Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

XXXI Turniej Grand Prix 2017

XXXI Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar Dyrektora GOKiR Połomia

  • Organizator i data:GOKiR Połomia/30.07.2017
  • Kierownik turnieju: Pawela Andrzej
  • Sekretariat: Huwer Alojzy
  • Sędzia: Huwer Alojzy
m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Duże razem seria I seria II
punkty punkty w p punkty w p punkty w p
1 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 40 3 263 36 5 1 341 16 3 1 922 20 2
2 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 35 2 856 24 2 2 083 18 0 773 6 2
3 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 30 2 647 22 1 1 184 9 0 1 463 13 1
4 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany 28 2 621 24 1 1 349 12 1 1 272 12 0
5 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 28 2 493 24 3 1 724 17 1 769 7 2
6 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 28 2 430 26 3 968 12 2 1 462 14 1
7 Siedlaczek Edward TKKF RELAKS Wodzisław 26 2 429 18 2 1 309 10 2 1 120 8 0
8 Wojaczek Łukasz  LKS Lyski 26 2 405 19 1 1 252 9 0 1 153 10 1
9 Starosta Bolesław FORTECA Świerklany 26 2 376 22 4 1 275 13 2 1 101 9 2
10 Ośliżlok Roman FORTECA Świerklany 24 2 328 21 2 1 290 11 0 1 038 10 2
11 Orawski Alfred WOKiR Połomia 24 2 326 21 4 1 171 11 1 1 155 10 3
12 Rzepiszczak Jan niezrzeszony 24 2 272 23 6 1 332 13 2 940 10 4
13 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 22 2 240 19 3 1 355 10 0 885 9 3
14 Pawela Andrzej LKS Górki Śląskie 22 2 187 23 3 1 107 11 1 1 080 12 2
15 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 22 2 179 24 5 1 256 12 1 923 12 4
16 Polok Franciszek FORTECA Świerklany 20 2 147 25 4 830 9 2 1 317 16 2
17 Tokar Kazimierz ISKRA Rybnik 20 2 143 18 2 1 075 10 1 1 068 8 1
18 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie 20 2 106 25 6 1 545 15 1 561 10 5
19 Szymała Tomasz ASY Żory 18 2 095 24 6 1 012 15 5 1 083 9 1
20 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany 18 2 049 15 1 1 334 10 0 715 5 1
21 Uryga Lesław WOK Gołkowice 18 2 047 21 4 1 102 11 2 945 10 2
22 Bura Jan KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 16 2 015 21 4 965 9 0 1 050 12 4
23 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice 16 1 997 22 5 963 11 3 1 034 11 2
24 Daniluk Kazimierz GKS DĄB Gaszowice 16 1 992 22 5 1 142 13 4 850 9 1
25 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 14 1 935 17 2 892 10 2 1 043 7 0
26 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 14 1 926 19 3 625 9 3 1 301 10 0
27 Grobelny Paweł WOK Gołkowice 14 1 921 20 4 1 151 12 1 770 8 3
28 Wojaczek Antoni LKS Lyski 12 1 893 18 4 1 104 7 1 789 11 3

29

Szulik Mirosław LKS Lyski 12 1 888 21 7 1 176 12 4 712 9 3

https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif,https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif30

Burdzik Ireneusz WOKiR Połomia 12 1 887 20 4 949 10 2 938 10 2
31 Gomola Jan S.C. STRAŻAK Głożyny 10 1 879 22 5 1 106 10 2 773 12 3
32 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 1 871 18 4 932 7 0 939 11 4
33 Mołdrzyk Józef WOK Skrzyszów 10 1 870 18 2 495 4 1 1 375 14 1
34 Sobik Jerzy TKKF Skat Racibórz 10 1 869 22 6 409 8 6 1 460 14 0
35 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 1 851 25 8 542 9 5 1 309 16 3
36 Kowalski Piotr TKKF RELAKS Wodzisław 10 1 825 19 4 847 10 3 978 9 1
37 Mandera Werner KS MARCEL Radlin 10 1 751 19 6 1 451 14 2 300 5 4
38 Rduch Stanisław WOKiR Połomia 10 1 671 15 2 409 5 2 1 262 10 0
39 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 10 1 668 20 5 768 11 4 900 9 1
40 Balcar Krystian WOKiR Połomia 10 1 623 24 9 1 138 11 1 485 13 8
41 Wochnik Lucjan GKS DĄB Gaszowice 10 1 618 15 5 1 082 8 2 536 7 3
42 Pawera Henryk WOK Gołkowice 10 1 616 16 3 238 2 2 1 378 14 1
43 Grzyb Józef ISKRA Rybnik 10 1 589 16 3 1 101 12 2 488 4 1
44 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10 1 577 12 0 657 6 0 920 6 0
45 Grabarczyk Henryk WOKiR Połomia 10 1 573 19 6 507 8 4 1 066 11 2
46 Bajer Stanisław LKS Górki Śląskie 10 1 565 11 0 888 6 0 677 5 0
47 Chlebik Ryszard S.C. HERKULES Rydułtowy 10 1 561 21 9 328 11 8 1 233 10 1
48 Górecki Krzysztof FORTECA Świerklany 10 1 543 20 7 612 9 3 931 11 4
49 Niemiec Stanisław ASY Żory 10 1 500 17 4 767 8 1 733 9 3
50 Konsek Andrzej Krojc Krzyżanowice 10 1 481 18 7 1 166 10 1 315 8 6
51 Gawron Bogdan ASY Żory 10 1 472 19 4 614 9 2 858 10 2
52 Kostka Hubert LKS Lyski 10 1 466 13 3 902 9 2 564 4 1
53 Cyran Eugeniusz LKS Lyski 10 1 463 14 4 834 8 2 629 6 2
54 Chlebik Stefan S.C. HERKULES Rydułtowy 10 1 459 17 6 158 4 4 1 301 13 2
55 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 10 1 415 15 4 446 6 2 969 9 2
56 Tomaszewski Bolesław GKS DĄB Gaszowice 10 1 387 13 3 955 9 1 432 4 2
57 Zacha Stefan KS POLONIA Niewiadom 10 1 314 14 3 591 7 1 723 7 2
58 Bogusławski Stanisław ASY Żory 10 1 311 17 5 931 12 2 380 5 3
59 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia 10 1 307 16 6 641 8 3 666 8 3
60 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 10 1 302 13 3 655 8 2 647 5 1
61 Gajda Piotr FORTECA Świerklany 10 1 205 11 3 828 8 2 377 3 1
62 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik 10 1 185 16 6 1 152 11 3 33 5 3
63 Polnik Jerzy S.C. WOKiR Mszana 10 1 161 19 9 612 7 4 549 12 5
64 Żak Józef Krojc Krzyżanowice 10 1 071 12 7 658 5 2 413 7 5
65 Herok Henryk JUBILAT Jastrzębie 10 981 16 7 413 6 3 568 10 4
66 Łękawski Wieslaw FORTECA Świerklany 10 918 15 6 588 8 3 330 7 3
67 Broża Rudolf LKS Górki Śląskie 10 870 22 11 552 11 4 318 11 7
68 Michalik Arkadiusz GOKiR Połomia 10 772 10 8 86 3 4 686 7 4