Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

XXIX Turniej Grand Prix 2017

XXIX Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar Andrzeja Zdrzałka

  • Organizator i data:LKS Lyski/22.07.2017
  • Kierownik turnieju: Bajer Ryszard
  • Sekretariat: Cyran Eugeniusz
  • Sędzia: Cyran Eugeniusz
m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Duże razem seria I seria II
punkty punkty w p punkty w p punkty w p
1 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 40 2 798 24 5 1 236 12 4 1 562 12 1
2 Broża Rudolf LKS Górki Śląskie 35 2 724 22 1 1 610 14 0 1 114 8 1
3 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 30 2 712 30 4 1 763 18 1 949 12 3
4 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany 28 2 631 23 3 1 408 11 1 1 223 12 2
5 Menżyk Erwin S.C. HERKULES Rydułtowy 28 2 580 20 1 1 120 7 0 1 460 13 1
6 Wojaczek Łukasz  LKS Lyski 28 2 556 25 4 1 125 11 2 1 431 14 2
7 Konsek Andrzej Krojc Krzyżanowice 26 2 452 22 2 1 024 10 2 1 428 12 0
8 Gomola Jan S.C. STRAŻAK Głożyny 26 2 426 23 2 1 132 12 2 1 294 11 0
9 Płaczek Ryszard LKS Górki Śląskie 26 2 423 25 4 937 11 3 1 486 14 1
10 Chlebik Ryszard S.C. HERKULES Rydułtowy 24 2 414 22 2 1 177 13 2 1 237 9 0
11 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 24 2 404 26 5 304 8 4 2 100 18 1
12 Gawron Bogdan ASY Żory 24 2 335 30 6 1 497 16 1 838 14 5
13 Chlebik Stefan S.C. HERKULES Rydułtowy 22 2 332 23 4 801 8 3 1 531 15 1
14 Wojaczek Antoni LKS Lyski 22 2 295 23 3 1 125 11 2 1 170 12 1
15 Koniarczyk Tadeusz niezrzeszony 22 2 290 26 3 1 183 15 2 1 107 11 1
16 Stisz Marian KS MARCEL Radlin 20 2 275 25 4 681 9 3 1 594 16 1
17 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 20 2 259 22 4 1 366 12 0 893 10 4
18 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 20 2 249 22 4 789 8 2 1 460 14 2
19 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 18 2 229 21 2 1 431 12 0 798 9 2
20 Wochnik Lucjan GKS DĄB Gaszowice 18 2 158 18 2 1 397 10 0 761 8 2
21 Grzyb Józef ISKRA Rybnik 18 2 147 21 2 1 254 13 0 893 8 2
22 Michna Rudolf SKS CZARNI Krzyżkowice 16 2 145 20 3 1 080 11 1 1 065 9 2
23 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 16 2 140 19 2 846 6 0 1 294 13 2
24 Węglorz Bolesław EMERYT Kobyla 16 2 122 17 0 924 8 0 1 198 9 0
25 Pawera Henryk WOK Gołkowice 14 2 032 17 3 860 7 2 1 172 10 1
26 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice 14 1 978 19 3 1 270 11 2 708 8 1
27 Wala Eugeniusz LKS Górki Śląskie 14 1 973 19 7 862 10 3 1 111 9 4
28 Gajda Monika FORTECA Świerklany 12 1 959 20 4 1 658 14 0 301 6 4

https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif29

Kostka Hubert LKS Lyski 12 1 917 17 3 647 6 2 1 270 11 1

https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif30

Szulik Mirosław LKS Lyski 12 1 878 21 7 748 10 5 1 130 11 2
31 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 10 1 864 17 1 776 7 1 1 088 10 0
32 Marszolik Stefan KS MARCEL Radlin 10 1 793 16 2 554 6 2 1 239 10 0
33 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 10 1 787 24 6 1 296 14 2 491 10 4
34 Pustelnik Lucjan niezrzeszony 10 1 777 21 5 1 025 10 1 752 11 4
35 Mołdrzyk Józef WOK Skrzyszów 10 1 761 17 5 764 8 3 997 9 2
36 Morawiec Jerzy SKS CZARNI Krzyżkowice 10 1 759 19 3 811 10 2 948 9 1
37 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik 10 1 749 21 6 895 9 2 854 12 4
38 Tomaszewski Bolesław GKS DĄB Gaszowice 10 1 748 17 3 932 11 3 816 6 0
39 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 10 1 747 15 1 972 8 0 775 7 1
40 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik 10 1 716 18 5 889 8 2 827 10 3
41 Zacha Stefan KS POLONIA Niewiadom 10 1 703 18 4 802 10 2 901 8 2
42 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 10 1 684 20 3 503 7 3 1 181 13 0
43 Polnik Jerzy S.C. WOKiR Mszana 10 1 639 19 7 772 10 4 867 9 3
44 Tokar Kazimierz ISKRA Rybnik 10 1 624 18 5 627 8 4 997 10 1
45 Bulak Ryszard LKS Górki Śląskie 10 1 608 17 5 519 6 4 1 089 11 1
46 Herok Henryk JUBILAT Jastrzębie 10 1 604 20 8 919 12 5 685 8 3
47 Niemiec Stanisław ASY Żory 10 1 587 18 5 1 075 12 3 512 6 2
48 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 10 1 585 17 5 591 7 3 994 10 2
49 Cegiełka Józef S.C. HERKULES Rydułtowy 10 1 578 18 6 811 9 2 767 9 4
50 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 10 1 564 15 4 794 8 2 770 7 2
51 Bajer Ryszard LKS Lyski 10 1 511 13 2 633 5 1 878 8 1
52 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 1 499 18 6 693 8 3 806 10 3
53 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 10 1 483 13 3 699 7 2 784 6 1
54 Uryga Lesław WOK Gołkowice 10 1 481 14 3 530 5 2 951 9 1
55 Armatys Piotr TKKF Skat Racibórz 10 1 424 22 7 847 12 4 577 10 3
56 Knura Alojzy EMERYT Kobyla 10 1 386 16 3 1 117 11 1 269 5 2
57 Ratajczak Michał GKS DĄB Gaszowice 10 1 360 13 4 816 6 1 544 7 3
58 Grobelny Paweł WOK Gołkowice 10 1 235 14 4 421 7 3 814 7 1
59 Nieroda Julian TKKF Skat Racibórz 10 1 210 16 6 670 8 3 540 8 3
60 Papior Stefan Krojc Krzyżanowice 10 1 084 11 2 615 6 0 469 5 2
61 Sobik Jerzy TKKF Skat Racibórz 10 908 13 5 706 8 1 202 5 4
62 Kucharski Stanisław GKS DĄB Gaszowice 10 784 11 6 282 4 2 502 7 4
63 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 666 15 8 375 8 4 291 7 4
64 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 10 513 15 11 -243 6 7 756 9 4