Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

XXVI Turniej Grand Prix 2017

XXVI Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar Miasta Radlina

  • Organizator i data:KS MARCEL Radlin/08.07.2017
  • Kierownik turnieju: Mandera Werner
  • Sekretariat: Huwer Alojzy
  • Sędzia: Huwer Alojzy
m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Duże razem seria I seria II
punkty punkty w p punkty w p punkty w p
1 Bogusławski Stanisław ASY Żory 40 2 496 20 4 1 833 10 0 663 10 4
2 Zacha Stefan KS POLONIA Niewiadom 35 2 475 23 1 1 103 11 1 1 372 12 0
3 Ćwik Rudolf Krojc Krzyżanowice 30 2 457 23 2 1 148 10 1 1 309 13 1
4 Niemiec Stanisław ASY Żory 28 2 457 20 1 1 313 8 0 1 144 12 1
5 Wojaczek Antoni LKS Lyski 28 2 454 27 7 886 12 5 1 568 15 2
6 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice 28 2 431 25 4 1 166 13 3 1 265 12 1
7 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 26 2 427 25 4 1 357 11 1 1 070 14 3
8 Nieroda Julian TKKF Skat Racibórz 26 2 414 22 2 1 344 13 2 1 070 9 0
9 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 26 2 338 24 5 1 112 10 3 1 226 14 2
10 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 24 2 309 24 3 1 095 11 2 1 214 13 1
11 Kotarski Marek TKKF RELAKS Wodzisław 24 2 281 23 5 1 616 13 1 665 10 4
12 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 24 2 281 24 7 1 319 13 3 962 11 4
13 Pawera Henryk WOK Gołkowice 22 2 209 23 3 891 10 2 1 318 13 1
14 Ośliżlok Roman FORTECA Świerklany 22 2 170 18 3 936 7 2 1 234 11 1
15 Płaczek Ryszard LKS Górki Śląskie 22 2 167 23 5 1 344 13 2 823 10 3
16 Roskosz Tadeusz niezrzeszony 20 2 116 17 0 936 7 0 1 180 10 0
17 Siedlaczek Edward TKKF RELAKS Wodzisław 20 2 086 20 5 1 073 10 2 1 013 10 3
18 Węglorz Bolesław EMERYT Kobyla 20 2 079 20 1 1 368 12 0 711 8 1
19 Stisz Marian KS MARCEL Radlin 18 2 073 14 2 857 8 2 1 216 6 0
20 Menżyk Erwin S.C. HERKULES Rydułtowy 18 2 058 20 2 1 215 10 0 843 10 2
21 Mandera Werner KS MARCEL Radlin 18 2 033 18 2 1 286 11 1 747 7 1
22 Morawiec Jerzy SKS CZARNI Krzyżkowice 16 2 021 21 5 951 9 1 1 070 12 4
23 Gawron Bogdan ASY Żory 16 1 979 26 7 930 11 2 1 049 15 5
24 Swaczyna Rudolf KS POLONIA Niewiadom 16 1 965 15 1 992 7 0 973 8 1
25 Szulik Mirosław LKS Lyski 14 1 954 22 7 1 105 13 4 849 9 3
26 Koniarczyk Bronisław niezrzeszony 14 1 922 25 5 731 11 2 1 191 14 3
27 Gomola Jan S.C. STRAŻAK Głożyny 14 1 920 17 2 1 189 9 0 731 8 2
28 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 12 1 873 20 2 450 7 2 1 423 13 0

29https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif

Szindler Henryk KS MARCEL Radlin 12 1 854 15 0 614 4 0 1 240 11 0

https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif30

Mołdrzyk Józef WOK Skrzyszów 12 1 853 18 2 866 9 1 987 9 1
31 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 10 1 837 23 6 1 101 13 3 736 10 3
32 Wochnik Lucjan GKS DĄB Gaszowice 10 1 828 20 4 441 6 3 1 387 14 1
33 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 10 1 821 19 3 982 9 2 839 10 1
34 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 10 1 804 16 1 839 8 1 965 8 0
35 Chlebik Stefan S.C. HERKULES Rydułtowy 10 1 787 18 4 1 068 10 1 719 8 3
36 Knura Alojzy EMERYT Kobyla 10 1 779 17 3 993 9 1 786 8 2
37 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 10 1 773 18 4 1 075 9 0 698 9 4
38 Broża Rudolf LKS Górki Śląskie 10 1 771 17 6 570 6 3 1 201 11 3
39 Porwoł Józef TKKF Skat Racibórz 10 1 724 21 6 891 12 3 833 9 3
40 Marszolik Stefan KS MARCEL Radlin 10 1 667 14 2 721 6 1 946 8 1
41 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 10 1 661 24 9 1 306 15 3 355 9 6
42 Grobelny Paweł WOK Gołkowice 10 1 652 15 2 848 7 0 804 8 2
43 Wojaczek Łukasz  LKS Lyski 10 1 641 20 5 1 372 14 2 269 6 3
44 Koch Waldemar KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 10 1 631 17 2 972 11 1 659 6 1
45 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 10 1 620 17 5 1 104 10 1 516 7 4
46 Grzyb Józef ISKRA Rybnik 10 1 602 10 1 978 6 1 624 4 0
47 Pustelnik Lucjan niezrzeszony 10 1 574 18 5 499 7 3 1 075 11 2
48 Sobik Jerzy TKKF Skat Racibórz 10 1 573 19 4 865 10 2 708 9 2
49 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 10 1 559 17 5 731 10 3 828 7 2
50 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 10 1 540 13 2 1 204 10 0 336 3 2
51 Ratajczak Michał GKS DĄB Gaszowice 10 1 535 21 6 894 12 2 641 9 4
52 Uryga Lesław WOK Gołkowice 10 1 527 15 2 516 5 1 1 011 10 1
53 Lasota Wiesław KS MARCEL Radlin 10 1 422 10 0 694 6 0 728 4 0
54 Tomaszewski Bolesław GKS DĄB Gaszowice 10 1 370 19 4 478 9 3 892 10 1
55 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 1 339 15 5 372 6 4 967 9 1
56 Chmielnik Bronisław niezrzeszony 10 1 317 15 3 843 8 1 474 7 2
57 Michna Rudolf SKS CZARNI Krzyżkowice 10 1 242 13 4 760 8 2 482 5 2
58 Siódmok Zbigniew Krojc Krzyżanowice 10 1 239 18 4 154 4 2 1 085 14 2
59 Balcar Krystian WOKiR Połomia 10 1 211 14 3 136 6 3 1 075 8 0
60 Herok Henryk JUBILAT Jastrzębie 10 1 013 16 6 267 7 3 746 9 3
61 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik 10 954 18 9 315 9 5 639 9 4
62 Bura Jan KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 839 11 6 489 8 4 350 3 2
63 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 10 457 19 12 -236 7 8 693 12 4