Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

XXX Turniej Grand Prix 2017

XXX Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar DKF Krzanowice

  • Organizator i data:LKS Lyski/23.07.2017
  • Kierownik turnieju:Darda Jarosław
  • Sekretariat: Cyran Eugeniusz
  • Sędzia: Cyran Eugeniusz
m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Duże razem seria I seria II
punkty punkty w p punkty w p punkty w p
1 Gomola Jan S.C. STRAŻAK Głożyny 40 3 421 26 1 2 150 17 1 1 271 9 0
2 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany 35 3 054 25 0 1 274 11 0 1 780 14 0
3 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia 30 2 902 32 5 1 411 19 4 1 491 13 1
4 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 28 2 712 26 5 1 230 12 3 1 482 14 2
5 Szulik Mirosław LKS Lyski 28 2 708 23 2 1 747 14 1 961 9 1
6 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 28 2 662 23 2 1 444 12 1 1 218 11 1
7 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 26 2 645 28 4 1 143 14 2 1 502 14 2
8 Menżyk Erwin S.C. HERKULES Rydułtowy 26 2 468 28 8 1 362 15 3 1 106 13 5
9 Żak Józef Krojc Krzyżanowice 26 2 433 25 4 1 128 13 3 1 305 12 1
10 Wojaczek Antoni LKS Lyski 24 2 429 25 7 1 473 13 4 956 12 3
11 Szewczyk Mirosław LKS Lyski 24 2 371 19 2 923 8 1 1 448 11 1
12 Knura Alojzy EMERYT Kobyla 24 2 325 19 2 1 313 12 1 1 012 7 1
13 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 22 2 286 23 4 1 121 9 1 1 165 14 3
14 Grobelny Paweł WOK Gołkowice 22 2 285 17 3 1 127 8 2 1 158 9 1
15 Uryga Lesław WOK Gołkowice 22 2 274 22 3 838 9 2 1 436 13 1
16 Kowalski Piotr TKKF RELAKS Wodzisław 20 2 271 19 2 1 035 9 1 1 236 10 1
17 Chlebik Stefan S.C. HERKULES Rydułtowy 20 2 178 23 3 1 199 12 1 979 11 2
18 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice 20 2 176 21 3 1 208 12 1 968 9 2
19 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 18 2 161 27 9 981 13 4 1 180 14 5
20 Bajer Ryszard LKS Lyski 18 2 157 19 0 1 026 10 0 1 131 9 0
21 Mołdrzyk Józef WOK Skrzyszów 18 2 099 23 6 1 285 13 2 814 10 4
22 Polok Franciszek FORTECA Świerklany 16 2 071 19 3 1 175 12 2 896 7 1
23 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 16 2 036 27 5 982 13 2 1 054 14 3
24 Adamczyk Andrzej niezrzeszony 16 2 025 20 2 1 413 13 0 612 7 2
25 Węglorz Bolesław EMERYT Kobyla 14 2 017 18 3 1 030 9 1 987 9 2
26 Wojaczek Łukasz  LKS Lyski 14 2 003 15 2 998 10 2 1 005 5 0
27 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany 14 1 984 15 2 1 379 10 0 605 5 2
28 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 12 1 929 19 3 1 063 12 1 866 7 2

https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif28

Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 12 1 925 26 12 582 9 5 1 343 17 7

30

Stisz Marian KS MARCEL Radlin 12 1 883 21 3 654 7 1 1 229 14 2
31 Gajda Monika FORTECA Świerklany 10 1 876 21 3 556 7 2 1 320 14 1
32 Konsek Andrzej Krojc Krzyżanowice 10 1 825 20 5 640 10 4 1 185 10 1
33 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 10 1 807 16 2 617 6 1 1 190 10 1
34 Grzyb Józef ISKRA Rybnik 10 1 780 17 2 713 6 1 1 067 11 1
35 Bichta Krzysztof niezrzeszony 10 1 762 13 1 798 6 0 964 7 1
36 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 10 1 760 16 4 236 4 4 1 524 12 0
37 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 10 1 753 20 3 1 052 11 1 701 9 2
38 Marszolik Stefan KS MARCEL Radlin 10 1 737 14 1 856 7 0 881 7 1
39 Tokar Kazimierz ISKRA Rybnik 10 1 731 11 1 1 028 6 0 703 5 1
40 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 10 1 585 12 2 732 7 2 853 5 0
41 Kostka Hubert LKS Lyski 10 1 535 14 3 981 8 1 554 6 2
42 Mokrosz Bernard Krojc Krzyżanowice 10 1 529 12 2 668 5 1 861 7 1
43 Iwaniec Henryk niezrzeszony 10 1 475 15 2 1 068 9 0 407 6 2
44 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 10 1 433 16 5 570 4 1 863 12 4
45 Siódmok Zbigniew Krojc Krzyżanowice 10 1 412 16 3 869 11 3 543 5 0
46 Ćwik Rudolf Krojc Krzyżanowice 10 1 404 11 2 630 4 0 774 7 2
47 Pustelnik Lucjan niezrzeszony 10 1 361 15 6 195 7 5 1 166 8 1
48 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 1 347 21 7 656 8 3 691 13 4
49 Ratajczak Michał GKS DĄB Gaszowice 10 1 328 16 6 735 10 4 593 6 2
50 Balcar Krystian WOKiR Połomia 10 1 294 21 9 512 7 4 782 14 5
51 Chlebik Ryszard S.C. HERKULES Rydułtowy 10 1 247 16 5 1 004 8 0 243 8 5
52 Płaczek Ryszard LKS Górki Śląskie 10 1 246 18 7 784 10 3 462 8 4
53 Bortel Andrzej Krojc Krzyżanowice 10 1 227 13 4 808 7 1 419 6 3
54 Pawera Henryk WOK Gołkowice 10 1 194 14 6 876 10 3 318 4 3
55 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 10 1 160 16 5 830 9 1 330 7 4
56 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik 10 1 129 20 10 483 9 5 646 11 5
57 Ćwik Gerard niezrzeszony 10 1 103 14 7 228 5 6 875 9 1
58 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 10 920 20 12 384 11 8 536 9 4
59 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 905 9 5 375 3 3 530 6 2
60 Cegiełka Józef S.C. HERKULES Rydułtowy 10 828 18 11 665 10 5 163 8 6
61 Broża Rudolf LKS Górki Śląskie 10 639 11 7 106 5 5 533 6 2
62 Kocięba Tadeusz niezrzeszony 10 -153 9 11 306 6 4 -459 3 7