Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

XXVIII Turniej Grand Prix 2017

XXVIII Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar XX Lecia WOK Gołkowice

  • Organizator i data:WOK Gołkowice/09.07.2017
  • Kierownik turnieju: Pawera Andrzej
  • Sekretariat: Cyran Eugeniusz
  • Sędzia: Cyran Eugeniusz

m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Duże razem seria I seria II
punkty punkty w p punkty w p punkty w p
1 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany 3 067 3 067 26 1 1 661 15 1 1 406 11 0
2 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 2 857 2 857 27 3 1 552 15 2 1 305 12 1
3 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 2 763 2 763 22 0 1 514 13 0 1 249 9 0
4 Gomola Jan S.C. STRAŻAK Głożyny 2 707 2 707 24 1 1 565 13 0 1 142 11 1
5 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 2 697 2 697 24 1 1 693 14 0 1 004 10 1
6 Bajer Ryszard LKS Lyski 2 692 2 692 19 0 1 634 11 0 1 058 8 0
7 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 2 654 2 654 31 7 972 16 5 1 682 15 2
8 Ratajczak Michał GKS DĄB Gaszowice 2 615 2 615 22 0 1 454 12 0 1 161 10 0
9 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik 2 580 2 580 27 4 1 004 11 2 1 576 16 2
10 Marszolik Stefan KS MARCEL Radlin 2 567 2 567 20 1 843 8 0 1 724 12 1
11 Herok Henryk JUBILAT Jastrzębie 2 555 2 555 19 1 1 146 9 0 1 409 10 1
12 Siedlaczek Edward TKKF RELAKS Wodzisław 2 517 2 517 20 1 1 575 11 0 942 9 1
13 Wojaczek Łukasz  LKS Lyski 2 463 2 463 24 2 1 562 15 0 901 9 2
14 Ośliżlok Roman FORTECA Świerklany 2 461 2 461 21 2 1 254 12 2 1 207 9 0
15 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 2 443 2 443 25 5 1 263 10 1 1 180 15 4
16 Siódmok Zbigniew Krojc Krzyżanowice 2 386 2 386 24 2 1 235 14 2 1 151 10 0
17 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 2 298 2 298 34 10 1 045 16 6 1 253 18 4
18 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice 2 296 2 296 22 6 1 170 12 4 1 126 10 2
19 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 2 292 2 292 24 4 667 9 4 1 625 15 0
20 Broża Rudolf LKS Górki Śląskie 2 258 2 258 27 5 1 024 10 2 1 234 17 3
21 Duda Wiesław GKS DĄB Gaszowice 2 258 2 258 24 3 1 094 12 1 1 164 12 2
22 Michna Rudolf SKS CZARNI Krzyżkowice 2 220 2 220 22 1 828 10 1 1 392 12 0
23 Mołdrzyk Józef WOK Skrzyszów 2 183 2 183 18 3 1 190 10 2 993 8 1
24 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 2 166 2 166 25 5 1 554 14 1 612 11 4
25 Bura Jan KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 2 159 2 159 20 2 901 7 0 1 258 13 2
26 Wochnik Lucjan GKS DĄB Gaszowice 2 133 2 133 18 1 1 171 10 0 962 8 1
27 Kura Jan SKS CZARNI Krzyżkowice 2 126 2 126 27 6 1 144 12 2 982 15 4
28 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany 2 057 2 057 19 0 981 10 0 1 076 9 0

https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif

29
Tomaszewski Bolesław GKS DĄB Gaszowice 2 056 2 056 22 4 929 9 2 1 127 13 2

https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif

30
Polnik Jerzy S.C. WOKiR Mszana https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif
2 040
2 040 26 8 538 12 5 1 502 14 https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif
3
31 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 2 007 2 007 18 2 1 249 12 0 758 6 2
32 Szulik Mirosław LKS Lyski 2 007 2 007 24 5 635 9 3 1 372 15 2
33 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 1 925 1 925 13 1 756 3 0 1 169 10 1
34 Wojaczek Antoni LKS Lyski 1 904 1 904 23 6 932 12 3 972 11 3
35 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 1 892 1 892 20 5 1 234 11 2 658 9 3
36 Tokar Kazimierz ISKRA Rybnik 1 890 1 890 18 4 1 074 8 0 816 10 4
37 Koniarczyk Bronisław niezrzeszony 1 874 1 874 18 5 499 7 4 1 375 11 1
38 Orawski Alfred WOKiR Połomia 1 862 1 862 21 5 1 274 13 2 588 8 3
39 Morawiec Jerzy SKS CZARNI Krzyżkowice 1 844 1 844 17 2 764 7 2 1 080 10 0
40 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 1 844 1 844 22 7 1 082 11 2 762 11 5
41 Gajda Monika FORTECA Świerklany 1 832 1 832 17 5 1 246 9 2 586 8 3
42 Grobelny Ireneusz WOK Gołkowice 1 801 1 801 18 1 808 9 1 993 9 0
43 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 1 784 1 784 24 9 780 10 4 1 004 14 5
44 Pawela Andrzej LKS Górki Śląskie 1 683 1 683 18 5 744 6 1 939 12 4
45 Menżyk Erwin S.C. HERKULES Rydułtowy 1 612 1 612 20 4 1 083 14 2 529 6 2
46 Grabarczyk Henryk WOKiR Połomia 1 607 1 607 17 2 1 051 12 1 556 5 1
47 Pawera Henryk WOK Gołkowice 1 602 1 602 12 2 683 5 1 919 7 1
48 Chlebik Stefan S.C. HERKULES Rydułtowy 1 559 1 559 17 6 970 10 2 589 7 4
49 Staroszczyk Marian WOK Skrzyszów 1 553 1 553 9 1 1 148 6 1 405 3 0
50 Balcar Krystian WOKiR Połomia 1 512 1 512 20 6 649 10 3 863 10 3
51 Oślizło Jerzy WOK Skrzyszów 1 502 1 502 12 1 546 4 0 956 8 1
52 Kostka Hubert LKS Lyski 1 484 1 484 16 4 565 6 2 919 10 2
53 Chlebik Ryszard S.C. HERKULES Rydułtowy 1 483 1 483 15 6 681 9 4 802 6 2
54 Grobelny Paweł WOK Gołkowice 1 458 1 458 15 4 1 098 11 2 360 4 2
55 Sobik Klaudiusz niezrzeszony 1 426 1 426 21 8 669 12 5 757 9 3
56 Grobelny Jarosław WOK Gołkowice 1 371 1 371 15 5 555 4 2 816 11 3
57 Uryga Lesław WOK Gołkowice 1 352 1 352 10 2 526 4 2 826 6 0
58 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 1 347 1 347 11 2 693 6 2 654 5 0
59 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 1 332 1 332 16 4 807 10 2 525 6 2
60 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 1 321 1 321 15 5 606 8 3 715 7 2
61 Chrobok Władyslaw WOK Gołkowice 1 306 1 306 13 1 708 8 1 598 5 0
62 Cegiełka Józef S.C. HERKULES Rydułtowy 1 215 1 215 16 4 88 5 4 1 127 11 0
63 Grzyb Józef ISKRA Rybnik 1 171 1 171 11 3 730 5 0 441 6 3
64 Łękawski Wieslaw FORTECA Świerklany 1 154 1 154 20 8 797 12 4 357 8 4
65 Burdzik Ireneusz WOKiR Połomia 1 145 1 145 9 5 606 5 2 539 4 3
66 Polok Franciszek FORTECA Świerklany 1 048 1 048 14 6 855 9 2 193 5 4
67 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia 1 001 1 001 22 11 -122 7 7 1 123 15 4
68 Rduch Stanisław WOKiR Połomia 995 995 13 5 712 9 2 283 4 3
69 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice 971 971 14 6 754 8 2 217 6 4
70 Dymek Waldemar niezrzeszony 880 880 7 2 440 4 2 440 3 0
71 Szulik Grzegorz LKS Górki Śląskie 604 604 14 9 292 8 5 312 6 4
72 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 55 55 15 14 140 8 7 -85 7 7
73 Parma Andrzej S.C. WOKiR Mszana 10 10 10 9 362 6 3 -352 4 6