Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

XL Turniej Grand Prix 2017

XL Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar Starosty Rybnickiego

  • Organizator i data:LKS Lyski/24.09.2017
  • Kierownik turnieju: Cyran Eugeniusz
  • Sekretariat: Cyran Eugeniusz
  • Sędzia: Cyran Eugeniusz

 

m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Duże razem seria I seria II
punkty punkty w p punkty w p punkty w p
1 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 40 3 409 33 3 2 134 18 1 1 275 15 2
2 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 35 2 739 25 5 1 440 17 4 1 299 8 1
3 Wojaczek Łukasz  LKS Lyski 30 2 643 24 3 1 295 11 1 1 348 13 2
4 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śląskie 28 2 571 24 1 1 558 15 1 1013 9 0
5 Wochnik Lucjan GKS DĄB Gaszowice 28 2 531 23 3 970 9 2 1561 14 1
6 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice 28 2 419 22 2 1 118 10 1 1301 12 1
7 Kostka Hubert LKS Lyski 26 2 269 21 3 1 349 12 1 920 9 2
8 Kotarski Marek TKKF RELAKS Wodzisław 26 2 258 20 1 1 517 14 0 741 6 1
9 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 26 2 244 21 2 1331 12 0 913 9 2
10 Uryga Lesław WOK Gołkowice 24 2 225 22 2 1291 12 1 934 10 1
11 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 24 2 160 23 2 1172 14 1 988 9 1
12 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 24 2 050 26 8 909 11 5 1 141 15 3
13 Sobik Jerzy TKKF Skat Racibórz 22 1 977 21 4 769 10 3 1 208 11 1
14 Szulik Grzegorz LKS Górki Śląskie 22 1 940 18 3 956 11 2 984 7 1
15 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 22 1 925 18 2 1090 8 0 835 10 2
16 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 20 1 903 24 7 721 11 3 1182 13 4
17 Konsek Andrzej Krojc Krzyżanowice 20 1 880 19 2 818 8 0 1062 11 2
18 Mołdrzyk Józef WOK Skrzyszów 20 1 861 18 2 806 9 1 1 055 9 1
19 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 18 1 798 20 4 762 9 2 1036 11 2
20 Grobelny Paweł WOK Gołkowice 18 1 795 19 5 789 6 1 1006 13 4
21 Szulik Mirosław LKS Lyski 18 1 748 28 11 955 15 6 793 13 5
22 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 16 1 746 19 6 1 482 12 1 264 7 5
23 Broża Rudolf LKS Górki Śląskie 16 1 711 16 3 788 7 2 923 9 1
24 Płaczek Ryszard LKS Górki Śląskie 16 1 708 18 2 265 5 2 1 443 13 0
25 Wojaczek Antoni LKS Lyski 14 1 695 22 6 1 549 14 0 146 8 6
26 Marszolik Stefan KS MARCEL Radlin 14 1 686 14 5 848 7 2 838 7 3
27 Tomaszewski Bolesław GKS DĄB Gaszowice 14 1 671 18 3 788 9 1 883 9 2
28 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 12 1 586 15 4 -45 4 4 1631 11 0
29 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 12 1 557 15 2 1 199 9 0 358 6 2
30 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 12 1 555 11 0 1006 8 0 549 3 0
31 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 10 1 368 12 3 464 5 2 904 7 1
32 Ratajczak Michał GKS DĄB Gaszowice 10 1 344 11 2 1090 8 0 254 3 2
33 Chlebik Stefan S.C. HERKULES Rydułtowy 10 1 272 11 2 473 5 2 799 6 0
34 Gomola Jan S.C. STRAŻAK Głożyny 10 1 080 14 7 185 5 5 895 9 2
35 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 10 949 22 13 454 10 5 495 12 8
36 Cyran Eugeniusz LKS Lyski 10 925 16 8 838 10 2 87 6 6
37 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 10 919 14 6 452 7 3 467 7 3
38 Chlebik Ryszard S.C. HERKULES Rydułtowy 10 772 13 5 250 6 3 522 7 2