Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

XXVII Turniej Grand Prix 2017

XXVII Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar Prezesa Okręgu

  • Organizator i data:KS MARCEL Radlin/09.07.2017
  • Kierownik turnieju: Huwer Alojzy
  • Sekretariat: Huwer Alojzy
  • Sędzia: Huwer Alojzy
m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Duże razem seria I seria II
punkty punkty w p punkty w p punkty w p
1 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 40 3 043 25 1 1 140 10 1 1 903 15 0
2 Bura Jan KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 35 2 904 21 1 1 795 14 1 1 109 7 0
3 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 30 2 660 24 2 1 599 13 0 1 061 11 2
4 Polnik Jerzy S.C. WOKiR Mszana 28 2 629 24 0 1 296 13 0 1 333 11 0
5 Kotarski Marek TKKF RELAKS Wodzisław 28 2 536 20 1 1 659 12 0 877 8 1
6 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 28 2 496 22 1 1 067 8 0 1 429 14 1
7 Szulik Mirosław LKS Lyski 26 2 475 29 6 1 030 12 3 1 445 17 3
8 Mołdrzyk Józef WOK Skrzyszów 26 2 470 24 2 1 090 11 1 1 380 13 1
9 Górecki Krzysztof FORTECA Świerklany 26 2 464 25 5 1 292 13 3 1 172 12 2
10 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany 24 2 396 27 4 1 190 15 3 1 206 12 1
11 Gomola Jan S.C. STRAŻAK Głożyny 24 2 332 20 1 1 126 10 0 1 206 10 1
12 Chlebik Ryszard S.C. HERKULES Rydułtowy 24 2 324 22 3 1 271 12 1 1 053 10 2
13 Burdzik Ireneusz WOKiR Połomia 22 2 309 26 3 879 13 2 1 430 13 1
14 Polok Franciszek FORTECA Świerklany 22 2 279 26 6 1 003 14 5 1 276 12 1
15 Kowalski Piotr TKKF RELAKS Wodzisław 22 2 266 20 1 912 9 1 1 354 11 0
16 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 20 2 238 27 7 1 239 13 2 999 14 5
17 Bajer Ryszard LKS Lyski 20 2 237 18 1 1 109 9 1 1 128 9 0
18 Michalski Dawid KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 20 2 231 25 5 1 358 13 1 873 12 4
19 Chlebik Stefan S.C. HERKULES Rydułtowy 18 2 175 22 1 1 131 9 0 1 044 13 1
20 Pawera Henryk WOK Gołkowice 18 2 172 18 1 1 154 9 1 1 018 9 0
21 Knura Alojzy EMERYT Kobyla 18 2 157 17 1 800 6 1 1 357 11 0
22 Bogusławski Stanisław ASY Żory 16 2 153 22 4 829 9 2 1 324 13 2
23 Wojaczek Łukasz  LKS Lyski 16 2 150 17 2 892 9 2 1 258 8 0
24 Cyran Eugeniusz LKS Lyski 16 2 135 19 3 1 359 11 1 776 8 2
25 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 14 2 129 17 2 1 266 9 0 863 8 2
26 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 14 2 101 20 3 999 10 2 1 102 10 1
27 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 14 2 082 19 4 1 040 8 2 1 042 11 2
28 Grzyb Józef ISKRA Rybnik 12 2 003 20 4 1 080 10 2 923 10 2

https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif29

Gajda Monika FORTECA Świerklany 12 1 997 16 0 1 254 9 0 743 7 0

https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif30

Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 12 1 981 27 9 1 373 15 3 608 12 6
31 Uryga Lesław WOK Gołkowice 10 1 955 16 3 1 211 10 2 744 6 1
32 Ratajczak Michał GKS DĄB Gaszowice 10 1 940 22 4 934 10 2 1 006 12 2
33 Zacha Stefan KS POLONIA Niewiadom 10 1 935 17 2 944 9 2 991 8 0
34 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 10 1 922 17 2 1 146 9 0 776 8 2
35 Węglorz Bolesław EMERYT Kobyla 10 1 900 13 2 628 6 2 1 272 7 0
36 Palmer Robert BUK Rudy 10 1 888 22 6 1 408 13 1 480 9 5
37 Orawski Alfred WOKiR Połomia 10 1 882 25 6 315 6 5 1 567 19 1
38 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 10 1 878 21 3 959 13 2 919 8 1
39 Płaczek Ryszard LKS Górki Śląskie 10 1 860 20 4 860 10 3 1 000 10 1
40 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik 10 1 846 24 7 474 12 5 1 372 12 2
41 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 1 834 22 6 834 11 4 1 000 11 2
42 Wojaczek Antoni LKS Lyski 10 1 803 20 6 1 116 11 3 687 9 3
43 Grobelny Jacek S.C. WOKIR Mszana 10 1 795 17 4 959 7 0 836 10 4
44 Kostka Hubert LKS Lyski 10 1 794 18 2 1 232 11 0 562 7 2
45 Waloszyński Ernest KWK Bolesław Śmiały 10 1 751 19 3 956 9 1 795 10 2
46 Ośliżlok Roman FORTECA Świerklany 10 1 726 16 4 849 8 2 877 8 2
47 Duda Wiesław GKS DĄB Gaszowice 10 1 699 24 7 1 289 14 1 410 10 6
48 Łękawski Wieslaw FORTECA Świerklany 10 1 679 16 3 937 10 2 742 6 1
49 Pawela Andrzej LKS Górki Śląskie 10 1 665 21 5 370 7 3 1 295 14 2
50 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 10 1 653 20 7 866 10 3 787 10 4
51 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 10 1 550 25 8 397 12 6 1 153 13 2
52 Pudło Krzysztof ISKRA Rybnik 10 1 550 14 3 958 8 1 592 6 2
53 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice 10 1 525 12 3 396 4 2 1 129 8 1
54 Grobelny Paweł WOK Gołkowice 10 1 480 15 2 647 5 0 833 10 2
55 Kura Jan SKS CZARNI Krzyżkowice 10 1 478 21 6 704 11 3 774 10 3
56 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 10 1 474 13 4 614 7 3 860 6 1
57 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany 10 1 393 16 4 951 10 2 442 6 2
58 Parma Andrzej S.C. WOKiR Mszana 10 1 376 18 7 480 8 5 896 10 2
59 Konsek Andrzej Krojc Krzyżanowice 10 1 354 12 3 610 5 1 744 7 2
60 Menżyk Erwin S.C. HERKULES Rydułtowy 10 1 345 16 6 585 6 2 760 10 4
61 Balcar Krystian WOKiR Połomia 10 1 322 15 4 812 8 1 510 7 3
62 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 1 278 17 8 285 7 5 993 10 3
63 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 10 1 263 14 3 656 8 2 607 6 1
64 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 10 1 239 15 3 410 8 3 829 7 0
65 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 1 236 13 5 948 8 2 288 5 3
66 Siedlaczek Edward TKKF RELAKS Wodzisław 10 1 209 14 5 264 3 3 945 11 2
67 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia 10 1 198 22 8 627 12 4 571 10 4
68 Swaczyna Rudolf KS POLONIA Niewiadom 10 1 124 13 3 298 6 3 826 7 0
69 Nieroda Julian TKKF Skat Racibórz 10 1 098 14 4 589 6 1 509 8 3
70 Marszolik Stefan KS MARCEL Radlin 10 870 14 7 110 6 5 760 8 2
71 Frydrych Alojzy niezrzeszony 10 829 8 4 342 2 2 487 6 2
72 Wochnik Lucjan GKS DĄB Gaszowice 10 744 14 7 1 035 9 1 -291 5 6
73 Tomaszewski Bolesław GKS DĄB Gaszowice 10 247 16 12 489 8 4 -242 8 8
74 Broża Rudolf LKS Górki Śląskie 10 212 16 12 486 11 6 -274 5 6