 GKS DĄB Gaszowice II 10 283 111 26 3 787 36 3 2 323 31 9 2 837 25 3 1 336 19 11
16 GOKiR Połomia II 9 952 119 26 1 867 25 8 2 921 35 5 2 711 31 6 2 453 28 7
17 KSS MARCEL Radlin 9 168 92 18 2 607 22 2 2 296 21 3 2 081 24 8 2 184 25 5
18 KS NAPRZÓD Czyżowice 9 114 95 20 3 139 29 3 1 892 22 6 2 387 24 5 1 696 20 6
19 Krojc Krzyżanowice II 8 036 84 22 1 780 19 8 2 397 23 4 1 567 18 7 2 292 24 3
20 TKKF SKAT Racibórz 7 790 81 22 1 953 23 5 2 022 21 4 2 151 16 4 1 664 21 9
m-ce Drużyna / Nazwisko i imię razem w p seria 1 w p seria 2 w p seria 3 w p seria 4 w p
1 GKS DĄB Gaszowice  13 839 153 29 2 401 35 12 2 900 32 6 3 497 36 7 5 041 50 4
Pielacz Wojciech 2 962 41 13 150 9 7 406 8 3 902 11 3 1 504 13 0
Daniluk Kazimierz 3 492 37 4 831 9 1 839 7 0 601 7 1 1 221 14 2
Biernat Wiesław 3 042 38 10 446 8 4 779 10 3 1 223 12 1 594 8 2
Pielacz Marian 4 343 37 2 974 9 0 876 7 0 771 6 2 1 722 15 0
2 S.C. STRAŻAK Głożyny 13 000 138 28 3 406 38 7 3 021 34 9 3 021 35 10 3 552 31 2
Stroiński Włodzimierz 2 484 29 8 292 6 3 959 10 1 368 8 4 865 5 0
Niewrzoł Arkadiusz 2 744 26 3 644 5 0 985 9 1 652 6 1 463 6 1
Latocha Eugeniusz 3 521 34 4 1 312 12 1 -56 1 2 1 209 12 1 1 056 9 0
Maziarczyk Władysław 3 489 40 11 907 12 3 923 10 3 792 9 4 867 9 1
Gomola Jan 762 9 2 251 3 0 210 4 2 0 0 0 301 2 0
3 WOK Skrzyszów 12 492 105 9 2 989 26 2 3 045 29 3 3 456 26 2 3 002 24 2
Durczok Stanisław 2 800 23 3 612 7 2 766 7 1 442 3 0 980 6 0
Mołdrzyk Józef 4 305 34 1 1 015 9 0 1 231 9 0 1 393 11 1 666 5 0
Kłosek Leonard 1 638 15 4 120 0 0 391 5 1 686 5 1 441 5 2
Mucha Bronisław 3 749 33 1 1 242 10 0 657 8 1 935 7 0 915 8 0
4 TKKF RELAKS Wodzisław Ślaski 11 798 120 18 3 176 35 6 2 896 26 2 2 858 33 6 2 868 26 4
Marcol Józef 3 473 31 2 1 021 9 1 936 7 0 798 7 0 718 8 1
Kiermaszek Michał 1 267 21 9 548 8 2 84 1 0 265 7 4 370 5 3
Kotarski Marek 2 886 30 4 429 7 2 701 7 1 1 108 11 1 648 5 0
Bukowczan Jan 3 619 34 3 1 178 11 1 622 7 1 687 8 1 1 132 8 0
  Kolano Ginter 553 4 0 0 0 0 553 4 0 0 0 0 0 0 0
5 LKS Górki Śląskie 11 618 111 16 2 572 19 3 3 065 31 3 2 737 31 5 3 244 30 5
Płaczek Ryszard 2 053 25 6 456 3 1 509 7 1 491 7 2 597 8 2
Przynicki Rajnard 2 670 26 5 214 2 2 1 120 9 1 631 8 1 705 7 1
Broża Rudolf 3 534 31 2 1 080 8 0 698 7 0 788 8 1 968 8 1
Kasparek Marian 3 361 29 3 822 6 0 738 8 1 827 8 1 974 7 1
6 S.C. GOKiR Mszana 11 613 117 26 2 652 33 9 3 891 32 1 2 037 21 10 3 033 31 6
Capanda Paweł 3 227 29 5 1 132 9 0 691 6 1 642 6 3 762 8 1
Parma Andrzej 2 322 23 8 54 7 5 1 181 7 0 619 4 1 468 5 2
Polnik Jerzy 3 786 44 10 1 057 13 3 1 298 12 0 250 7 5 1 181 12 2
Orszulik Józef 2 278 21 3 409 4 1 721 7 0 526 4 1 622 6 1
7 LKS Lyski 11 609 137 31 3 659 39 7 1 795 33 13 2 906 31 8 3 249 34 3
Wojaczek Grzegorz 3 773 38 4 997 11 1 211 7 3 1 056 8 0 1 509 12 0
Szulik Mirosław 2 332 33 9 716 9 2 493 8 3 698 9 3 425 7 1
Wojaczek Łukasz 2 073 26 7 605 6 2 575 8 2 566 8 2 327 4 1
Wojaczek Klaudiusz 3 431 40 11 1 341 13 2 516 10 5 586 6 3 988 11 1
8 GOKiR Połomia 11 560 127 21 3 042 32 6 3 123 34 6 2 926 32 5 2 469 29 4
Balcar Krystian 2 498 33 10 826 10 3 559 9 3 745 7 1 368 7 3
Burdzik Ireneusz 2 898 29 2 473 4 0 1 034 11 1 490 5 1 901 9 0
Orawski Alfred 3 114 31 4 881 8 1 802 7 1 830 10 2 601 6 0
Pawela Andrzej 3 050 34 5 862 10 2 728 7 1 861 10 1 599 7 1
9 KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów II 11 501 119 16 2 759 26 6 3 438 31 2 2 672 30 3 2 632 32 5
Chabowski Tadeusz 3 390 28 2 766 6 1 1 172 9 0 560 5 0 892 8 1
Koch Waldemar 3 135 34 6 603 6 2 1 257 10 0 630 9 2 645 9 2
Kuczera Antoni 2 487 26 2 540 6 1 569 6 1 681 6 0 697 8 0
Menżyk Piotr 2 489 31 6 850 8 2 440 6 1 801 10 1 398 7 2
10 Krojc Krzyżanowice 11 423 121 23 1 601 21 8 2 413 26 3 3 264 35 9 4 145 39 3
Bortel Andrzej 3 177 31 5 130 1 2 491 6 1 1 316 12 0 1 240 12 2
Darda Jarosław 1 989 29 10 754 10 2 320 4 2 108 7 6 807 8 0
Konsek Andrzej  3 609 32 3 663 8 2 858 8 0 762 5 1 1 326 11 0
Żak Józef 2 648 29 5 54 2 2 744 8 0 1 078 11 2 772 8 1
11 KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 11 393 105 11 2 598 26 4 2 590 25 2 3 142 24 2 3 063 30 3
Michalski Dawid 3 017 36 8 1 052 13 3 596 7 1 662 7 2 707 9 2
Matuszyński Michał 2 854 26 2 497 5 1 710 7 1 724 6 0 923 8 0
Frysz Grzegorz 2 567 20 1 389 3 0 672 5 0 1 024 7 0 482 5 1
Frysz Bronisław 2 955 23 0 660 5 0 612 6 0 732 4 0 951 8 0
12 SKS CZARNI Krzyżkowice 11 012 114 17 2 457 23 5 3 244 33 3 2 711 30 5 2 600 28 4
Machecki Piotr 3 965 41 2 797 9 1 1 276 13 1 1 052 10 0 840 9 0
Morawiec Jerzy 2 645 28 5 358 3 1 552 6 1 868 9 1 867 10 2
Fabisiak Kazimierz 1 891 19 6 406 4 3 779 7 0 311 5 2 395 3 1
Michna Rudolf 2 511 26 4 896 7 0 637 7 1 480 6 2 498 6 1
13 S.C. CZARNI Gorzyce 10 692 107 18 2 732 30 4 2 795 26 5 2 364 26 6 2 801 25 3
Grzywacz Kazimierz 2 550 25 6 800 8 1 576 5 2 798 6 1 376 6 2
Kruczek Jan 2 632 31 8 934 10 1 649 8 2 483 7 4 566 6 1
Smolnik Jan 2 659 23 2 168 3 2 791 6 0 772 8 0 928 6 0
Mozes Jerzy 2 851 28 2 830 9 0 779 7 1 311 5 1 931 7 0
14 S.C. HERKULES Rydułtowy 10 574 129 28 2 204 28 8 3 816 41 4 2 100 29 10 2 454 31 6
Cegiełka Józef 2 450 35 8 1 132 13 2 719 10 2 264 6 2 335 6 2
Cisek Edward 2 817 34 10 254 5 4 867 8 1 870 11 3 826 10 2
Kopiec Marian 3 297 33 3 365 5 1 1 267 12 0 787 7 1 878 9 1
Menżyk Erwin 2 010 27 7 453 5 1 963 11 1 179 5 4 415 6 1
15 GKS DĄB Gaszowice II 10 283 111 26 3 787 36 3 2 323 31 9 2 837 25 3 1 336 19 11
Wochnik Lucjan 1 978 27 12 955 11 2 854 10 3 177 3 3 -8 3 4
Tomaszewski Stanisław 2 787 27 3 732 5 0 764 10 1 909 7 0 382 5 2
Duda Wiesław 2 807 31 7 831 7 1 477 7 3 952 9 0 547 8 3
Pełczyński Jerzy 2 711 26 4 1 269 13 0 228 4 2 799 6 0 415 3 2
16 GOKiR Połomia II 9 952 119 26 1 867 25 8 2 921 35 5 2 711 31 6 2 453 28 7
Liśnikowski Tomasz 2 231 25 5 372 3 0 547 7 1 679 8 2 633 7 2
Michalik Arkadiusz 2 289 29 8 20 3 4 761 9 1 698 7 1 810 10 2
Dutkiewicz Edward 3 817 42 7 1 196 13 1 1 127 13 2 780 8 2 714 8 2
Grabarczyk Henryk 1 615 23 6 279 6 3 486 6 1 554 8 1 296 3 1
17 KSS MARCEL Radlin 9 168 92 18 2 607 22 2 2 296 21 3 2 081 24 8 2 184 25 5
Lasota Wiesław 2 601 22 1 637 4 0 626 5 0 547 6 1 791 7 0
Mandera Werner 1 557 25 10 864 8 0 420 5 2 336 7 4 -63 5 4
Marszolik Stefan 2 760 24 4 709 5 1 842 7 0 562 5 2 647 7 1
Szindler Henryk 2 250 21 3 397 5 1 408 4 1 636 6 1 809 6 0
18 KS NAPRZÓD Czyżowice 9 114 95 20 3 139 29 3 1 892 22 6 2 387 24 5 1 696 20 6
Mika Piotr 1 854 24 7 1 031 9 0 531 6 1 358 6 3 -66 3 3
Watoła Sławomir 2 537 23 5 846 5 0 586 6 2 437 5 2 668 7 1
Cichy Witold 2 601 29 6 651 8 2 426 6 2 1 007 9 0 517 6 2
Pyrchała Józef 2 122 19 2 611 7 1 349 4 1 585 4 0 577 4 0
19 Krojc Krzyżanowice II 8 036 84 22 1 780 19 8 2 397 23 4 1 567 18 7 2 292 24 3
Drzymała Piotr 1 270 18 7 238 4 3 414 5 1 198 5 2 420 4 1
Cwik Rudolf 1 796 15 2 306 2 0 640 5 0 462 4 1 388 4 1
Konieczny Bogusław 2 999 28 7 795 8 3 815 6 1 712 6 2 677 8 1
Reguła Jan 1 971 23 6 441 5 2 528 7 2 195 3 2 807 8 0
20 TKKF SKAT Racibórz 7 790 81 22 1 953 23 5 2 022 21 4 2 151 16 4 1 664 21 9
Fornal Robert 2 439 19 4 266 4 2 630 6 1 596 0 0 947 9 1
Plutka Krystian 1 882 17 2 617 5 0 394 3 0 797 7 0 74 2 2
Porwoł Józef 1 742 20 7 716 8 1 494 5 1 452 4 2 80 3 3
Sobik Jerzy 1 727 25 9 354 6 2 504 7 2 306 5 2 563 7 3